Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛЕКОВЕРИЕ..нови [re: Einherjer-2]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано22.05.08 22:24



Е всеки си има мнение аз си изразявам моето ти своето


Предателства и братоубиства затова че виождаш нещата различно едва ли ще има освен ако не си ми намислил нещо
Ама ми се струва смешно да те вълнува историята , да се палиш от нея и в същото време да отирчаш всичко в нея едва ли не като заговор
Абе майната и на историята ние сега сме в упадък, но то и без това май всичко си отива



Тема Re: ето два репортажа...нови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано22.05.08 22:33



Ами в същност все тая дали идем от памир или винаги сме си били в кавказ но под друго име


Това са подробности важни подробности и все пак по важно е че имаме насока




Тема Re: ЛЕКОВЕРИЕ..нови [re: БoянlYl]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано22.05.08 23:26



Е всеки си има мнение аз си изразявам моето ти своето
П.Д. и Б.Д са си за отричане дънят се отвсекъде а и никога няма да си останат нещо повече от публицисти... заради своята подбрана некадърност и липса на трезво мислене , научна мяра .
А знаех си че ще кажеш ,че изразяваш лично мнение Тва ли ти е личното мнение да повтаряш прочетенето в художественат литература на тема история хахаха .
Цялата клоунада идва от факата,че танакра са масонски издънки , Зи и компания също....


наистина идва нещо ново -чувствам че тази година ми е последна. 8 е символа !



Тема Re: ето два репортажа...нови [re: БoянlYl]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано22.05.08 23:31



Виж славянската няма как да умре просто противниците и нямат основа
Просто защитниците на словените имат една велика "славянска"империя зад гърба си-наследник на една друга дето много се страхувала от словените, но чак резаците и видели сметката хахахх
Виж, стига си бъркал езиковото понятие Славяни с накякви блатни народи използвани като роби.





Тема Re: ЛЕКОВЕРИЕ..нови [re: Einherjer-2]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано22.05.08 23:37



Последна за какво?



Тема Re: ето два репортажа...нови [re: Einherjer-2]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано22.05.08 23:50



Русия е велика славянска империя едва от 600г преди това въображаемите племена и народи са правили проблеми на византиците


Те гърците са били в заговор да заличат готите и траките като ги нарекът словени
Проблема е че и българските летописи говорят за славяни
Другия голям проблем на славянофобията е че има огромна езикова група която просто няма как да се появи от нищото
Особено на запад където никога не са писали на кирилица и са текли други процеси на асимилация на славяни от германците

Е имало ли ги е или не тези блатни народи и има ли днес германци при положение че германските племена в ония времена са били дори още повече като видове, изобщо имало ли е, германци, келти, траки ,българи защото всички те поне до един или друг момент са били много различни племена с различни имена
По тая логика и траки е нямало, имало е даки,дии, гети и кви ли не но не и траки



Тема Re: ЛЕКОВЕРИЕ..нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано22.05.08 23:51



В живота.





Тема Re: ето два репортажа...нови [re: БoянlYl]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано22.05.08 23:53



Дам траки е нямало.


Нема тебе , нема мене .........



Тема Re: ЛЕКОВЕРИЕ..нови [re: Einherjer-2]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано22.05.08 23:56



Чувствай се виртуално шамаросан за тези приказки!



Въпреки, че като се замисля последната година в живота става първата в смъртта. Змията си налапва опашката.



Тема Re: ЛЕКОВЕРИЕ..нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано23.05.08 00:00



Тцъ аз не съм като теб-змия


И не мога да си налапам опашката, не съм толкова гъвкав.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.