Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: пак във връзка с вчерашната дата,нови [re: Roxy]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано16.05.08 11:16



гледайте "Катин". от днес е в "дом на киното"...



Тема Re: пак във връзка с вчерашната дата,нови [re: agrimonia]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано16.05.08 14:47



Работила съм с евреи и не съм очарована(меко казано
Честни и добри хора. Що ли съществува антиевреизма(наричан неправилно от евреите антисемитизъм)? Опитай се да помислиш..
Аз ще кажа какво мисля и приключвам:
НИКОЙ НОРМАЛЕН ЧОВЕК НЕ ОБИЧА СА МУ КАЗВАТ КАК Д А ЖИВЕЕ, КАКВО ДА ЯДЕ И Т.Н., ОСОБЕНО АКО ТВА СЕ ПРАВИ ОТ НЯКАКВИ ЧУЖДУ НЕМУ КУЛТУРНО И ЕЗИКОВО СЪОБЩЕСТВА НАСТРОЕНИ ДА ПРОМЕНЯТ ВСИЧКИ И ВСИЧКО НО НЕ И СЕБЕ СИ."целия свят и всички хора криви само евреите 100% са умни и прави".
И не българите са простаци, а управяляващите ги безродници и поддържащи ги юдейо-масони са супер некадърни и/или нагли(меко казано).



Тема Re: пак във връзка с вчерашната дата,нови [re: Einherjer-2]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано18.05.08 18:03



"И не българите са простаци, а управяляващите ги безродници и поддържащи ги юдейо-масони са супер некадърни и/или нагли(меко казано)."

Абсолютно си прав! Сетих се, че днес в "24 часа" чета следното заглавие( карам по спомен)-"Защо няма турци в правосъдието и полицията?", питат българските турци. Направо нямам думи.....И какво е това "български турци"??? Идиоти.........



Тема Re: пак във връзка с вчерашната дата,нови [re: agrimonia]  
Автор katiysha (lady in black)
Публикувано18.05.08 19:28



Абе така е, но и народа вече е разпасан. Нищо не е както е било по ваше време.
И сред българите се шири простотията, но всички страдат от политиката на управляващите.
Не знам на какво се дължат чертите на днешните разпасани поколения, но определено вина за това има както властта, така и самите хора. Тези, които сега са на моята възраст( говоря за повечето) ще стават родители някой ден и децата им ще са плод на тяхното възпитание и т.н. Никой управляващ не е виновен за това как тоз и онзи е възпитал детето си - било то на обноски, на обща култура и на това да знаят две три имена от българската история. Естествено не защитавам властта. Със сигурност вина има и тя за "новите нрави" сред днешната младеж, да не говорим за състоянието на Българията в момента. За мен вина имат и двете страни.

Народе????

Редактирано от katiysha на 18.05.08 19:33.



Тема Re: пак във връзка с вчерашната дата,нови [re: agrimonia]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано18.05.08 21:07



Така е против всички очаквания, борби и революции в името на един по добър и по свободен свят ние не живеем в такъв макар и така да ни се внушава в същност на човек му се внушават доста неща и то успешно.





Тема Re: пак във връзка с вчерашната дата,нови [re: agrimonia]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано18.05.08 21:09



Защо те подлагат на съмнение един вековен геноцид над нас превръщай ки го в обикновено присъствие


И за това съвсем не са виновни турците
От времето на хазарския Каганат везирите са тези дето са диктували правилата а те никога не са били тюрки



Тема Re: пак във връзка с вчерашната дата,нови [re: katiysha]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано18.05.08 23:06



Днес слушам баща ми комунист и установих,че той всъщност е либерал и демократ хахаха

Един нерешителен мекушав...хабер си няма от Че Гевара.
Абе тяхното поколение расло и разглезено в демократичения социализъм на бай Тошо е разпасано и безотговорно,а ние сме противопоставени един на друг, объркани и т.н...
Виж, възпитанието засега се води от медии а не от родителите така че...
Нашата роля се заключава самода си узаконим (чрез гласуване) поредните тирани. Напълно и законово избираме да ни правят на маймуни, д ани поболяват и т.н.
Абе, бие на очи огромното к-во психично болни по улиците на България...



Тема Re: пак във връзка с вчерашната дата,нови [re: Einherjer-2]  
Автор katiysha (lady in black)
Публикувано19.05.08 06:07



имаш право, но все пак си държа на мнението, че един родител винаги може - да предпази детето си от някои неща, или пък обратното - давайки му пълна свобода (защото към забранено всеки се стреми най-много) да му позволи да опознае всичко около себе си и да избира какво иска да бъде.

Народе????


Тема Re: пак във връзка с вчерашната дата,нови [re: Einherjer-2]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано19.05.08 07:55



Възпитанието наистина се води от медиите - нямаш си представа колко по-голям е авторитета на Десислава, отколкото този на майките и бащите. Но за щастие има и изключения.
А баща ти сигурно е по-скоро идеалист, отколкото комунист - познавам ги такива - природно добросърдечни хора, които са готови да приемат всяко нещо, което им напомня за справедливост и сигурност.





Тема Re: пак във връзка с вчерашната дата,нови [re: Einherjer-2]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано19.05.08 09:07



Управляващите ги безродници?

Не ми казвай, че си фен на скатаджията Георги Жеков.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.