Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Личното ви суеверие...нови [re: agrimonia]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано03.05.08 11:44



Понякога наистина трябва да се вслуша човек в "случайностите". Точно преди малко в "Религия" се замислих, че ако трябва да научим нещо, то ще ни бъде показано - няма да има нужда от поучения или "божи заповеди".

Нито от "избранници" на бог или "избрали" бог, които изобщо не са знаели какъв избор имат.



Тема Re: Личното ви суеверие...нови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор katiysha (lady in black)
Публикувано03.05.08 12:07



Когато бях на олимпиада по история с една съученичка трябваше да имаме химикали, които пишат еднакво. И аз си купувам преди изпита от един магазин, а тя ми вика - "А не, аз няма да си купувам нови, защото съм със старите от доста време, та ако ги сменя, няма да ми върви на олимпиадата". Стори й се като повратна точка да си купи нови химикали, защото с тях ще дойде и нещо ново, може би лош късмет например. Чувала съм и че когато излизаш на среща с гадже, трябва да си облечен с любимите си дрехи, с които ти е удобно, а не да се наместваш цяла вечер в новите, с които още не си свикнал.....(а понякога става така, че нямаш нужда и от дрехи

)

Народе????

Тема Re: Личното ви суеверие...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор katiysha (lady in black)
Публикувано03.05.08 12:11



че ако трябва да научим нещо, то ще ни бъде показано - няма да има нужда от поучения или "божи заповеди"


абсолютно съм съгласна. същото е и с хората - който трябва ще те разбере и ще те опознае като човек, ще се сближите. с който не върви значи просто няма какво да се насилват нещата и да се вреш, където не ти е комфортно. всичко си става, както трябва да стане....

Народе????


Тема Re: всичко е ясно...нови [re: agrimonia]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано03.05.08 16:17



жената е искала да ви изпъди по-скоро и за наказание, че не вдявате на приказките й, се е постарала да причини стомашните проблеми на мъжа ти с готвенето си. детето е разбрало за намеренията си и овреме се е уговорило с приятели за среща. няма място за суеверия, а за начинаещ криминолог!





Тема Re: всичко е ясно...нови [re: Roxy]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано03.05.08 16:33



Това със стомашните проблеми не пасва - тогава нямаше да могат да си отидат още поне 4-5 дена, защото мъжът й нямаше да може да шофира.

Може би се е опитала да ги задължи.



Тема Re: всичко е ясно...нови [re: Roxy]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано03.05.08 19:32



"жената е искала да ви изпъди по-скоро "

Логично на първо четене! Но тя няма защо да ни гони-ние не сме в нейната къща, а в нашата. А и по такива ппразници се събираме цяла глутница братовчеди и е необяснимо някой да иска да си тръгва по-рано от предвиденото, при положение, че не сме отпразнували всичко и не сме изхабили торбите с фойерверки! Така че ...карма, какво да се прави. Няма случайности, да знаеш. Ето, Каломаин и Катюшата явно са го изпитали лично и знаят за какво говоря. Сигурна съм, че и ти имаш подобни случки, но просто не те сдържа да ме гъбаркаш!



Тема Re: всичко е ясно...нови [re: agrimonia]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано03.05.08 20:00



Сигурна съм, че и ти имаш подобни случки, но просто не те сдържа да ме гъбаркаш!
естествено! явно вече доста добре ме познавате, колежке!


имала съм знаци, често навременни, но съм имала и уникално късно разбрани такива. но "знаците" затова са Знаци, защото са за нас самите. за околните те са "нищо особено" в повечето случаи - ако изобщо ги забележат. затова предпочитам да вярвам в голямата причинно-следствена Мрежа... и в късмета някои нейни връзки и възли да са добри за мен, а на други да не съм се обесила като несъзнаващо добиче. макар че понякога става и обратното, уви...



Тема Re: Личното ви суеверие...нови [re: Roxy]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано04.05.08 19:33



Никога не се връщам за нещо забравено. Не знам защо... инстинкт някакъв.



Тема Re: Личното ви суеверие...нови [re: KoтkaTa]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано04.05.08 20:29



Е не ти ли е интересно да се върнеш някой път и да видиш кво ще стане и ако стане нещо да си го исфабрикуваш че е станало само щото си се върнала и така още повече да се вкараш в матрицата.Аз бих го направил само и само да си вида сеира как ще реагирам и кви мисли ша ми дохождат до главата,ама нейсе не съм суеверен и не мога да се насладя на подобна забава





Тема Re: Личното ви суеверие...нови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано04.05.08 21:33



А, връщала съм се, чудех се дали съм изключила ютията...


С такси се върнах и пак с такси до работа.
Реагирах на сметката, която се навъртя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.