Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 20.04.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема МОЛБАнови  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано15.04.08 10:23



МОЛБА
от Каломаин - потребител,киснещ обикновено в този клуб
до всички останали, които правят същото

Хора,
установих, съвсем случайно - докато четях една тема в клуб, в който обикновено не чета - че вие си имате рождени дни!

Дори разбрах кой ще има такъв на един много хубав ден. Освен това покрай очакваното събитие в Свищов научих научих зодията на един друг от пишещите тук. Честно казано много ми се иска да ви врътвам по един поздрав при подходящ повод. Затова ви моля да ми пратите на ЛБ рождените си дни. Може и тук, но не знам дали това не е лична информация. Обещавам да злоупотребявам с нея само музикално!

Надявам се, че молбата ми няма да остане съвсем без отговор.

С уважение: Каломаин



Тема Re: МОЛБАнови [re: Kaлoмaин]  
Автор nonetheless (старо куче)
Публикувано15.04.08 10:36



3 август или всеки ден, ... ама недей да злоупотребяваш много щото като рева цепя камъни

.. а тебе кога да те поздравяваме ?



Тема Re: МОЛБАнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано15.04.08 11:45



ами един друг рожден ден на един друг важен member можеш да видиш на по-предишни страници в един клуб, дълбоко свързан с нашия. другите - да си признават сами! в противен случай ще ги заспиваме всеки ден с честитки на лични, докато им писне!
(не че не знам някои, де, но самопризнанията са по-ценни...)





Тема Re: МОЛБАнови [re: Roxy]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано15.04.08 12:20



Май това с честитките е добър вариант - ще предпочетат да черпят един път вместо всяка седмица.





Тема Re: МОЛБАнови [re: Kaлoмaин]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано15.04.08 22:02



Интересно ми е колко хора ти пратихме рождените си дати? Има ли такива, които упорито си мълчат?





Тема Re: МОЛБАнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано16.04.08 01:59



Роден съм в един ден с Никита Сергеевич Хрушчов , три дена преди Хитлер и в деня на избирането на княз Александър Батемберг за княз на България от Първото ВНС.
На тоя ден обаче Бог решил за пореден път да се изгаври с хората.



Тема Re: МОЛБАнови [re: Einherjer-2]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано16.04.08 04:50



В онзи далечен ден валял пороен дъжд. Пролетта не била настъпила с пълна сила като тази година...
Били хубави времена , ..........детството- щастливо и осигурено. Жените ,въпреки че ,се еманципирали все още искали да раждат по 2-3 деца. Мъжете -честните мъже имали достоинство и място на този свят и бъдеще...



Тема Re: МОЛБАнови [re: Einherjer-2]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано16.04.08 11:11



Ей, много късно го казваш! Нямам време за подготовка!





Тема Re: МОЛБА [re: Kaлoмaин]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано16.04.08 12:24



споко, време за добро настроение и хубави пожелания винаги има!





Тема Re: МОЛБАнови [re: Einherjer-2]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано16.04.08 12:30



и на моя ден е валял дъжд, както е валял и 25 г. по-рано, когато се е раждала майка ми, както вали и почти всяка година на този ден. при мен пък интригата е, че според изчисленията на лекарите съм "просрочила" термина с 9 дни, докато по други изчисления на баща те ми са ме изкарали на бял свят малко по-рано... или просто от най-ранния период на собственото си съществуване съм била дете-инатче и съм се чудела дали има смисъл да се появявам на тоя шантав свят. но все още съм тук!



Редактирано от Roxy на 16.04.08 12:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.