Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: да речем, че...нови [re: Eva B.]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано22.04.08 16:05



Кое ще свърши зле?



Тема Re: да речем, че...нови [re: Eva B.]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано22.04.08 16:55



икономическо (и егоистично) в основата си поведение - или максимизираме ползите, или ако не може, минимизираме вредите... нещо като обезболяващи преди операция, ... или евтаназия, ако предпочиташ...



Тема Re: да речем, че...нови [re: Roxy]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано22.04.08 16:57



аре стига драматизми.

Aut Caesar, aut nihil



Тема Re: Наближава Денят на Земята...нови [re: Eva B.]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано22.04.08 19:57



Хората са тук само за "миг" (образно погледнато от висотата на съществуването на Вселената), Земята малко повече - може би "ден", но така или иначе всички ще изчезнем - и ние, и тя. Така че всяко усилие за мен е безсмислено.


Може би. Всъщност сигурно е така. Но аз се чувствам обвързана. Някак прекалено силно съм в настоящето, когато съм на Караднила или Рилските езера. Проблемите, с които обикновено се занимавам там нямат никакво значение! Там наистина съм аз - без баласт и без прашни и празни проблеми. И се чувствам ужасно когато само мина покрай Слънчев бряг.

А и ми е страшно трудно да приема, че хората, които наистина страшно обичам, ще се сблъскат с проблеми косвено причинени от липсата на позиция от моя страна. Защото аз може и да не доживея до големи климатични сътресения, но те сигурно. И май ми е по-трудно да приема, че те ще страдат.



Тема Re: да речем, че...нови [re: Last Roman]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано23.04.08 09:47



не драматизирам... не и в пресмятането на плюсовете и минусите и техните срокове, доколкото е възможно...





Тема Re: да речем, че...нови [re: Roxy]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано23.04.08 10:17



вече ти казах -човек едно пресмята, а съвсем друго излиза. Ама ако си нямаш друга работа - и това е начин да убиеш времето.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: да речем, че...нови [re: Last Roman]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано23.04.08 11:36



прави, каквото трябва, пък да става, кавото ще!


но какво ли см седнала да разправям на ланшен демонстрант...
п.с.: а да знаеш само колко хубави и удобни лифтове ще има да те извозват в планираните прекрасни, спокойни и с оригинална архитектура и изключително важни за туризма, местните хора и живописната природа 18 нови ски-курорта из планините! само в Рила са 8, при малкото защитени територии и огромния потенциал на планината да приеме безбройни орди от зимуващи; за останалите не знам - а някои ("Супер Паничище") са замислени с по-голям капацитет от урбанизираното Банско...



Тема Re: да речем, че...нови [re: Roxy]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано23.04.08 11:47



Честно казано - тъкмо построяването на лифта ще е чудесен повод да се разходя до езерата /щото откровено ме мързи да пъпля догоре/, а естествено е да се изградят и съответствените бази, които да са достойни да посрещнат моята имперска особа.


Иначе като си така голяма активистка, що не си пусна темата на съответното място - в клуб Екология /че е доста умрял напоследък/.
Колкото до "Супер Паничище":


Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: да речем, че...нови [re: Last Roman]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано23.04.08 12:05



ами това:


и кой мислиш, че всъщност ще спечели от това - местните хора или строителните и туристически босове?! щото местните най-много да продадат някой и друг имот и да се изселят, а децата им да бачкат като сервитьори и камериерки в хотелите...



Тема Re: да речем, че...нови [re: Roxy]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано23.04.08 12:13



'поживем - увидим', къде ще е точно местоположението на "Супер Паничище"-то.

Aut Caesar, aut nihil




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.