Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:37 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Наближава Денят на Земята...нови [re: Last Roman]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано16.04.08 23:20



сам по себе си лифтът не е зло - той е екологично чист транспорт, алтернатива на използването на джипове и коли над определени места в планините. но не може да се каже същото за печалбарството в туристическия и строителния бизнес, което ще побърза да "облагороди" околността не само със ски-съоръжения, но и много хотели и заведения без оглед на капацитета на мястото... поради което в следващия момент строителната техника и колите няма да могат да бъдат спряни или ограничени...
(хм, днес сме на широк фронт, май?!)



Редактирано от Roxy на 16.04.08 23:20.



Тема Re: Наближава Денят на Земята...нови [re: Roxy]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.04.08 23:22



това са страничните ефекти на цивилизацията. Въпрос на манталитет.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Наближава Денят на Земята...нови [re: Last Roman]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано16.04.08 23:29



абе ти ще си по менталитета в околните заведения, това ясно... но да не режем клона на който седим, все пак... ако някой случайно не е схванал идеята, де...





Тема Re: Наближава Денят на Земята...нови [re: Roxy]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.04.08 23:35



не обичам мента. А иначе ще е добре да направят горе заведения и почивни бази, за да го цивилизоват този пуст край.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Наближава Денят на Земята...нови [re: Last Roman]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано16.04.08 23:45



абе я направо да вземат да бетонират и Витоша, за да решат проблема на хората с алергии към полените, викам аз?!





Тема Re: Наближава Денят на Земята...нови [re: Roxy]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.04.08 23:49



Това е идея. И да засадят райграс отгоре.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Наближава Денят на Земята...нови [re: Last Roman]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано17.04.08 00:03



е, все малки живовляче или пелин ще боднем някъде специално за тях. после можем да помагаме на майката Природа да ги разсее по-бързо...





Тема Re: Наближава Денят на Земята...нови [re: Roxy]  
Автор Kossoman ()
Публикувано17.04.08 08:31



Рокси, каква е идеята на велошествието? Питам, защото ми се струва, че организаторите не са насочили удара във вярната посока. Аз съм привърженик на градското придвижване с велосипед и го правя винаги, когато не ми се налага използването на автомобил. Обаче трябва да отбележа, че е истински героизъм да се движиш на колело в София. Няма велосипедни алеи или зони, непрекъсната борба с уличните псета - четирикраки бездомни и двукраки, шофиращи автобуси. Та по-резултатно би било да се качат на велосипеди за около месец членовете на общинския съвет, кмета и всички общински служители.



Тема Re: Наближава Денят на Земята...нови [re: Kossoman]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано17.04.08 08:33



тук холандския веломодел не е проложим. Най-много да се разходят по Витошка и НДК, където има подобни алеи.

Aut Caesar, aut nihil



Тема Re: Наближава Денят на Земята...нови [re: Einherjer-2]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано17.04.08 09:04



по тази логика /ако и боговете, които са ни сътворили са дошли от друга планета/ излиза, че сме създадени от ловки манипулатори, избягали отнякъде, и сега се опитваме да достигнем творците си по степен на дегенерация... аз само предполагам, де...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.