Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Беглик таш...нови [re: nonetheless]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано07.04.08 20:14



Почти нищо не ти разбирам. Би ли го казала пак но на български!



Тема Re: Беглик таш...нови [re: Einherjer-2]  
Автор nonetheless (старо куче)
Публикувано07.04.08 20:21



Не! ...


извинявай и аз нищо не си разбирам



Тема Re: Беглик таш...нови [re: Einherjer-2]  
Автор katiysha (хамелеон)
Публикувано07.04.08 21:20



Говорим за преди.
Сега и религията е фактор, но по на изток.
Всичко е свързано.

Народе????


Тема Re: Беглик таш...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано08.04.08 14:07



"Питахме момчето, което играеше ролята на екскурзовод, за по-старо име, но той каза, че нямат информация."

То това момче, дето беше там, имам чувството че му беше писнало да го питат едно и също

То си седи под едно дърво на сянка и толкова се е сляло с природата, че близо до него има едни хранилки за дивите животни и дори сърничките идват да ядат без да се страхуват от него! Иначе местните диви свине ги видяхме и ние, но те били по-питомни-все пак там е резерват, докато сърничките не излизали никога пред туристите, но явно момчето вече е част от пейзажа!



Тема Re: и това ли е най-важнотонови [re: nonetheless]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано08.04.08 14:11



"и мислите ми и настроенията ми са ми подвластни на Мене!"

Сигурен ли си? Доста оптимистично ми звучи, за да е реално...



Тема Re: Беглик таш...нови [re: agrimonia]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано08.04.08 14:14



Аз видях и сърна.

Но скачаше направо по камъните на светилището - не беше при хранилките. Мина на по-малко от 3 метра от мен.

А Владо (май така се казваше) се впусна и двата пъти в малко по-дълги отговори. Дори сподели някои несъгласия с предположенията на ръководителката на разкопките.



Тема Re: Беглик таш...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано08.04.08 17:23



"Аз видях и сърна. Но скачаше направо по камъните на светилището "

Ееее, това е било страхотно! Ти си късметлийка, да знаеш! Няма случайни неща.



Тема Re: Беглик таш...нови [re: agrimonia]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано08.04.08 19:29



Знам! Още повече, че малко преди това бягахме от брега към светилището, защото едно доста едро животно се беше раздвижило, и аз веднага си спомних, че десетина дена по-рано видях с друга компания от площадката, как една дива свиня заедно с няколко малки посети хранилката. Разбира се веднага си спомних колко опасни могат да бъдат и хукнахме нагоре въпреки, че никой не ни гонеше.


После момчето ни светна по въпроса, че прасетата били свикнали с хората и най-много да ни се бяха ухилили за една снимка.



Тема Re: Беглик таш...нови [re: katiysha]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано09.04.08 01:23



Жените много обичат да казват : дай да говорим за настоящето и бъдещето да оставим миналото..
Та, за мен миналото с амоите спомени а не писаното от някой мошеник.



Тема Re: Беглик таш...нови [re: Einherjer-2]  
Автор katiysha (хамелеон)
Публикувано09.04.08 08:09



Аз пък трябва да ти кажа, че обичам най-много за миналото да говоря.
Та, това какво обичат жените и миналото твое, мое и на трети, пети и тъй нататък, е далеч от темата, която бяхме започнали. Стига извърта нещата, довеждайки ги пак до това, което си знаеш, моля.



Народе????


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.