Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Какво му липсва на клуб езичество?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано19.03.08 10:12



"Може би биха си изразили отношението с нещо от Азис"

Мислиш ли, че ни мразят чак толкова? Нали уж християнството проповядва любов



Тема Re: huh,нови [re: _Aryan]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано19.03.08 10:15



не ми се иска да разводнявам съвсем темата със спорове, но какво общо мислиш, че имат нацистките ти клипчета с клуба?! Хитлер е бил окултист тип "манджа с грозде" и не е отричал християнството; Мусолини никога не се е отказвал от католицизма, военните картини нямат общо с нас тук. мда, и фюрерът май е смятал и славяните за втора категория хора, нали?!
това за "монголския геноцид" в Централна Азия доста ме развесели - ами другите средновековни номади преди монголците какви са били - огузите например - или още огузки тюрки?! претопяването на старото скито-сарматско население е станало постепенно. къде са материалните следи от "геноцида"?! при войни са се клали, монголците са били жестоки завоеватели - но нима не са били жестоки асирийците например?! едва ли това е липсвало и у персите. това е част от законите на войната, различни народи и пълководци ги прилагат по различен начин. персите /единственият народ, наистина самоназовавал се "арийци"/ да не би да са избити и помонголчени?! таджиките живеят в сърцето на Централна Азия и са европеиди с малко монголоидни примеси, единствената нетюркска държава в района. били са под властта на Чингис хан, както и сам можеш да провериш. запазили са древния си ирански език и спомени за огнепоклонството, въпреки мюсюлманската си вяра. и защо авторите на пълното с грешки филмче не споменат за разцвет на узбекските земи по веме на Тамерлан и неговите потомци, създали една развита култура, чиито останки ни възхищават и днес?! /подсказвам - столица Самарканд/... ама айде, това не са теми за самоуважаващи се арии, може да им се възпалят русолявите мозъчета...



Тема Re: Какво му липсва на клуб езичество?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор katiysha (Еarth)
Публикувано20.03.08 10:03



Не знам дали някой е забелязвал подобни неща, но винаги и навсякъде стават съвпадения относно теми, за които става дума навсякъде около вас.
Ето например преди доста време в една тема бях писала, че след ще има изненада от мене за целия клуб. Трябва да си призная, че наистина обмислях текст за химн на клуба и дори написах такъв, обаче не съм го пускала, защото ме е срам - не стана добре и по-хубаво да не опорочавам клуба

. Още го пазя, обаче....
Та сега ти пускаш тази тема
Аз също си мислех за Исихия, но техните маи са на историческа тематика, дори леко християнска. Иначе много им се радвам на тия момчета.

Народе????

Тема Re: Какво му липсва на клуб езичество?нови [re: katiysha]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано20.03.08 10:25



така става със съвпаденията, защото идеите се разпространяват по въздуха от един централън компютър и хората ги улавят по едно и също време с малки приематели в мозъците си.





Тема Re: Какво му липсва на клуб езичество?нови [re: xenox]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ахъм)
Публикувано20.03.08 10:27



Да не намекваш за ол овър дъ уърлд незаконен джиесем-оператор?





Тема Re: Какво му липсва на клуб езичество?нови [re: Cлoвeнckи вoлk]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано20.03.08 13:27



Май май. Но е и копютърен вирус, който взема на хората мозъка и ги оставя без нищо





Тема стига с тая Исихиянови [re: katiysha]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано20.03.08 14:02



бреее. Баси психарите!!
Давайте малко по енергично!
Химна трябва да бъде написан специално за вас!
Струва ми се нещо от стила на Балканджи ще е подходящо.


или още по-весело

Мисля нема "езичник" , който да не и поне малко метъл.



Тема Re: Какво му липсва на клуб езичество?нови [re: katiysha]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано20.03.08 14:42



Защо не го пуснеш? Ако много се притесняваш пробвай само на лични, и ще го имаме тайно.

А може и да изчакаш малко, пак да го преработиш, и да го пуснеш когато ти хареса. След "Вейдър на Йода думаше" едва ли има нещо, което би могло да ме шокира.



Тема Re: huh,нови [re: Roxy]  
Автор _Aryan ()
Публикувано20.03.08 16:45



Ти направо скокна като млада активистка на Хелзинския комитет. Пуснах тези клипчета (които никак не са лоши), защото ако си забелязала по-горе имаше дискусия за втората световна и т.н. За това реших да покажа какво значи арийския войник

Принципно като гледам целия този клуб е една голяма манджа с грозде, но не бих го казал ако ти не ме беше предизвикала. За да не кажеш че съм расист, ето нещо, което да сгрее и твоята душа Може да се окаже, че това е някаква езическа обредност.
Колкото до геноцида, случайно попаднах на клипчето и ви го пуснах, пък вие си го тълкувайте както искате.

Редактирано от _Aryan на 20.03.08 16:59.



Тема Re: Какво му липсва на клуб езичество?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано20.03.08 18:49



Това е готино

, по-точно готина гавра:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.