Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re: КОРИДАнови [re: agrimonia]  
Автор Ищap_ ()
Публикувано06.03.08 20:05



А почистването на свинските черва е меко казано гадно, като ме караха нашите да участвам, не ми се ядеше с дни.





Тема Re: КОРИДАнови [re: katiysha]  
Автор mellisa (член)
Публикувано06.03.08 20:11



Мен ме вълнува повече не какво ядат, а как това, което ядат умира



А като се замисля, това, на което иска да ме учи Агри (да чистя животни и да готвя) си е точно женска работа. Мъжка е да ги убиеш, а с това нямам проблем.

Говорили си ламята и змеят. По едно време змеят казал:
- Да помълчим малко, че ми стана горещо!

Тема Re: КОРИДАнови [re: Ищap_]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано06.03.08 20:16



Даааа, забравих бедните славяни. Те като режели главата на вожда и я хвърляли, които я хванел ставал вожд, до следващия празник на обезглавяване на вожда... Славянска работа...
П.С.
Не съм прекалил, просто смятам, че животинските жертвоприношения са смекчени човешки, а в действителност няма разлика какво е жертвоприношението, дали ядеш животинско или човешко месо... но това е друга тема вече.
Надявам се вече си вечеряла.



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: КОРИДАнови [re: mellisa]  
Автор katiysha (Еarth)
Публикувано06.03.08 20:39



Нали спомена, че си ловувала? Или бъркам? Освен това, като отидете на самотен остров храната няма да ви дойде под носа и да чака да я хванете и убиете.

Народе????


Тема Re: КОРИДАнови [re: katiysha]  
Автор mellisa (член)
Публикувано06.03.08 20:52



Именно, убивала съм, нали затова казвам, че проблем за това нямам. Но не съм чистила животното. Не ми е приятно, но ако се наложи, ще го направя.

Говорили си ламята и змеят. По едно време змеят казал:
- Да помълчим малко, че ми стана горещо!


Тема Re: КОРИДАнови [re: agrimonia]  
Автор Kossoman ()
Публикувано06.03.08 21:24



На сърната жлъчката е супер гадна, честно.





Тема Re: КОРИДАнови [re: mellisa]  
Автор Kossoman ()
Публикувано06.03.08 21:33



Бих добавил и съвременния тореро, който по някакви причини е решил, че трябва да съхрани традицията. Кой има право да го съди?



Тема Re: Глиганомахиянови [re: Kaлoмaин]  
Автор Kossoman ()
Публикувано06.03.08 21:42



Това дали ловът е хоби, препитание или ритуал глиганът въобще не го интересува и не съобразява поведението си с такива подробности. Неговото поведение е почти стереотипно и в 99% от случаите се състои в галопиране в противоположна на хората посока.



Тема Re: Глиганомахиянови [re: mellisa]  
Автор Kossoman ()
Публикувано06.03.08 21:43



Вярвам ти, но съм убеден че става дума за едни мнооого прости прасета.



Тема Re: Глиганомахиянови [re: agrimonia]  
Автор Kossoman ()
Публикувано06.03.08 21:45



Кратка

.

Редактирано от Kossoman на 06.03.08 21:46.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.