Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: училищенови [re: Kossoman]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано27.02.08 14:28



Парите , които са инвестирани в писането ан "научни" книги по въпроса са много повече!



Тема Re: Религии и извънземнинови [re: Einherjer-2]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано27.02.08 14:35



Еволюцията казва, че следващото поколение е по-добре приспособено, а не че трябва непременно да е по-умно от предходното. Виж например вицовете са блондинките. Те са добре приспособени, но нямат мозък. Успяват в съвременния свят





Тема Re: ЗМЕЙОВЕнови [re: Einherjer-2]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано27.02.08 14:37



Щото ... са го измислили хората така. Извратеняци всякакви, може някои жреци да са си падали по динозаври, деазнам аз





Тема Re: училищенови [re: Einherjer-2]  
Автор Kossoman ()
Публикувано27.02.08 14:40



Може. То ако можеше да се организира целокупното население на планетата да закрачи едновременно в една посока, много е вероятно да стане възможно да се попромени ъгълът на прецесия на земната ос с прости средства.



Тема Re: и още нещо :)нови [re: Roxy]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано27.02.08 14:42



Мен ме вълнува повече кой е архитекта и как са измизлили формулите. Иначе дори да е имало зелени човечека, какво си мислите? Че щяха да вършат мръсната работа при поло9жение, че има хора които може да се мъчат?

Естествено, че не. Аък надписите може да са, защото хората са бли доволни, че са се научили да правят пирамиди. Един вид - глей ма сега, аз направих плана както трябва и ей ти на пирамидата. Както ако си направите нещо дори и много малко, но собственоръчно, му се кефите много :)



Тема Re: ЗМЕЙОВЕнови [re: Last Roman]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано27.02.08 14:47



А кой е големия батко без глава, който ги гледа и е доста по едър от тях? Фарона? Аз не споря, че са ги направли хора - несъмнено, но плановете и замисъла не е бил човешки просто. А Агри може да е права за датирането. Нали имало Нова хронология

. Може и тя да не е вярна. Изобщо ... като се датират тоолкова стари неща, винаги има опасност от грешки. Сега, това, че имало въглероден ли, водороден ли метод за датиране го знам, но в крайна сметка науката е правилното становище за настоящия момент, а в някой хубав бъдещ нещото, което някога е било наука, може да се окаже пълна глупост.. Това й е интересното на науката



Тема Re: ЗМЕЙОВЕнови [re: ThunderGoddess]  
Автор Kossoman ()
Публикувано27.02.08 14:50



Големият батко, дето му липсва кратуната не е фараона, а статуя, която влачат овързана с въжета.



Тема Re: ЗМЕЙОВЕнови [re: Kaлoмaин]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано27.02.08 14:50



Хахаха, дайте да доведем един и да го питаме и да видим какво ще каже ...





Тема Re: ЗМЕЙОВЕнови [re: Kossoman]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано27.02.08 14:51



Значи картинката обяснява как се влачи статуя, а не как се строи пирамида

.



Тема Re: училищенови [re: Kaлoмaин]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано27.02.08 14:53



Не е, просто Хафра като следващ фарон трябвало да построи по-голяма, но знаел, че ще отнеме много време и ое доста средства и решил да построи по-малка ... но просто на по-високо място. Затова дори и сега като се гледат пирамидите на снимки, или пък в далечината на живо, всички вземат пирамидата на Хафра за Хеопсовата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.