Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Религии и пороцинови [re: Kaлoмaин]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано23.02.08 15:48



В отговор на:

Вредата от медицинска гледна точка, не от религиозна, брои ли се?



брои се, разбира се, стига въпросните религиозни ритуали от нечия друга позиция да са попадали в графата незаконни, неморални или нездравословни.
аз бих посочила разни подробности около облеклото или липсата му у амазонските племена, поради което християнските мисионери ги задължили да носят по-прикрити дрехи и вследствие на голямата влажност на въздуха и изпотяването хората започнали да боледуват...



Тема Re: Религии и пороцинови [re: Roxy]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано23.02.08 15:52



Канабисът може да се използва и за медицински цели. То, ако се задълбочим - Менделеев намерил полза и от тютюна - също избивал микробите.



За хаома не съм чувала. Какво е това?



Тема Re: Религии и пороцинови [re: Kaлoмaин]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано23.02.08 16:43



Не разбирам какво общо има тютюнът с пороците?!!!



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Религии и пороцинови [re: BlackWolf]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано23.02.08 17:07



Тютюна - нищо.

Виж, превръщането на пушенето от ритуал в навик не е най-умното постижение на европейците.
Всъщност индианците пушили ли са просто за удоволствие?



Тема Re: Религии и пороцинови [re: BlackWolf]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано23.02.08 17:20



Тютнопушене---> порок :)



Тема Re: Религии и пороцинови [re: Last Roman]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано23.02.08 18:52



"Съмнявам се вибрациите да унищожават такива устойчиви създания като вирусите." Ами съмнявай се, като не вярваш на учени!

Аз пък се съмнявам, че ваксините против грип вършат някаква работа-мисля, че просто са прекрасен източник на огромна печалба за фармацевтичните гиганти! Как ще коментираш?



Тема Re: Религии и пороцинови [re: Kaлoмaин]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано23.02.08 18:54



За чумата знам, че когато е вилнеела, по пазарите и в магазините слагали по една паница с оцет, в която клиентите пускали монетите и тогава продавачът ги вземал-тоест, вярвали, че оцета дезинфекцира. Романе, коментар?



Тема Re: Религии и пороцинови [re: Kaлoмaин]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано23.02.08 18:56



Хаомата не беше ли напитката при ритуалите на зороастрийците? Дрога някаква май...



Тема Re: Религии и пороцинови [re: agrimonia]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано23.02.08 19:13



Това беше в десятката.

Колко ли лекарства са ненужни, за болести, които не са такива, но носят пари. Всъщност на кое място бяха класирали противозачатъчните сред откритията на миналия век?



Тема Re: Религии и пороцинови [re: agrimonia]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано23.02.08 19:21



И аз лично се съмнявам за вибрациите - в крайна сметка вирусите са ... как му се викаше ... учехме го по биология ... а, да - надмолекулни равнища, които са на границата между живото и неживото. Все едно да кажеш, че с камбанния звън можеш да цепиш дърва или да трошиш камъни. А вакрините против грип вършат работа - казвам го от лиен опит. Тази година не се имунизирах и сега съм малко болна, но се оправям. Та ... нали принципа на ваксините е да се вкарат омаламощени, малък на брой вируси. Затова трябва да сме здрави като се имунизираме - ианче може да се разболеем. Имунната система се справя без проблеми с вирусите, които ги има във ваксината, но антителата, които тя е изградила за борба с тях, си остават, или поне една по-голяма част. По този начин ако отново навлязат отново вируси на грипа около три месеца след имунизацията, те няма да сфарят имунитета на организма ни по долни гащи,а антителата веднага ще тръгнат да се борят с тях. Ще го убият като римляни, унищожаващи варави. Принципа на ваксината е нещо като преподавател, който затопля зад врата полузаспал ученк, който мисли да изпитва в 7:30 сутринта :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.