Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема халосването..,нови [re: Roxy]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано25.01.08 02:57



по главата


Чела ли си " Полет над кукувиче гнездо" или поне филма гледала?
та там имаше един халосани по-главата ...
Няма как да се започне несъществувал незаложен предварително процес в един компютър след халосване. Та, така и с хората...
Всичко си е предварително заложено , от кой( какво) , как и кога няма да стане ясно поради липса на воля от "научните " кръгове.



Тема Re: Прометейнови [re: БoянlYl]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано25.01.08 02:59



А кой е доктор Хаус
Мъжкия вариант на доктор Куин-лечителката





Тема Re: Прометейнови [re: Einherjer-2]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано25.01.08 09:54



" кой е доктор Хаус
Мъжкия вариант на доктор Куин-лечителката
"

Е, не точно. Той мрази и себе си, и пациентите, и определено е по интересен пич от д-р Колит Мъчителката





Тема Re: Прометейнови [re: agrimonia]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано25.01.08 10:59



Казах мъжки вариант,а не д-р Куин лечителката от мъжки пол.
Той е и затова е по-интересен. Според мен обаче е евреин.



Тема Re: Прометейнови [re: Einherjer-2]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано25.01.08 12:45



Актьора или ролята е на евреин? Актьора е англичанин.



Тема Re: Прометейнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано25.01.08 16:51



Добре, ще пробвам с по-подходящ пример за един "Боян" - името звучи достатъчно сериозно - трябваше да се сетя, че не гледаш сериали. Става дума за това, че слабостите на силните хора ги правят интресени. Поне аз се опитвам да кажа това. Не знам ти какво разираш. Например - един Висоцки. Или нещо много по-прозаично - Клинтън в аферата с Моника Люински - просто се държа като нормален мъж - не като президент. Сегашният е прекалено надут и плосък за да излезе извън рамката.
А що се отнася до приоритетите на жените - добре де!

Знам, че повечето фенове на сапунките са жени. Знам, че някой гледат дори и "Дързост и красота". Ама не всички сме такива! Не обобщавайте така!



Тема Re: Прометейнови [re: Einherjer-2]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано25.01.08 16:55



Не мога да повярвам, че сравняваш онази блудкава "Д-р Куин - мъчителката" с образ като Хаус.



Тема Re: Прометейнови [re: Kaлoмaин]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано25.01.08 18:55



Аз никак не ги харесвам тези сериали. И като кажа на съученичките си, че не следя сериала от 11 и че откровено мразя да се влека по магазините и да зяпам някакви си дрехи, а редочитам да гледам книги (като имам пари, де), те ми заявиха, че съм била луда ... баси света, в който живеем ...



Тема Re: Прометейнови [re: ThunderGoddess]  
Автор katiysha ()
Публикувано25.01.08 20:09



Спокойно, моите са същите - ще оцелеем!

Всеки човек си намира някого, еднаквите се разпознават - нали знаеш.
Подиграват ми се, че постоянно чета в часовете, а те само одумват класа или се оплакват как вече нямат нови дрехи, които да носят. Вчера имахме свободни часове и мислехме да гледаме филм. Но понеже не можахме да си харесаме такъв те изтърсиха - Габи, що да не почетем малко,а ?....

Аз, ест, това и направих!

Редактирано от katiysha на 25.01.08 20:09.



Тема Re: Прометейнови [re: Kaлoмaин]  
Автор katiysha ()
Публикувано25.01.08 20:45



това за абсолютните герои е свързано с Античния реализъм, който поставя всичко противоположно - Изток - Запад например. Същото е и с човека - няма абсолютно идеално нещо, дори героите, просто всичко си има и кусурите, били са им приписвани всички ормални човешки черти - и добри , и лоши....реализъм



Редактирано от katiysha на 25.01.08 20:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.