Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 20.09.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Уф...нова загадка тогава ;)нови [re: Kalomain]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано12.01.08 12:59



От митологията е, да, гръко-римската


И да, бебето е Дионисий

Опитвай се да бъдеш жив с цялата си същност, казваше той, и когато се смееш, смей се с всичка сила.

Тема Re: Уф...нова загадка тогава ;)нови [re: boadicea]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано12.01.08 13:00



Интересно :) Собственикът също допусна същата грешка - защо реши, че е Херкулес?

Опитвай се да бъдеш жив с цялата си същност, казваше той, и когато се смееш, смей се с всичка сила.


Тема Re: Уф...нова загадка тогава ;)нови [re: Eva B.]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано12.01.08 13:28



Конкретно, конкретно?
Ако има едни малки рогчета на челото, значи го знам кой е.


Ама ти, жено ниедна, нарочно си сложила такава снимка, че да не се вижда.

... tota creatura
revertis a ssa natura.

Тема Тц, тц...:)))нови [re: инцидeнтeн]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано12.01.08 13:39



Ми ей ти го на, гледай да видим ще видиш ли рогата, които аз не виждам





Опитвай се да бъдеш жив с цялата си същност, казваше той, и когато се смееш, смей се с всичка сила.

Тема Re: Уф...нова загадка тогава ;)нови [re: Last Roman]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано12.01.08 14:14



Не е грубо отношение, а реализъм!

Тоя перверзник да си беше обул поне едни гащи, защо се разхожда гол, дъртия му пръч?!? И коя нормална майка ще даде на гол мъж да й дондурка бебето?



Тема Re: Уф...нова загадка тогава ;)нови [re: agrimonia]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано12.01.08 14:16



Примерно мъртва такава?



Опитвай се да бъдеш жив с цялата си същност, казваше той, и когато се смееш, смей се с всичка сила.

Тема Re: Уф...нова загадка тогава ;)нови [re: Eva B.]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано12.01.08 14:20



Лизип, лека му пръст, да си беше дялкал хубавите коне(визирам тези над площад "Свети Марко" във Венеция), а не да се вманиачава в голите мъже с голи бебета! Прекрасно го е направил, но определено му е трябвал прихоаналитик. Та защо този дъртак все пак е гол? Поне да беше млад, красив и надарен....





Тема Re: Уф...нова загадка тогава ;)нови [re: agrimonia]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано12.01.08 14:24



Съжалявам, но не ми е смешно. Трудно ще намериш облечен сатир в античното изкуство. Голотата е естетическо понятие.

Опитвай се да бъдеш жив с цялата си същност, казваше той, и когато се смееш, смей се с всичка сила.


Тема Re: Уф...нова загадка тогава ;)нови [re: Eva B.]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано12.01.08 14:28



"Примерно мъртва такава?" Ами след като Зевс убил въпросната майка и направил цезарово сечение, извадил бебето си и после си го имплантирал в бедрото.....Стивън Кинг може да му завиди! Само не ми е ясно какви са били контракциите на Зевс в бедрото или цезаровото просто е било планирано?





Тема Re: Уф...нова загадка тогава ;)нови [re: Eva B.]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано12.01.08 14:30



"Съжалявам, но не ми е смешно" Голотата на брадат старец не ми е никак естетична. Поне съм искрена. Това мисля, че не е сатир-не е ли Зевс, след като е "родил" Дионис?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.