Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Войната срещу космоса на предците!!!нови [re: goggga]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано25.12.07 20:51



%%%%%%%%%%%! Ще ми дава уикипедията за критерий за истинност!

По политология съм учил понятията хартланд и сийланд, а ако има и други трермини, за изразяване на същите понятия, лошо няма. Но това не значи, че тези термини не съществуват!
Типично християнски кретенство - буквоядство - "в библийката е казано така, значи това е истината"!
Блгагославям те, не защото си мислиш, че си ме хванал натясно(точно обратното е - говориш за неща,които разбирам, а ти сега се опитваш да разбереш), а защото ми писна от малоумни кретени д асе правят на интересни и да се заяждат в клуба!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Редактирано от Last Roman на 25.12.07 20:56.



Тема Re: Войната срещу космоса на предците!!!нови [re: Last Roman]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано25.12.07 20:56



Не си мисли, че твоя махмурлук е най-тежкия!



Ако беше трил както трябва, най-вероятно нямаше да благославям, но след акто ми беше изтрито смислено мнение без нито една обидна дума, значи съм си понесъл наказанието предварителнио!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Войната срещу космоса на предците!!!нови [re: Last Roman]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано25.12.07 20:59



Ние можем, вижда се кой не може без да псува. И на мене ми писна от него, но по-добре е, да не се оставяш едно пиене на бира с тебе да влияе на преценката ти за това кой е стойностен и кой - не. Дори си позвлява да те пренебрегва, казвайки, че "имал право да прави каквото си иска" предварително.

Бог да простит попа Станка, кй ми даде книга, та се поучих.


Тема Re: Войната срещу космоса на предците!!!нови [re: Darth_Vader™]  
Автор goggga (новак)
Публикувано25.12.07 20:59



учил си политология в патладжаненото училище.



Тема Re: Войната срещу космоса на предците!!!нови [re: goggga]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано25.12.07 21:00



Учил е политология или във ВТУ или в НБУ и на двете места можеш да завършеш политология само и само да завършеш.
Затова псува, защото е кръвно засегнат, че го изловихме дека не разбира от политология.

Бог да простит попа Станка, кй ми даде книга, та се поучих.


Тема Re: Войната срещу космоса на предците!!!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.12.07 21:01



Бе ти на лични бележки псуваш като разпран, така че не ми се прави на светец.



Vivere est militare!


Тема Re: Войната срещу космоса на предците!!!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор goggga (новак)
Публикувано25.12.07 21:03



Ами в НБУ Тойнби го има поне от 5 години,незнам как не са му я препоръчали от "ПОЛИТОЛОГИЯТА".



Тема Re: Войната срещу космоса на предците!!!нови [re: goggga]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано25.12.07 21:06



Като ти казвам, че си $$$$$$$$$$$$, който коментира неща, които не разбира, а само, колкото да се заяжда, се сърдиш. Затова ти давам лин за да прочетеш какво е това чудо

, дано се осъзнаеш малко, че ми писна и пак ще ти тегля една, коеот ще възмути представителя на морските империи, управляващ тук!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Редактирано от Last Roman на 25.12.07 21:10.



Тема Re: Войната срещу космоса на предците!!!нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано25.12.07 21:10



моля, Римската империя никога не е била сред представителите на морските народи или привилегирована в това отношение още преди да стане империя.

Бог да простит попа Станка, кй ми даде книга, та се поучих.


Тема Re: Войната срещу космоса на предците!!!нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано25.12.07 21:14



Брей, то имало такова поняие в уйкипедията:



The term heartland was important in the writings of Adolf Hitler's geopolitical mentor Karl Haushofer, who greatly influenced Hitler's concept of lebensraum which he advanced in Mein Kampf, and formed the basis of the eventual establishment of Hitler's New Order--i.e., that it is necessary for Nazi Germany to control the heartland of Eurasia by successfully completing the conquest of Russia.

The term is used by United States geopolitician Zbigniew Brzezinski in his writings.

Сега остава и ти метличино проскубана да се пръждосаш с тъпите си заяждания и псевдоинтелектуални глупости, набързо прочетени, и още по-бързо забравени, но надраскани за псевдоавторитет(за който не те познава)

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.