Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нещо като предпразнична анкета :)нови [re: Last Roman]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано23.12.07 13:22



не съм, ама познавам!

някъде да пиша, че съм лъв?! я беж да изтрезняваш!



Тема Re: какво казаха и редките гости :)нови [re: Roxy]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано23.12.07 13:29



инцидентен: Ще връхлетя инцидентно някъде да празнувам всякакви поводи, които исторически се отбелязват на тези дати. Освен това ще дам и компетентни мнения. Умен пич съм и винаги мога да го докажа. Само внимавайте със сигнатурите, че някои особено ме разсейват...



_Odin_: Ще тресна като мълния и ще се веселя до Рагнарок!

Редактирано от Roxy на 23.12.07 13:31.



Тема Re: виж сега, гогггич :)нови [re: goggga]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано23.12.07 13:50



това е весела тема за хора с чувство за хумор. провери в речника какво означават думите написани с наклонен шрифт, защото не съм сигурна, че човек, който се заяжда с всяко различно мнение, винаги иска да се доказва и се счита за прав във всичко може да се отпусне и да се весели, проявявайки, хммм, /извинявай за употребата на толкова непознати думи от мен/ чувство за хумор. прекалено насериозно си приел нещата и себе си, съжалявам. и не говоря така заради зодията, наистина... това, че си седнал да обясняваш какво наистина ще правиш по празниците само го доказва и затвърждава впечатленията, които съм изразила в темата си. а те в кокретния случай са просто сбит преразказ на тови думи. Enjoy!



Редактирано от Roxy на 23.12.07 13:52.



Тема Re: какво казаха и редките гости :)нови [re: Roxy]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано23.12.07 14:10



Оценявам факта...


Ама празнуването аз го разбирам малко по-кротко.
Както казва един приятел: "Отдавна съм се отказал да доказвам каквото и да е на когото и да е!".
Но ти пожелавам весели празници и добро прекарване!
Много късмет, никакъв махмурлук и нови надежди!

Bien recueilli, débouté de chacun.

Тема Re: какво казаха и редките гости :)нови [re: инцидeнтeн]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано23.12.07 14:19



благодаря, весели празници и на теб! както и да ги посрещнем, важното е след това да има някой да ни разказва как сме ги посрещнали!





Тема Re: Нещо като предпразнична анкета :)нови [re: katiysha]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано23.12.07 14:20



Поводите се определят от космичните сил, Те понякога са различни за различните хора, етноси и т.н.
Но лично за мен най-краткият ден от годината е повод за яко напиване с хубаво червено вино и червено печено месо.
Там разни дедо-бабо Коледовци, шарени и светещи украси и елхички,останаха в деството -там където бяха филчетата , новогодишните програми по ТВ и игрите с камиончета.хахах





Тема Re: какво казаха и редките гости :)нови [re: инцидeнтeн]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано23.12.07 14:27



Абе какво пиете,че имате махмурлук? Аз едно време като пиех концентрати "цар Киро" имах, както и когато съчетавах различни видове алкохоли , както и когато си изяждах десерта и изпивах шампанското.
Сега ще направя малко реклама:
Никакъв махмурлук
само водка *******!!





Тема Re: какво казаха и редките гости :)нови [re: Shurale]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано23.12.07 14:31



аз мисля, че въпросът не е в това какво пиеш, а какво ядеш успоредно с това - например може да поомешаш някоя и друга биричка, водка и коняк след това или каквото там още поемеш, ама накрая едно ш!$?%# пакетче баяти бисквити да ти разкаже играта от драйфане...





Тема Re: какво казаха и редките гости :)нови [re: Roxy]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано23.12.07 14:40



Е, аз съм повръщал и само от бира с риба. Но да ме боли глава е друга работа..
Като начало : Просто оставете си десерта за сутринта!!



Тема Re: какво казаха и редките гости :)нови [re: Shurale]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано23.12.07 14:44



Пият водка "Цар Самуил", дето от 100 пиячи един остава с едно око да ги води






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.