Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.12.07 00:27



Та така де защо исламя там ще става официялна религия


С какво са се отвратили християните че да залитат на другата страна
Не ми отговаряй малоумното християнство освен да деградира за друго не става


но да, събират се да учат децата да играят с хладно оръжие
Доста по добре от колкото да им промиват мозъците в църквите така няма да залитнат към исляма и ще са горди с историята си да не говорим че това може да ги тласне и към спорт и какво ли не
Все неща полезни за разлика от молитвите в исус и паленето на свещи пред икони



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.12.07 00:39



Ами аз гледам на нещата статестически


А и не виждам как след като не си повлиял на най близкия си човек ще промениш моята представа за нещата
Все пак един ден защото ти си се молил на исус ако си прав което силно ме съмнява, ще отидеш в рая пък тя не това не те ли тормози



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.12.07 00:45



Драги всеки боляр е бил независим владетел в собствените си територии всеки е можел да събере малко количество войска


52 ма болри от 10 комитата са много народ и едвали са си дали главите ей така, както не биха тръгнали и срещу крепоста както пише в двете хроники ако не са били сигурни в победата си
Обаче какво е станало, без свидетелство няма как да разберем
Но със сигурност тая божия помощ е могла да дойде само от едно място

Петър е силен като за християнин в молитвите си



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.12.07 00:54



Дали Българите са помагали на няколко пъти на византиски императори мислиш че Борис който приема християнството вследствие на загуба е нямал да приеме византиски подкрепления които


А мислиш ли че византиския император не е имал интерес от подобна подкрепа
Верно няма как да знаем каква точно е била развръзката около бунта все пак християните са се доказали като добри коректори през вековете
Ама на мен тая божия помощ ми е съмнителна

А константин драги просто признава християнството за равноправна религия наред с другите За съжаление тези след него под влиянието на църквата която вече е била официялна институция предприемат мерки срещо всички инакомислещи
Просто едно малоумно учение нямало как да се наложи масово освен чрез сила
Така става и в България поредната кървава пасха в чест на мушето Йешуа



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: БoянlYl]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано13.12.07 10:16



"можеш да се довериш на един езичник"
Определено събуди любопитството ми...Кажи сега кое точно те прави езичник, защото аз не съм съвсем наясно с твоите възгледи и вярвания. Сподели в какво вярваш, кои ритуали почиташ и т.н. Ще ти бъда благодарна за откровеността.



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: БoянlYl]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано13.12.07 10:24



"Ирод да се опитва да го убие при положение че умира през 4 век"
Да те поправя-Ирод умира 4 г.преди н.е., а не 4-ти век.

"Раните години на исус наистина ще си останат загадка "
Не знам защо в Евангелията не се пише за липсващите години-ако хората, писали въпросните Евангелия, са познавали Иисус, трябва да са знаели къде е израснал, а пък ако не са го познавали, а вероятно не са познавали и учениците му, тогава как да сме сигурни, че всичко написано за Иисус е достоверно? Има и друг, по-възможен вариант-на Църквата да не й е отървало къде е бил Иисус и затова този период да не е описан.
Най-вероятно Иисус е израснал в Египет.



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: agrimonia]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано13.12.07 14:39



Иисус Къф Ииииисус , бре ?!!
Аман от христянски кретенизми!!



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: БoянlYl]  
Автор goggga (непознат )
Публикувано13.12.07 20:35



може и се сринат щатите но дотогава Русия ще се срине поне още 10 пъти,защото ако малко разбираше от икономика щеше да си наясно какво би представлявал един срив на американската икономика за световня пазар.



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: goggga]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано14.12.07 02:24



един срив на американската икономика
САЩ ще се разпадне на щати, негърски срещу бели, богати срещу бедни и така нататък .. Оръжие има колкото си искаш ! Хаха
А световния пазар няма да се срине заедно със САЩ и вече е подготвено , но ти си назад с материала, както неведнъж си демострирал.



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: Shurale]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано14.12.07 09:46



"Иисус Къф Ииииисус , бре ?!!
Аман от христянски кретенизми!!
"
Добре ли си? Какъв ти е проблемът?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.