Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано11.12.07 12:13



Личи си, но лошото е, че и мисленето не ти се удава особено.



Facta, non verba!


Тема Re: Марко Цепенков, том 4.нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано11.12.07 13:02



аха, ясно - първо тръгна да измисляш нова география, сега продължаваш творчески с нов български език. браво, давай в същия дух, но само да те предупредя, че в дисциплината "нова история" автохтонците са далеч пред тебе... и все пак Ателкуз като център на държавата е едно добро начало и в тази насока.





Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано11.12.07 13:04



а ти си единица, предполагам? единственият проблем в случая е, че оценяването в нашата образователна система е по шестобална скАла...





Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: Roxy]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано11.12.07 13:10



Съжалявам, ама нямаш и чувство за хумор като хората.
Айнщайн е бил двойкаджия. Мислиш ли, че оценяването в нашата образователна система ме плаши?!

Бог да простит попа Станка, кой ми даде книга, та се поучих.


Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано11.12.07 13:17



гледам, че си решил да подражаваш на Айнщайн. Току виж заформим дебат за ОТО и СТО и това, дали са верни или струнната теория ги опровергава.



Facta, non verba!


Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: БoянlYl]  
Автор goggga (непознат )
Публикувано11.12.07 14:15



икономически растеж от супер ниска база не е нищо особено,икономиката на цялата ти любима русия е по- слаба от икономиката на лос анджелис.растеж имат защото както винаги продават ресурси,къде са руските компютри,автомобили и домакински уреди...няма и няма да има.руснака знае само да продава петрол и да прави бомби,които после реже след като огладнее и почне да проси милостиня от запада.
останалите щорутии просто не подлежат на коментар :)



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: Last Roman]  
Автор goggga (непознат )
Публикувано11.12.07 14:19



а на теб никак



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: goggga]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано11.12.07 14:56



извинявай, че ти задавам този несъмнено елементарен за непризнатия ти гений въпрос, но би ли ми отговорил каква е разликата между копи-пействане на материали от руски сайтове и копи-пействане на такива от англоезични, защото изобщо не ми е ясно?!



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: agrimonia]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано11.12.07 15:41



не е заради това май. борис е убил повече народ.



Тема Re: Сарацинските книги от времето на Покръстванетонови [re: agrimonia]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано11.12.07 15:42



спори с богословите от хриситянство и православие, но първо предупреди, че не си тръгнала да се заяждаш на дребно, щото иначе се нервят. аз не съм богослов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.