Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Питаненови [re: Shurale]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано07.12.07 19:09



И в какво се изразява това действие. Да вляза в църквата с пищовите и бум-бум-бум всеки дядо поп, който вдия и със спрея да рисувам глупости по иконите ли? Вече съм пикала на църква, беше много яко





Тема Re: Питаненови [re: ThunderGoddess]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано07.12.07 19:16



беше много яко
И аз на руската църква свети Николай, но ме видя някаква от клисарките бабички и ме изпсува по християнски: "Да ти помага Господ дано!!" хахаха
Не, действие е да се направи културно-просветна о-ция в която да има жив контакт между хората и реални мероприятия а не блабла празно четене на книжки и тъкуването им в публичното п-во
Между другото никакви сериозни работи не се правят и решения не се вземат в публичното п-во!! НИКАКВИ!!



Тема Re: Питаненови [re: ThunderGoddess]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано07.12.07 19:20



Само ти схвана целия абсурд на спора за Мария Мангала и другите смешни герои от Библийката!!





Тема Re: Питаненови [re: Shurale]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано07.12.07 19:21



Ако изляза да праявя акция пред охра, пак ще е в публичното пространство, бе човек. Нали хората ще са ПУБЛИКА

. И да не мислиш, че примерно ако седна да изговоря всичките неща, които знам за библията и за произхода и, кажа им, че няма нищо вярно в тези неща, те ще ми повярват и ще спрат да се кланят на този педераст? Те даже не си правят труда да гледа нещо като "Тайната Библия" по нешълнал-а, където казват малко, ама добре доказани и верни неща за библията, които са достатъчни един нормален човек да се запита дали наистина си струва да има християнство и църква в днешни времена.



Тема Re: Питаненови [re: Shurale]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано07.12.07 19:22



В крайна сметка е станало из катакомбите на РИМ! Града на огриите!

Абеее какво се правят на невинни - тези християни и юдеи сигурно са научили римските императори на такива неща :)



Тема Re: Питаненови [re: БoянlYl]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано07.12.07 19:24



Засрами се, как може да не знаеш! Той е бил цяла хелобопекарница и си е изсирал хляба от някъде. И като пикне е предлагал това за бяло винце сигурно и всички са му се хващали





Тема Re: Питаненови [re: ThunderGoddess]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано07.12.07 19:29



Не е баш публично п-во! Поне мойесх да видиш и прецениш тези които те гледат, атова не ника малко
Тук си говорим без да сме се виждали, А колко други само четата и не гознаеш на кого пеят!
Има си специални хора за всичко.
Проблема с тайната библия,че хората не вярват на приказки вече Искат личен пример, силни личности ! Пробелма сие чисто психологичен. прависе фейс контрол. Не всеки е добре дошъл на "езическа" сбирка ! Тва не не ти е ловене на шарани от някоя секта!!
Но не бива да се хранят празни надежди за бърз резултат ... просто някой трябва да започне делото , друг да го продължи и т.н.
Борбата е навсякъде !!



Тема Re: Питаненови [re: ThunderGoddess]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано07.12.07 19:33



... и с една риба* нахранил цяло село!!
*-хубаво ще да разтълкуваме тази думичка и не става али въпсрос за фалически символ.. Връзката:
фалос-змия-риба!!





Тема Re: Питаненови [re: ThunderGoddess]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано07.12.07 20:11



" Вече съм пикала на църква, беше много яко"
Голяма героиня, няма що! Ти не знаеш ли, че църквите обикновено са построени върху тракийски светилища?



Тема Re: Питаненови [re: agrimonia]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано07.12.07 20:14



С това да се похвали на майка си!

Бог да простит попа Станка, кой ми даде книга, та се поучих.



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.