Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: xenox]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано30.11.07 15:27



Ти някога занимавал ли си се с творчество?!



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: xenox]  
Автор katiysha (material girl)
Публикувано30.11.07 20:57



едва ли има човек, който да каже, аз не се влияя от нищо: нито от социална среда, нито от родители, нито от книги, медии, авторитети

с това съм съгласна.

но не и с това

май "моето усмотрение" се свежда до това кое чуждо мнение/мнения да изберем.
едно е да се влияеш, друго е да се поставяш едва ли не в зависимост.непукизмът не е чак дотам хубаво нещо, но също не чаткам защо да трябва да подражавам на някого, да избирам кого да следвам и на кого да се постарая да се харесам, вместо да бъда себе си, различна, да следвам своя път.
често пъти си мисля като направя или кажа нещо дали еди кой си го одобрява, или пък някой друг?това е важно, но аз не живея по нечии правила, защото създавам и имам свои собствени.
съгласна съм за външния фактор, за това, че с някои хора и неща трябва да се съобразяваме, но не е само това.



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано01.12.07 15:34



Така е и аз не се надявам на нищо

Но ако има нещо за мен е по вероятно прераждане в някаква разумна форма
Както и да е правилния живот е важен ама за един правилен живот някой са осъден на ад от други религии защо, защото не се подченяват на когото трябва

По съвършен от хлебарката ме прави разума при ядрена зима тя има същия шанс като мен защото дори и да издържам на по малко радяция то те издържат на по малко студ
По принцип всички видове имат равен шанс човек има преимущество защото знае как да се предпази от някой неща
На земята драги има противоядрени укрития които са като малки подземни градове, най голямото беше наскоро построено в англия с капацитет от над 3000 души които могат да прекарат поне век под земята

Да не говорим че ядрените бомби ги правят напоследък много интересни с точно изразени диапазони на термо ефект, ударна вълна и радияция те могат да разрушат обширни раьони и да ги направят необитаеми за известно време но дават значителен шанс на видовете извън зоните на попадение
Шанса е малък бих казал нищожен но ако имам късмет и издържа може би всичко ще се промени за тези след мен, не се вживявам като месия със сигурност има и други които биха отселели и биха променили света към по добро това е просто индивидуална задача поне един трябва да успее за да промени света
Исус може и да е имал това намерение като човек може и да не е уви няма как да го разберем
Но той драги не е бог нито пък е успял
Твоите окови са една измислена религия, моите окови кои са



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (минаващ)
Публикувано04.12.07 23:43



мамка му! отивам да търся билет за бункера

ще се видим после, ако не си мутирал много.

твоите окови са същите като моите - една измислена религия - твоята, каквато и да е тя.



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано05.12.07 02:57



Всички религии са измислени драги


Въпроса е до колко една представа за света като религията те прави свободен и до колко тя ти помага

Билет за бункер едва ли ще вземеш
Звучи ти смешно нали, че може нещо подобно да се случи
Но ако свободен човек като тебе можеше само да следи новините и да мисли



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (минаващ)
Публикувано05.12.07 13:39



следя ги новините, с нерестваща тревога при това. само че не си правя илюзии, че ще надживея хлебарките в условията на мощна радиация. за това по-добре нищо токаво да не се случва.

и си прав за религиите. мерси, моята ме прави свободен и ми помага.



Тема ядрена войнанови [re: xenox]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано05.12.07 13:55



няма да има. Защото вече се е случила!



Тема Re: ядрена войнанови [re: Shurale]  
Автор xenox (минаващ)
Публикувано05.12.07 13:57



много ред алерт, а?





Тема бинови [re: xenox]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано05.12.07 14:40



ли го превел на български "патриотино"!!



Тема Re: бинови [re: Shurale]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано05.12.07 14:49



ето не переведится

така се казва играта. има ред алерт 1 и ред алерт 2. иначе би трябвало да се превежда "червена тревога".само дето това е все едно да преведеш faith no more като "в нищо повече няма да вярвам"

Редактирано от xenox на 05.12.07 14:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.