Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (минаващ)
Публикувано29.11.07 08:01



кой я знае еволюцията. това е моя теория.

аз не те разбирам що се кафиш, че света отива към катастрофален конфликт? завършените индивиди са податливи на ядрен взрив точно толкова, колкото и незавършените, а тия, дето ги монипулират (и двата типа, не само незавършените) вече са си приготвили места в скривалищата. само дето след конфликта само хлебарки ще останат да виреят и ще ти се наложи или да забегнеш на друга планета или да се прераждаш в хлебарка докато вземат, че еволюират в нещо по-сносно.





Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: БoянlYl]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано29.11.07 11:37



Не, еврейската еволюция ще завърши с превръщането на човека обратно на маймуна, само дето по-досадна от сегашните и малко по-агресивна :)



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: ThunderGoddess]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано29.11.07 14:31



"еврейската еволюция ще завърши с превръщането на човека обратно на маймуна"

През деветдесетте години на миналия век един автобус с евреи пътува накъм Бухенвалд, Германия, за да видят останките от концлагера и да почетат паметта на загиналите. Автобусът аварирал край някакво немско село, близо до концлагера. Шофьорът тръгнал да търси помощ. Влязъл в селото и видял един човек да седи на пейка в центъра. Казал му: “Карам един автобус с евреи накъм Бухенвалд. Обаче закъсахме, можете ли да ни помогнете.”. Човекът го погледнал и отговорил: “Имам само една микровълнова печка. Съжалявам.”



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: agrimonia]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано29.11.07 16:06



В кръга на майтапа е вярна цялата история на Холокоста, както и дядо Коледа и джуджетата. Но само в кръга на майтапа



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано29.11.07 23:00



Кефя се защото това е единствения начин да се излезе от матрицата


Просто в конфликта и хаоса нечии планове могат да излязат извън контрол
Но честно казано повече бих се накефил на голям катаклизъм без да се стига до война да извади от строя съвремената цивилизация и да я промени завинаги


При ядрена война вероятноста да се отцелее е минимална
Обаче ти на какво се надяваш че ще отидеш в рая ли
Няма рай има само един измислен бог с един богоизбран народ а част от плана им за господство е да има армагедон а лапни шараните като теб ще го предизвикат или ще го подкрепят с действие или бездействие


Гледай новините драги плана им работи в раьона на близкия изток се трупат армии, армагедон предстои, само че зад него не стои бог или сатана.
Аз няма да се родя в хлебарка, няма как да се върна пак на ниво насекомо а и в космоса едва ли е само тази планета населена с разумен живот
И все ми е тая дали ще се родя пак изобщо, просто ми е гадно че има хора дето живеят в окови че искат да ги слагат и на други



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (минаващ)
Публикувано30.11.07 10:53



да, един природен катаклизъм е за предпочитане. тогава силни и смели хора като теле сигурно ще оцелеят.

на какво се надявам аз - надявам се да не съм жив когато армагедон настъпи, а след смъртта не се надявам на нищо - квото стане - стане. ако кажат хлебарка - хлебарка. ако кажат извънземно - извънземно. ако кажат ад- ад. може даже рай да има. докато сме живи, обаче, трябва да се живее правилно.

ти явно си бая сигурен в своето съвършенство. я си удари една четка защо мислиш така и кое те прави по-съвършен от една хлебарка. тя все пак ще оцелее при ядрена зима, а ти не.



сигурно ти е странно, но напълно споделям виждането ти за оковите.



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: xenox]  
Автор katiysha (earth)
Публикувано30.11.07 10:59



интересна тема.но кажи ми, моля те, какво означава да живееш правилно?изключая убийствата и подобни зверства.



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: katiysha]  
Автор xenox (минаващ)
Публикувано30.11.07 11:05



да постигаш добри резултати?

-а какво значи добри резултати?

те това е въпроса. според теб?



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: xenox]  
Автор katiysha (material girl)
Публикувано30.11.07 11:47



това пак е субективно казано - това, което за мен е добро, за теб може да не е или да не е достатъчно добро.и понеже това се определя от начина на живот, то той също е личностна преценка
за мен добри резултати биха били приеманите ми да уча където и каквото искам, реализация в живота , да съумея да си го уредя по мое усмотрение.....



Тема Re: Еволюцията - декодирананови [re: katiysha]  
Автор xenox (минаващ)
Публикувано30.11.07 12:11



всеки има заложен в себе си потенциал, който трябва да развие. когато го направи, ще бъде щастлив.

обаче дали има реално "мое усмотрение"? едва ли има човек, който да каже, аз не се влияя от нищо: нито от социална среда, нито от родители, нито от книги, медии, авторитети. май "моето усмотрение" се свежда до това кое чуждо мнение/мнения да изберем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.