Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Windowsнови [re: goggga]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано28.11.07 18:31



не, обясни го и го докажи тук. ако изобщо можеш...



Тема Re: Windowsнови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.11.07 18:33



Глас народен гласи божи


Като се има предвид тая поговорка май на християнството времето му е изтекло

Иначе какво да ти кажа всеки средно интелигентен човек би се учудил как така Бог е всемогъщ и думите и делата му са предадени дословно в библията пък в същото време някаква си църква променя думите му с глсувания
Ако религията ви беше истина то тук пръст май има сатаната, ама понеже като цяло си е измислица и колективно творчество на разни болни мозъци, то няма нищо страшно да си я тълкуваме както ни изнася

Само че на мен въпроса ми е ти от вярващите ли си или от кандидат пастирите
Щото не ми се виждаш толкова глупав пък ми говориш страни неща, църквата гласувала отмяна на божа заповед
В църквата имало свети дух ама него никой не го споменава в стария завет от къде се е взел
Даже учениците на йоан който е трябвало да възвести за исус не са чували за него



Тема Re: Windowsнови [re: Roxy]  
Автор goggga (ентусиаст)
Публикувано28.11.07 18:45



ултиматуми можеш да поставяш на гаджето или съпруга си ,но не и на мен драга.нямам желание да доказвам нещо ,което е ясно,на някакво некомпетентно същество,което потропва с краче и изисква обяснения,защото го мързи да учи или да чете.ако си мислиш ,че си права твоя работа,мен това не ме засяга.



Тема Re: Windowsнови [re: goggga]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.11.07 18:51



А аз все се чудя какво прави компетентно същество като теб тук при хора с които изобщо не може да намери обща приказка, при тия яките забавление в ирландия и непринудения сексуален живот който получава там


Не ми отговаряй ,сам ще се досетя

Редактирано от БoянlYl на 28.11.07 18:52.



Тема Re: Windowsнови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (минаващ)
Публикувано28.11.07 18:55



Бог е широка душа и дава свобода хората да си тълкуват каквото си искат както си искат, нещо, което ти ре4довно правиш, все както ти отърва.

живей и остави другите да живеят, т.е. да си тълкуват.

църквата не е гласувала отмяна на божия заповед, нито иконите са прецедент. ако някой направи статуя или нарисува нещо и каже - ето това е бог, кланяйте му се, веднага ще го анатемосат, бъди сигурен. заповедта е: не си прави идоли И не им служи.

за библейските основи на иконопочитанието: питай в християнство или православие, ама без така типичните за езичниците заяждания и ще ти обяснят къде и как в библията се споменават разни свещенни образи.



Тема Re: Windowsнови [re: xenox]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано28.11.07 20:47



Mr. Xenox, welcome back!




Facta, non verba!


Тема Re: Windowsнови [re: БoянlYl]  
Автор goggga (ентусиаст)
Публикувано28.11.07 21:40



автодиалога,който току що проведе е поредния показател,че прекомерната употреба до марихуана довежда до шизофрения.



Тема Re: Windowsнови [re: goggga]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано28.11.07 21:53



употребата на марихуана малко трудно ще доведе до шизофрения, но ти си знаеш най-добре.



Facta, non verba!


Тема Re: Windowsнови [re: Last Roman]  
Автор goggga (ентусиаст)
Публикувано28.11.07 22:01



хаха ще имаш да вземаш фармацефте



Тема Re: Windowsнови [re: goggga]  
Автор Shurale (алп)
Публикувано28.11.07 22:02



Продължаваш да ръсиш врели некипели!! Ква марихуана, кви шизофрении ,тва да'н ти е Ейре?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.