Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Още едно интересно нещо  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано15.08.07 17:44



Още нещо интересно



За по забавно можем даже да го свържем с произхода и гледай какво се получава, неща от бъдещето открити в миналото



Тема израелски ученнови [re: БoянlYl]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано15.08.07 18:48



каза: " Да бъде Ден" и биде ден

.
ей тия помияри съвсем са се самозабравили. Та нали ако се изобрети подобна машина историческат истина ще лъсне и точно те великите богоизбрани ще бъдат лишени от най-съкровеното в тяхната история: вярата в приказните герои Мойсей и компания. Ще се разбере,че не са никакви мъченици, а мъчители и духовни отровители на милиони и милаарди хора по света.. да не говорим,че Холокост не е имало в такива мащаби както им е удобно да го повтарят тъпаците.
Но , виж накрая става въпрос за разходка , демек пак ще има бизнес и лъжа.
Ха познай кои са боговете??!

Не е страшен дявола, а дяволчетата.

Тема Re: израелски ученнови [re: Einherjer]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано15.08.07 19:05



"Холокост не е имало в такива мащаби както им е удобно да го повтарят тъпаците. " Ееее, недей така! Има и документални филми, ако написаното не те удовлетворява.



Тема Re: израелски ученнови [re: agrimonia]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано15.08.07 19:07



Геноцид е имало и срещу източноевропейците, но никой не го е грижа за това.

Facta, non verba!



Тема любимият ми филмнови [re: Last Roman]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано15.08.07 19:25



от детските години "Иди и виж" достатъчно красноречиво го показва.
Има и нещо друго т.нар.,източноевропейци са понесли не само геноцид като ереите но и почти цялата война на гърба си те са били и войници и партизани и жертви .........................20 000 000 изтоночевропейци и 10 000 000 германци срещу незнайно колко евреи (500 000 -по данни на червения кръст) хахах


Тоя цитат в подписа ми е е от филма.

Не е страшен дявола, а дяволчетата.

Тема Re: израелски ученнови [re: Last Roman]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано15.08.07 21:52



Геноцид е имало и срещу източноевропейците"
Че то геноцид има и сега!

Циганите не плащат ток, а аз трябва да го плащам в срок, защото ще ми го спрат! Това не е ли геноцид????



Тема Re: израелски ученнови [re: agrimonia]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано15.08.07 23:21



Такива управници сме си избрали. Темата за циганите обаче е за клуб "Цигани - роми".



Facta, non verba!


Тема майнови [re: agrimonia]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано15.08.07 23:32



само малоумните не могат да разберат,че чифуто-масоните се гаврят с хората... по-точно техния "бог " се гаври с милионите години еволюция и красота.
Ей за тва ви казвам да не се правите на "гои"!!
Метлата , Фамулус и много други форумни тролове са осъзнати поддръжници на въпросните, тоест за мен те са врагове.
За вас ,наивници, вярващи в чистотата на хората ме е яд .Боян, Ти , Катюша, Романа ..от всики вас може да излезе здраво ядро стига да оставите настрана надеждите си,че ще оцелеете повече ако се страхувате от Смъртта.

Разбра ли сега за кого воюва Ейнхериера и за кого бият камбаните?!!
Или да ти се обяснявам със други средства


Не е страшен дявола, а дяволчетата.

Редактирано от Einherjer на 15.08.07 23:33.



Тема Re: Още едно интересно нещонови [re: БoянlYl]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано15.08.07 23:38



А пък на мен ми е интересно какво става с теб.,че вече и за една бира не ставаш.



Не е страшен дявола, а дяволчетата.

Тема Re: майнови [re: Einherjer]  
Автор katiysha (буря в планина)
Публикувано16.08.07 00:15



вярващи

в какво вярвам аз е друга приказка.не знаеш в какво вярвам, но ще ти кажа само, че в чистотата на хората хич, ама хич не вярвам!

един езичник от нищо не го е страх



за какво здраво ядро говориш?само ние четиримата ли сме в този клуб?......

да оставите настрана надеждите си,че ще оцелеете повече ако се страхувате от Смъртта.

това ми замириса на християнско.....да се страхувам от господ, от смъртта, от божието наказание, трябва да се страхуваме и да се смиряваме, демек да не се правим на толкова безстрашни и непримирими и опърничеви, че видиш ли, не се знае дедо отгоре кво ще ти сервира .....не знам.....не мога да определя дали ме е страх от смъртта или по-скоро от това, че тя ми отнема нещо скъпо.....:(((...не ме е страх ОТ смъртта, страх ме е ЗА живота...а може би не знам твърде много неща, за да ме е страх от нещо...
никой не е оцелял.....неизбежна работа
ти от какво се страхуваш?.....

Редактирано от katiysha на 16.08.07 00:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.