Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: що, бенови [re: Roxy]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано17.08.07 12:13



Не са стигнали далеч, защото просто са били недоволни, и са се отдали на саморазрушение, вместо на градивност.

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Ама...нови [re: Roxy]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано17.08.07 13:05



защо да стигат далеч?!!



Не е страшен дявола, а дяволчетата.

Тема Re: внови [re: Einherjer]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано17.08.07 20:41



Упорития бунтар дето се бунтува зад компютъра


Да бе и аз забелязах че не си от сивия поток просто ти си една сива опозиция ако кажа бяло ще кажеш черно, ако кажа черно ще кажеш бяло ама на мен не ми пука ти просто си влязъл в масонските матрици да си играеш на черно и бяло за тебе няма друга цветове и нюанси
Това човек да вижда хубавото за теб е нещо лошо, е как да е хубаво като на теб ти е криво и никой друг не иска да вижда света като теб
Съжалявам ама света не се върти около лични драми които неможем да надскочим
В същност точно около такива се върти ама виж това си е твоята драма
Иначе за да съм съмняващ се по твоите критерии трябва да съм опозиция на всичко сори съмнявам в се неща които ми се струват съмнителни ако има разминавания в представите ни това ще е заради разликата в житейския опит



Тема Re: анови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано17.08.07 20:50



Конфликти винаги е имало ама друг е въпроса когато се създават изкуствено


Разделяй и владей, нали знаеш
Най сигурния начин да контролираш колектив е ако го разцепиш или вкарваш конфликти и напрежение от вън
В същност по не в някакъв малък колектив или група винаги има възможност за екипност и това е добре
Само че нали знаеш ние не сме един от най колективните народи и винаги се цепим поради всевъзможни причини



Тема Re: майнови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано17.08.07 21:01



Аз да аз винаги разсъждавам по този начин имам доверие на хората просто защото имам принципи и не бих подвел умишлено хората които са ми приятни


Друг е въпроса с хората дето не ми вдъхват доверие все пак всеки човек си има едно наум и всеки може да се съмнява в рамките на разумното

Да наистина човек е обществено животно и средата има голямо значение
В същност това е страшното как те променя средата, за това аз гледам да си я избирам до колкото мога но имам и късмет и дори там дето не избирам имам късмет

Темата за боговете беше друга за създателите за чуждата намеса ако има такава ама как да е
Иначе хората не са само черно и бяло поне аз не съм се сблъскал с такива
Друг е въпрос какъв е процента на черното и бялото или даже по правилно кое е по активно



Тема Re: майнови [re: БoянlYl]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано17.08.07 21:29



Черното и бялото по принцип не съществуват.
Черното е липса на цвят - а липсата, значи несъществуване.
А бялото е комбинация от всички цветове, и ако се разложи на съставките си, пак не съществува!
Черно-белите теории са за измислени хора с измислени мечти!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: майнови [re: Darth_Vader™]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано17.08.07 21:31



всичко е сиво.



Facta, non verba!


Тема Re: анови [re: БoянlYl]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано17.08.07 21:53



"Най сигурния начин да контролираш колектив е ако го разцепиш или вкарваш конфликти и напрежение от вън"
Абсолютно си прав! Особено в женските колективи постоянните интриги са наизбежни. Именно затова не обичам да работя в колектив, колкото и егоистично да звучи.



Тема Re: майнови [re: Darth_Vader™]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано17.08.07 21:55



"Черното е липса на цвят - а липсата, значи несъществуване. "

Така няма да се разберем! Да не намекваш, че ходя без бельо, щом черното не съществува??? Невидими бикини....хммм...



Тема Re: майнови [re: Last Roman]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано17.08.07 21:56



ГЛУПОСТИ ! ! !


Светът е цветен и шарен. Сив е само за хора с очни или мозъчни проблеми! Светът е съвършено и прекрасно място, а който не може да го оцени е достоен за съжаление.
P.S.
Но понеже не обичам да съжалявам - аутсайдерите са достойни за отвращение!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.