Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: момченови [re: Einherjer]  
Автор katiysha (I Can)
Публикувано19.08.07 00:11



ако ми кажеш какво е Гот.

гот е ей тва -



- кефиш се на слънцету, на мръсния въздух и потта и си щастлив



Тема бай Ангелнови [re: Einherjer]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано19.08.07 04:18



е чист българин.



Не е страшен дявола, а дяволчетата.

Тема Re: момченови [re: Einherjer]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано19.08.07 09:30



Аз каквото и да кажа ще бъде цитата на учени другия вариант е да цитирам някой луд като Зиези



Виж историята е като криминалистиката имаме хора имаме и следи които оставят тези хора, сведения, бележки в скоро време съм сигурен че и генетиката ще се намеси за да допълни белите и неясни петна в човешката история
Все ми е тая от къде идат готите при положение че не са се застояли тук достатъчно дълго за да си такъв и при положение че неможеш да го докажеш генетично
Виж друго ядче седят нещата с някой други племена
А ако си говорим за пра Българите ще ти трябва доста да доказваш, че те винаги са били тук, просто те са оставили доста материални следи за да е ясно местни ли са или пришълци



Тема Re: напротивнови [re: Einherjer]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано19.08.07 09:43



Твоята агресивност е женска и то като на жена в предменструален синдром, истерична


Хората с най мъжки черти които уважавам в същност рядко демонстрират някаква агресивност бих казал че са дори по скоро дипломатични, но това съвсем не значи че можеш да им се качиш на главата просто хора на място
Това което прави мъжа - мъж е, че знае кога, къде и как ей на това наистина се възхищавам
Ключовите думи тук са уравновесеност, стабилност, мъдрост



Тема Re: голямнови [re: Einherjer]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано19.08.07 09:49



А ти си доста глупав за да не знаеш че и щасливи животни няма


Животните нито се депресират нито се екзалтират
Животните са инстинктивни те не осъзнават много неща и много хора не осъзнават какво правят и говорят
За това си мисля че и хората са произлезли от маймуните
Щото ако бяхме хора като хората едни напълно развити същества просто нямаше да се стигне до тук

Не би ми се наложило да те сравнявам с него ако не се държеше като него лошото е, че не го схващаш



Тема Re: неканови [re: Einherjer]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано19.08.07 09:52



Не ми харесва Божко фактите са си факти криви ги сучи ги това е





Тема ахънови [re: БoянlYl]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано19.08.07 11:36



ти си истински мъж хахахая



Не е страшен дявола, а дяволчетата.

Тема е да денови [re: БoянlYl]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано19.08.07 11:46



държа се като него. точно като него.

Въобще СИГУРНОСТТА и УБЕДЕНОСТТА ти в произхода на хората и на българите конкретно не е проява на мъдрост.

Не е страшен дявола, а дяволчетата.


Тема фактитенови [re: БoянlYl]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано19.08.07 11:58



..не са факти когато няма сигурност в автентичноста им. както и когато се изопачват или прикриват.
А ти май не разбра откъде започнаха у мен да никнат съмнения прерасли после в неприязън относно бай ти Ангел, а?
И той като тебе не умееше да се съмнява , да търси, беше убеден и тва е . Не искаше акъл беше убеден в ТАНГРА, прабългарите, волжките българи..богоизбраните .. заговора
но и ТОЙ вярваше,че е възможно да се обърнат нещата в добра посока защото вярваше в митологични хватки като спасение , оцеляване и щастие.
и сам си създаваше среда..........



Не е страшен дявола, а дяволчетата.

Тема Re: е да денови [re: Einherjer]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано19.08.07 11:59



Аз съм убеден в това което намирам за по вероятно ти първо ми намери нещо което да ме накара да се замисля и за друга версия и тогава ми приказвай за сигурността и убедеността ми


Защото твоята пристрастност май е по скоро контра на официалното дори един ден да изкарат Българите готи ти пак ще си контра
Това според мен говори за зрялост и мъжественост

Да бай ангел е същия бития онеправдания големия заговор винаги гравитира около него и това което мисли той е естествената теза
Когато няма с кого да се "бори" си измисля вътрешни врагове, вместо като зрял човек да подходи с някаква доза реализъм и да схване че другите около него са хора с различен житейски опит и вместо да ги убеди в правотата си да напада всички различни наред
А бе почвам да си мисля че ти там си беше на мястото еднотипни хора ама с малко по различно съдържание те са тюркофили ти си гот скандинавец като Варг Само че за разлика от Варг си негово неосъществено копие нещо което също намирам за ужасно мъжествено
Драги на теб ти трябва форум в който модератора да си ти и всички в него да са като теб, само че не разбирам защо се изтезаваш с нас тук




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.