Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Езичнициинови [re: agrimonia]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано13.08.07 15:05



Така е. Добре си ни опознала с Боян.
(пуши се, пък за венозно не знам.)



Тема Re: Езичнициинови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.08.07 15:09



Драги ти нямаш възгледи а бръмбари просто не си пробвал с раид да ги прочистиш



А и определено не съм фанатик за да вярвам в измислици в същност, какво съм знаел аз за религиите преди това което са ми казвали родителите това което съм гледал по телевизията
В същност противоречия между тези представи и моите вътрешни съм имал и доста по рано за това съм почнал и да диря каква е истината и да сравнявам
Наистина трябва да си тъп и фанатизиран за да вярваш в нещо изпълнено с противоречия, колкото повече противоречия срещам в библията толкова по малко вярвам в нея просто защото тя има претенция да е самата божия истина, уви тя е покривала този критерии в един твърде суеверен свят но не и в нашия

А ти колкото и да четеш драги по умен няма да станеш, то ако беше така компютъра ми щеше да е по умен от мен просто защото в подробности помни повече неща от мен. Уви той неможе да анализира и съпоставя нещата сам и без нужната програма а в общи линии това е разликата и между паметливия и интелигентния човек
Ти си паметлив чел си това онова ама каква полза от това щом не си способен да четеш критично и да анализираш това което получаваш като информация
Ти си просто поредното програмирано биороботче



Тема Re: Езичнициинови [re: БoянlYl]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано13.08.07 15:13



"за да вярваш в нещо изпълнено с противоречия, колкото повече противоречия срещам в библията толкова по малко вярвам в нея просто защото тя има претенция да е самата божия истина"
И не пропускай факта, че Библията е писана за евреите и само за тях!!! Това е изрично подчертано на много места. Само за евреи! Не е насочена към неевреите.



Тема Re: Езичнициинови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.08.07 15:14



Царско според семити неумити


За мен е говедо щото овцата освен че си дава млякото и козината но накрая и я колят за да нахрани своя пастир
Царско животно за европееца може да е само хищник лъв, вълк, орел, мечка какво царско животно може да е една овца дето блее и е с интелект колкото да се досети че тревата става за ядене



Тема Re: Езичнициинови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано13.08.07 15:18



Ти си паметлив чел си това онова ама каква полза от това щом не си способен да четеш критично и да анализираш това което получаваш като информация

Сам не знаеш какво нещо е животът. Като те чета разбирам какво е това човек.



Тема Re: Езичнициинови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано13.08.07 15:24



Ти за таран чувал ли си?



Тема Re: Езичнициинови [re: agrimonia]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.08.07 15:27



А не е ли страно как изведнъж месията става не само за евреи и християнството трябва да бъде спасително за целия свят


мен тези неща ама хич не са ми ястни как изведнъж на бог му хрумва да промени правилата на играта и от тоягата да реши да покаже моркова
А бе това може и да действа при магаретата ама не при всички хора



Тема Re: Езичнициинови [re: agrimonia]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.08.07 15:39



Е ти май не видя лимузината пред О шипка


Иначе обичам да се правя на скромен



Тема Re: Езичнициинови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.08.07 15:42



Аз пък като те чета и разбирам от къде е произлязъл човекът


Това само ме кара да се дистанцирам от пра- пра далечните си роднини с чуство за срам че все пак всички хора сме били рода



Тема Re: Езичниции [re: фaмyлyc]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано13.08.07 16:00



Аре чао
Къде отиваш?? В Израел ли?
Аре лек път към висините чифутски и бъдещото съществуване като плужек.

Не е страшен дявола, а дяволчетата.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.