Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Към boadiceaнови  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано28.07.07 11:40



Пълниш идиотизми са тия "мистерии". Оща само като прочетеш заглавието и видиш израза "Орфей привлича пънкари", ти се показва пълното духовно скудоумие обзело и организатори и местна власт и журналисти.
С две думи: викат тука срещу мутрите, ама се кефят и искат да ходят на мутренски и курвенски организирани мероприятия.
Направо е жалко да се види как наркомани се напиват и други педали им суфлират, правейки се на Орфей от някоя холивудска продукция.

Редактирано от Koпpивeнa_мeтлa на 28.07.07 13:41.



Тема Re: що не си го кажеш така:нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор roxy (beat)
Публикувано28.07.07 19:08



Не съм аз нещо особено не съм даже красив,
не умея да говоря хубаво, такъв съм си мега свенлив.
Видях я там самотна на бара - въртеше унесено кутия вносни цигари. Видях също, че гледат я всички аз пък се опитах да я почерпя фъстъчки, върти се не спира кутията вносни цигари, а на мен под лъжичката взе да ми пари. Бонд, Джеймз Бонд, чух се да казвам, отговора й знаете всички, въздъхнах отчаяно и се обърнах към моето уиски и мойте фъстъци. Уиски с фъстъци и от време на време бадеми.
Естествено е всичките сутрини да ме боли глава. Това се случва на хиляди българи, Европа не я трогва това. Че пия сам - ето какво ме тревожи, самотата е тъжна, скучна, досадна. Имам случайно някаква работа, нищо че не съм упорит, работлив, закъснявам разбира се не влагам старание, шефа ме заплашва всеки ден с уволнение. Вън, вън, чух го да кряска, как отговорих аз знаете всички, въздъхнах отчаяно и се запътих към моето уиски и мойте фъстъци. Уиски с фъстъци и от време на време бадеми.
Знам, че адски е глупаво и банално дори, исках да кажа нещо хубаво, интелигентно нещо нали, а то пък виж какво се получи, младите от това какво ще научат. Не нямам, нямам какво да ви дам, нищо не мога и нищо не знам. Ключа съм забравил и не е това мойта барака, не ми харесва тук, но какво ли има оттатък. Цигарите са вредни ужасно за здравето, защо не ги оставих още на времето, нищо не мога и не знам не, не, не нямам, нямам какво да ви дам освен - уиски с фъстъци и от време на време бадеми.../Уикеда/

We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight

Редактирано от roxy на 28.07.07 19:09.



Тема Не разбрахнови [re: roxy]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано28.07.07 19:21



защо е всичкото това?
Какво искаш да кажеш? Ти беше ли на това "празненство"?



Тема Re: Към boadiceaнови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор boadicea (celtic queen)
Публикувано29.07.07 05:39



Не си ли доста краен в изказванията си?!Бил ли си някога на това място?Скудоумието може да е обзело мнозина,но това не значи,че не са останали свестни хора.Освен това никой не те кара да се събираш с разни наркомани или пияни пънкари.Купонът ще е такъв,какъвто си го направиш,ОК?!



Тема Re: Към boadiceaнови [re: boadicea]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано29.07.07 11:18



Не, не мисля, че съм краен. Бил съм там и за разлика от тебе съм ги виждал наживо нещата.
Няма как "сам да си направиш" насторението, защото тия постоянно ти се навират с неадекватните си изцепки и развалят мистичната атмосфера. Пък като започнат поздрави и възхвали за кмета, който бил най-големия спомоществувател - тогава повярвай, ама никакъв Орфей не може да избегне духовната разлага, която се шири невред.



Тема Re: Към boadicea [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано29.07.07 11:29



Ти да не си падал скоро на главата си, че почна да звучиш смислено?




Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Към boadiceaнови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор boadicea (celtic queen)
Публикувано29.07.07 17:56



Вярвам ти.Не знаех,че е толкова зле.Имам приятели,които са ходили и са много доволни.Дори и да е така,все пак искам да отида,макар и по друго време.

Редактирано от boadicea на 29.07.07 18:04.



Тема Re: Към boadiceaнови [re: boadicea]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано29.07.07 21:26



Ходи бе, тъкмо да се увериш с очите си.
Това са... немам думи. Аз имам по-добри идеи за "мистерии", само че Амазонкски.



Тема Re: Към boadiceaнови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор katiysha (скитник)
Публикувано29.07.07 21:35



разкажи де, само дето стана любопитно - няма да ти виси във въздуха я твърдението



I'm not that kind of girl
and it's not my kind of world


Тема Re: Към boadiceaнови [re: katiysha]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано29.07.07 21:49



Като стана на 40 ще стана кмет на някое крайморско село и тогава ще си реализирам проекта. Дотогава няма да виси, а ще лежи като скрито имане, катюшо!

Редактирано от Koпpивeнa_мeтлa на 29.07.07 21:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.