Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: roxy]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано29.07.07 00:42



От Средна Гора до стара планина имаше доста пожари. Вчера около Тулово всичко беше изгоряло покрай жп линията, а в Стара Планина също имаше големи пожари - много отчетливо се забелязват, когато се пътува нощем...

А през деня на юг от Средна гора си дими постоянно...

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: Darth_Vader™]  
Автор katiysha (смъртоносна)
Публикувано29.07.07 00:52



по новините казаха, че се дължало по-скоро на човешка немърливост отколкото на ситуацията с жегите и безводието





Тема лоша новинанови [re: Darth_Vader™]  
Автор katiysha (смъртоносна)
Публикувано29.07.07 01:04



ако природата не ни накаже - ние ще се самоунищожим, а ще погубим и нея!



една приятелка ми каза, че е ходила минала седмица на Крошуна.Тя от малка си ходи там и ми каза, че в момента разликата е очевадна - всичко е окаянов сравнение с преди - навсякъде има боклуци(едно на ръка), хората започнали да рушат моста там(има явно мост, аз не съм ходила), а терасите започват да се рушат, защото народа се къпел там и водата причинявала срутването им.....

а Бо беше предложил там да е следващата ни среща

както каза рокси - ние сме равни на боговете, които създадохме, но равни в умението да рушим.......а кой ще съгражда??нима някой ще се наеме да се вре из онези места и да "реконструира" природата(нещо непосилно)...аз пак ще си добавя, че не сме съвсем равни на боговете, защото после не можем да върнем живота, който сме отнели
направо ми дойде да заплача като разбрах
Ницше е казал, че човека е нещо, което трябва да се преодолее!!а ние правим точно обратното



Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: katiysha]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано29.07.07 01:19



Както гледам покрай жп. линиите има най-много пожари -следователно поне там е от немарливи пушачи-пътници, но на някои места(високо с планината например) ми се струва невъзможно да е от немарливост...

По-скоро е точно обратното.

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема преди 10-тина .нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано29.07.07 15:04



години изгоряха поляни и насажденията от арония в с. Кладни дял. Случайно или не пожара се оказа предизвикан от "немърливостта" наетия чобанин Шукир също по чиста случайност турчин.
По -късно тоя живееше до магазина и един ден когато вече го нямаше там изгоря магазина зедно със неговата стаичка.
Всичко по чиста случайност!!



Не е страшен дявола, а дяволчетата.

Тема където са...нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано29.07.07 15:08



най-големите жеги -в Североизточна България няма пожари , по чиста случайност и съвпадение там живеят предимно турци, чиято етническа партия е на власт.

Не е страшен дявола, а дяволчетата.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.