Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: cuddly]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано18.07.07 17:23



От властелина на пръстените това бяха една от най древната раса живи дървета които закриляха мраколес до колкото си спомням


Тези които нападнах Саруман и неговата кула
Саруман и урук хай унищожаваха горите
В същност символизма на Толкин тук е доста интересен кой се крие зад Саруман, магьосника преминал на страната на злото и неговите изчадия които са усъвършенствани орки



Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: Darth_Vader™]  
Автор roxy (beat)
Публикувано24.07.07 11:58



от доста време е сухо, Лорде. няма гъби, горски ягоди също няма, по-лошото е, че хората и без картофи ще останат.

We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight


Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: agrimonia]  
Автор roxy (beat)
Публикувано24.07.07 12:09



Смолян - бях там 2 пъти - първо разгледахме центъра (дълго 'стъргало' и музей с историческа и богата етнографска сбирка) сред разни други соц-модернистични сгради и квартал "Райково" (комплекс от стари къщи); вторият път идеята беше да се обиколят Смолянските езера, всъщност разгледахме какво остава от тях покрай строителния юруш, слушахме истории за околните скали, помотахме се и се върнахме в кв.Устово, разгледахме го в обедния пек и се прибрахме в селото. това накратко, де...

We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight


Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано26.07.07 17:19



Аз ако ти кажа че кактусите на терасата ми се препарираха ще ми повярваш ли





Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: БoянlYl]  
Автор cuddly ()
Публикувано26.07.07 17:29



а пък мойто "живо камъче" изсъхна..
много ми е мъчно.




Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: cuddly]  
Автор katiysha ()
Публикувано26.07.07 21:18



а пък в казанлък избухнал някакъв голям пожар

....Сакар също е в пламъци....днес докато пътувах в автобуса един дядо седеше пред мен(по-точно аз се преместих зад него за да чета вестника му) и прочетох тъжната новина...но не разбрах какво е предизвикало пожара...сигурно жегите и тази липса на дъждове



Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: katiysha]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано26.07.07 21:49



Между другото като гледам климатичните карти на европа и африка в момента двата континента въпреки очевидните си географски и климатични разлики са с почти еднакви карти било за влажност вятър или температура


Просто е супер страно как се променя климата а ва азия и англия ги дави като за последно



Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: БoянlYl]  
Автор katiysha ()
Публикувано26.07.07 22:11



да бе нали по новините неотдавна съобщиха, че се намираме вече в друг климатичен пояс

...и валежите са неравномерно разпределени...прав си, Бо, това си е катаклизъм



Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: БoянlYl]  
Автор katiysha ()
Публикувано26.07.07 23:57



Между другото аз, ти и Сабата сме в най-горещите градове на България





Тема Re: привет от Свещената планина!нови [re: katiysha]  
Автор roxy (beat)
Публикувано28.07.07 19:41



край Смолян на заминаване гледах, че и бобът съхне... между Пловдив и Пазарджик разни умници палили стърнищата в нивите (това не унищожава ли хумуса?) и така ги палили, че опърлили и близките дървета докъм 2 м. височина... през нощта (25 с/у 26-ти) над селото се размириса на дим, аз се бях събудила и затворих балконската врата; на сутринта имаше лека пелена от пушек и хората се чудеха какво е станало, после се разбра, че имало и пожари в Родопите някъде към Забърдо(?!); на едно място димеше и Средна гора...

We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.