Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Не мислите ли, че този клуб е безмислен?нови  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано07.06.07 21:22



Всеки едно си знае, едно си бае и това става причина само за почти детински разправии, сръдни, обвинения и обиди... Често пъти е смешно, но не мен в повечето случаи ми твърде е скучно.

Още повече, че знам предварително кой какво ще каже - почти с 99 % сигурност.



Ето, Къдлито пусна една интересна тема, но тя много скоро се превърна в обичайното поле за престрелки... Клубът не е място за обмен и обогатяване на мнения, а за изява на пониженото самочувствие на разни хора.

Започвам доста да съжалявам, че преди 5 г. започнах инициативата за създавенето му...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от BlackWolf на 07.06.07 21:25.



Тема Re: Не мислите ли, че този клуб е безмислен?нови [re: BlackWolf]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано07.06.07 21:49



Временни настроения са това, спокойно


Ще дойдат и по-добри времена и за клуба и за тебе
А за обзелото те "съжаление" - да не си болен че пишеш такива работи



Тема Re: Не мислите ли, че този клуб е безмислен?нови [re: BlackWolf]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано07.06.07 21:58



Клубът е хубав, нищо му няма.

Това, че има спорове и различни мнения, не означава, че може да се нарече "безсмислен".

А мисля, че за теб е по-добре да не оплюваш българския етнос. Хубаво е човек да уважава постиженията на другите култури, но да не се фанатизира до степен да оплюва всичко останало (в т.ч. и родното), освен неговото "най-любимо".

"За теб е по-добре" - в смисъл, не че на другите много им пука, но така не правиш според мен добра реклама на възгледите, които защитаваш.

А и замисли се дали един сериозен индианец би уважавал човек, който плюе по собствения си етнос. Според мен не.



Тема Re: Не мислите ли, че този клуб е безмислен?нови [re: BlackWolf]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано07.06.07 22:10



Ами като ти е скучно какво правиш тук


Струва ми се че към клуб индиянци има сериозен наплив там винаги се обсъжда по нещо интересно

Проблема в хубавата тема на къдли е че не всички изпадат в екстаз при думата индианци нито пък намират че следването на чужд път е по вкуса им
Хората са различни за това и традициите са различни
Дори и всички да поемем по правоверния път на черновекожите след век навсякъде той отново ще е различен с различни символи ритуали, начин на живот
Обаче това е нещо трудно за асимилация нали


Обаче най големия и съществен проблем с изявата на самочуствието е че изтърва контрола тук, колко тъжно нали



Тема Re: Не мислите ли, че този клуб е безмислен?нови [re: BlackWolf]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано07.06.07 22:36



Не е безмислен. Даже се радвам когато виждам, че се карате. Това е защото не може да примирите възбудените си и надменни духове. Показва също, че се обединявате само срещу голяма опасност. Аз ви обединих - имам сила да примирявам непримиримото и егоистично дръзновение.

Louis Armstrong - Go down Moses


Тема Re: Не мислите ли, че този клуб е безмислен?нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано07.06.07 22:47



ооо няма да те забравим

ще издигнем паметник на Метла - Обединител



Тема Re: Не мислите ли, че този клуб е безмислен?нови [re: BlackWolf]  
Автор katiysha (post factum)
Публикувано07.06.07 22:51



всеки излага своето мнение а другите, които не са съгласни с него казва своето.....по този начин научаваме някои неща един от друг...аз лично научих много за малкото време, от което пиша тук и се радвам че общувам с различни хора



целта на клуба е да се обогатяваме взаимно....а това, че всеки едно си знае и бае е естествено, защото всички сме си изградили някакви възгледи и ги споделяме един с друг....трудно ще накараш някой да си ги промени

това, че знаеш предварително кой какво ще каже е резултат на продължителното съжителство и познанство...неизбежно е ..явно си достигнал някакво по-високо ниво

защо съжаляваш?...ако знаеш всичко, което се пише пусни някой интересен постинг...винаги има какво ново да научиш, макар и не по темата, а за някой от участниците в клуба, което е не по-малко полезно

може би по някое време на всеки ще му доскучае ...а и ти си от 5 годин тука

извинявай ако съм била лесно предвидима или скучна

и още нещо - мисля, че това за пониженото самочувствие е също неизбежно -човек винаги изразява характера и чертите на поведението си в един спор(съзнателно или не)....а и не мисля че е точно израза "понижено самочувствие"



Тема Re: Не мислите ли, че този клуб е безмислен?нови [re: katiysha]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано07.06.07 23:01



Абе за 4-5 години не съм го видял да пуска постинги по дълги от три реда


Може би защото индианците не обичат писменоста
Обаче съм научил че критиката му е силното място
Влез в клуб индианци и виж колко много теми е написал за тях
Едва ли ще каже нещо интересно обаче определено ще му дойде наум какво да критикува особено ако си решил да напишеш нещо за Българя и традици



Като се замисля може и за това да не пише хората които много критикуват рядко обичат да са подлагани на критики, което ни връща на въпроса за самочуствието



Тема всеки има..нови [re: BlackWolf]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано07.06.07 23:05



понижено самочувствие в определни области и времена, всеки е малко психопат но на никого не му е приятно да му казват колко той е зле и колко още може да бъде . И най-важното на никой не му е приятно да мусе приписват недъзи и пороци от някой си само защото според някой си имал еди кви си разбирания и принадлежал към определени среди!!
Затова винаги съм се държал към никнеймовете като към хора-личности когато те проявяват самостоятелно мислене и не бързат да цитират.
Затова би ми било по-интересно да говоря с хора а не с тези.
И затова много пъти съм се отказвал да пиша повече......



Тема Имам идеянови [re: BlackWolf]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано07.06.07 23:14



Абе вие защо се карате, бе? И то точно преди среща. Някой май не иска тя да се осъществи?! Или иска да направи скандал и да създаде напрежение?

Louis Armstrong - Go down Moses



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.