Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Предложение за среща.нови [re: бeзпътeн]  
Автор katiysha (наблюдаваща)
Публикувано08.05.07 16:23



Успех хора, дано се разберете и стане хубава среща

..........

Единство в многообразието!

Тема Re: Предложение за среща.нови [re: katiysha]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.05.07 16:29



А ти няма ли да идваш?



Тема Re: Предложение за среща.нови [re: бeзпътeн]  
Автор katiysha (наблюдаваща)
Публикувано08.05.07 16:46



Благодаря за поканата...много ми се иска но да края на май ми е непосилно.Мога чак някоя юнска събота или неделя а и видях че и др езичници са съгласни за тогава.Много мразя когато не мога да кажа нещо със сигурност но в случая не зависи само от мен

.........ще пиша ако настъпи промяна в плановете при мене..

Единство в многообразието!

Тема Re: Предложение за среща.нови [re: katiysha]  
Автор katiysha (наблюдаваща)
Публикувано08.05.07 16:56



А за интелигентните хора те подкрепям напълно.Всеки ден се ядосвам като гледам как остават все по-малко от тях и как съм заобиколена с ограничени същества, незаинтересовани от нищо - като изключим купони чагла и всякакви лиготии.Невежеството е това, което най ме отблъсква от един човек...

Единство в многообразието!


Тема Re: Предложение за среща.нови [re: бeзпътeн]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.07 17:23



Ти как мислиш с нашите големи усти, ако влиза някой богат пастор дали не сме им дали стимул за подобна операция


Абе аз поне знам със приказки какво мога да докарам така, че не бих си правил експерименти

Аз предлагам датата да не е чак толкова лична понеже по лесно ще си кажем кога можем да се съберем във форум от колкото чрез бележки и чатове а пък къде да е по тайничко да си вкараме разни интересни оферти дали ще е в търново или някъде из околностите и как да се съберем А може и някъде другаде стига да е по централно интересно и удобно за всички



Тема Re: Предложение за среща.нови [re: бeзпътeн]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.07 17:25



Имено и аз за това говоря просто да сме внимателни това е





Тема Re: Предложение за среща.нови [re: katiysha]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.07 17:30



Ами то като гледам има доста несигурни хора за това ще се опитаме да си съчетаем плановете и да пробваме да се видим така че не се отказвай толкова бързо





Тема Re: Предложение за среща.нови [re: БoянlYl]  
Автор katiysha (post factum)
Публикувано08.05.07 17:45



не съм си мислила подобно нещо....и аз като мориган съм ангажирана със семейството(не знам при нея за коe семейство става върпрос - за моето имам пред вид майка ми и баща ми)

Единство в многообразието!

Тема Re: Предложение за среща.нови [re: katiysha]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.07 17:49



Ами вземи ги и тях


Ще ги правим езичници
Е за ден два без тях едва ли ще ти стане нещо или проблема е друг



Тема Re: Предложение за среща.нови [re: БoянlYl]  
Автор katiysha (post factum)
Публикувано08.05.07 18:02



О! На мен нищо няма да ми стане повярвай ми

Обичам да съм с тях щото са пекани но са и малко особени и не знам дали ще ме пуснатСъвсем не съм домашен тип...обичам да пътувам и да се откъсвам от рутината и еднообразието и да се срещам с нови хора, каквито ще сте вие за мен

Може би биха ме пуснали за един ден ама ако има и преспиване не знам....ще ми кажат обикновеното за родителите "Ти не ги познаваш" и подобни от сорта за което са прави ама от тука вече навлизаме в друга темаМного подробна станах

Единство в многообразието!

Редактирано от katiysha на 08.05.07 18:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.