Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: конкретно - адженда!нови [re: Last Roman]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.07 10:59



Аз само студентския хотел знам там Росица по прякор мръсница


А за кръчми голям подбор има зависи какви предпочитания ще има групата Има хубави заведения тип битов уюут, интересни заведения с по алтернативна музика както и някой по така рок пъба
Абе улицата поне на мен ми е любимо :)

А за дата ами хъм както каза безпътния мен юни може би ще ме устройва но аз съм с доста неясно работно време а и не се знае дали няма да си сменям работата скоро абе изобщо ако кажем нещо за юни приблизително като дата ще гледам да си взема един свободен ден ама да видим



Тема Re: конкретно - адженда!нови [re: cuddly]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано08.05.07 12:01



За София съм ОК, но дивеч сега не мога да хвана.

По-нататък...

В Търново е супер, живял съм известно време там, но за съжаление не мога да дойда...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: конкретно - адженда!нови [re: cuddly]  
Авторroxy (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 12:01



за 24-ти съм на линия:)))



Тема Re: Предложение за среща.нови [re: Last Roman]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.05.07 13:15



Ми на 24 или ще съм на морето или ще дойда на среща.
Не знам защо ама предпочитам да съм на морето де :)

Bеer? Mоre?




Тема Re: Предложение за среща.нови [re: bira_more]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано08.05.07 13:52



Както се казва "вольному воля, спасенному - Рай".



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Предложение за среща.нови [re: Last Roman]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано08.05.07 14:13



От 16 май съм извън БГ и най-вероятно преди 10 юни, ако няма непредвидими неща, няма да се върна. Уикендите ги посвещавам на семейството:)

И честно казано при мисълта, че на срещата ще бъдат екземпляри като Метлата и от тоя род, ми се повдига!

И защо темата ми е заключена?!

Сори, че питах, видях, че 2/3 от новите мнения са от Копривена метла. Вече ми е ясно.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Morrigan* на 08.05.07 14:14.</EM></FONT></P>

Редактирано от Morrigan* на 08.05.07 14:18.



Тема Re: Предложение за среща.нови [re: Morrigan*]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.07 14:29



Ами може да обсъдим дата и по нататък и да си уговорим така срещата че да бъдем само готините без метлата


Честно казано и аз не бих се въодушевил от присъствието и, а не изключвам възможноста някой спор да прерастне в нещо друго доколкото я познавам
Освен това не изключвам възможноста да се съберат и разни християнски религиозни фанатици защото все пак сред сектите ги има всякакви луди



Тема Re: Предложение за среща.нови [re: БoянlYl]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано08.05.07 14:31



Това е вариант, но от сега не мога да кажа за точна дата.



Тема Re: Предложение за среща.нови [re: БoянlYl]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.05.07 14:33



Ако дойде някой идиот християнин, тъкмо ще е весело, ще има да ги бъзикаме. Аз такива ги правя на нищо на живо. А и бъзикът и шоуто ще са по-големи!



Ама няма да се осмелят, бъди сигурен!

Иначе Мориган - може да жертва някой уикенд за "семейството" и да го дари на други хора. Няма лошо - разнообразие.



Тема Re: Предложение за среща.нови [re: Morrigan*]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.05.07 14:36



Ако отсега си навита между 10-ти и 15-ти (щото пък аз след това ще бъда зает), ще можем да се видим... поне двамата!



Най-добре една среща на клуба да се направи, ама да дойдат всички. На мен ми е все едно дали ще е в София или някъде в Централна България.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.