Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тамплиеринови [re: инцидeнтeн]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано21.12.07 19:30



Е това е интересно и не го знаех за Пири Рейс



Ама не разбрах кое му е интересното че член на колумбовия екипаж е свършил като роб

На Леви и на Кроули и на другите масони като цяло им вярвам за някой неща
Все пак те от хилядолетия управляват света с лъжи и измами
За да го правиш това се иска много акъл а най добрите лъжи винаги са най близко до истината
Друг е въпроса дали това което ни представят като символика на Бафомет е вярно
Ама като се има в предвид в какво ни превръщат май е
Спомни си какво е тълкуванието на Бафомет според Леви
Андрогин, чиято животинска същност е над човешката в крайна сметка аморфната маса от човечеството се превръща точно в това



Тема Re: Тамплиеринови [re: БoянlYl]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано21.12.07 19:42



Не е интересно, тъжно е, че член на екипажа на Колумб е свършил като роб. Интересното е, че ако не бях намерил тези бележки, никога нямаше да знам за това. И след малко ще ти изложа една теория.


Левито, Кроулито и цялата шайка измамници просто са намерили начин хем да се направят на интересни, хем да получат безнаказано безплатен секс, но това е друга тема.
И изобщо не им вярвай.
А ти предлагам като работна хипотеза да не забравяш, че ако и западняците да се държат като единствени в света, те разполагат с част от познанието. Май с по-малката част. Не забраяй никога, че "основополагащия мит" на масоните според Ламартин се е разказвал като обикновена приказка по пазарите на Изтока. И за да обясниш някои от "великите тайни", просто трябва да видиш какво има при нас и по на изток. Тамплиерите са имали късмета да са и на двете места, и нищо чудно да са сглобили пъзелчето. Но след тях нещата пак се разделят, и в момента ние сме май в по-добро положение - ни ги четем западняците, а те нас - не. И като нямат инфо от извора, един вид, си измислят такива странни неща, че ум да ти зайде.
Не вярвай, че някой управлява света - той добре си се движи и сам.

Bien recueilli, débouté de chacun.

Тема Re: Тамплиеринови [re: инцидeнтeн]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано21.12.07 20:22



Кроули и Леви може да са били наистина жалки макар че ми се вижда малко странно точно по този начин да са си осигурявали секс



Ама както и да е то си зависи от харизмата

Западняците може и да имат малка част от познанието - окултното
Обаче като си говорим за заговор и други подобни неща просто няма как да не отбележа че всичко за което някога са говорили се сбъдва
По глупавите като християните ще видят в това пророчество
За мен това е план който те сбъдват твърде успешно за група мушеници

Обаче наистина изтока им е враг макар че от чисто политическа гледна точка те могат да го превърнат в реална заплаха за всички нас
Уви в един илюзьорен свят има твърде малко отправни точки които да приемем за истинни
Всичко е условно а зад завесата е трудно да се достигне




Тема Re: Тамплиеринови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано21.12.07 20:47



Силно ти препоръчвам филма "Съкровището" с Никълъс Кейдж. Той е за такива като тебе.

Бог да простит попа Станка, кой ми даде книга, та се поучих.


Тема Re: Тамплиеринови [re: инцидeнтeн]  
Автор goggga (непознат )
Публикувано22.12.07 03:35



Другарю,западняците са ни прочели доста отдавна,ако те мързи да четеш старите издания на Британика от началото на века,прочети писмата на Хемингуей.Това, което е писано през 20 век и си стурва, е преведено, и се чете(но то никак не е много).Познавам лично човек, който е дипломирал във Ватикана:) и там има доста неща, които западняците са прочели, но боян расате не е.
И накрая завистливко ще ти кажа,че масон се става доста по лесно от НЮТОН .

Редактирано от goggga на 22.12.07 03:36.



Тема Re: Тамплиеринови [re: goggga]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано22.12.07 04:28



Бе къв другар съм ти аз, аз съм тъмен балкански субект, дет виси по кафененцата.
А ти, гусине, ако беше чел по-внимателно, щеше да видиш, че под "четене" визирам един бая по-ранен период. Ама то, западняшкото четене, е такова. "Ана Каренина" я издават на 30 страници, защото и толкова стигат. Сигурно да се разбере, че става дума за най-банален любовен триъгълник.
Ся, като ми дадеш някакво убедително доказателство, че Дан Браун и другите подобни на него, са чували изобщо за "Слово за Сивила", веднага щи повярвам колко са начетени западняците. Имам и други въпроси, ама първо се отегчих, и второ, де да те знам тях как ще ги разбереш...

Bien recueilli, débouté de chacun.


Тема Re: Тамплиеринови [re: инцидeнтeн]  
Автор goggga (непознат )
Публикувано22.12.07 16:00



ти чел ли си Ана Каренина?



Тема Re: Тамплиеринови [re: goggga]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано22.12.07 16:44



Ми ща разочаровам, ма съм.


Да ти я разкажа ли, или ще ме изпитваш.
Аре, стига си спамил, там за тамплиери и дума няма.
Фащай пътя за руската черкова или се придържай към темата.

Bien recueilli, débouté de chacun.

Тема Re: Тамплиеринови [re: инцидeнтeн]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано22.12.07 16:55



За руската черкова, батка, има време.
Ти изгледа ли филма Съкровището? Щото ще ти допадне, сигурен съм. И Даян Крюгер е хубава и Никълъс Кейдж симпатичен, а масони и тамплиери дал Бог вътре. Може би сценарият ще ти се стори постен, имайки предвид огнетото ти въображение, според което Колумб бил йерусалимски тамплиер, пренесъл масонството в Америка, вярвайки, че потамплиерчва непросветените брахмански синове.

Бог да простит попа Станка, кой ми даде книга, та се поучих.

Редактирано от Koпpивeнa_мeтлa на 22.12.07 19:33.



Тема Re: Тамплиеринови [re: goggga]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано22.12.07 18:23



Да бе знам доста лесно е достатъчно е да си тъп и алчен кариерист и се става масон, те тия са безцени за всяка пирамида


Да ти завиждам ли за какво

Западняците доста неща са прочели за това и като цяло Дан Браун им се вижда сензационен нищо че на тази тема се пише поне от петдесете на миналия век а се загатва за това поне от 18 век насам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.