Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Края на дните  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано15.04.07 12:43



Една серика от статии която ме навежда на мисълта за цикличноста в човешкия живот.













Тема Re: Края на днитенови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (непознат )
Публикувано15.04.07 18:27



понеже живо ме интересува въпроса, можеш ли да намериш връзката между Зоароастризма и Апокалипсиса. четох някъде, че имало и то бая дебела.



Тема Re: Края на днитенови [re: БoянlYl]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано15.04.07 20:47



мхм, статии да искаш


ето още



Тема Re: Края на днитенови [re: БoянlYl]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано16.04.07 10:44



Всичко е циклично. Идва глобално затопляне. Е, и?? Не е нито първото, нито последното. Така че, няма смисъл да се тревожим. Това са планетарни промени. Е, верно, сегашното затопляне го ускорихме със замърсяването....



Тема Re: Края на днитенови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано16.04.07 11:20



Ами не съм попадал на зороастриския апокалипсис но някой от сходствата са ми известни от други митове на които съм попадал тук там


Първо там също има 7 ангела които в края на дните ще предизвикат апокалипсиса единия от тях е митра
В митовете Ахура мазда осъжда Ариман да има определен брой хилядолетия власт в света
И накрая ще има голяма битка между доброто и злото в която Ариман ще бъде победен, не е много ама историята със 7 ангел и 7 печата е очевадно сходна



Тема Re: Края на днитенови [re: Morrigan*]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано16.04.07 11:22



Абе има за какво да се тревожим защото това което следва ще съкрати доста живота на земята


Не че това няма да има положителен ефект, ама все пак е хубаво да се замислим за отцеляването си



Тема Re: Края на днитенови [re: БoянlYl]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано17.04.07 11:28



Земята ще си остане. Само флората и фауната ще се променят. А ние ....хмммм...или ще си изчистим кочинката или ще се наложи спешно да заселваме Марс.

И там щем, не щем ще се научим да не замърсяваме въздуха.



Тема Аз и без статиинови [re: БoянlYl]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.04.07 22:55



знам доста за цикличността.
Има един куп цикли в живота на човека, и даже се знае къде е часовника дето ги управлява.

Bеer? Mоre?




Тема Аз още от сега съмнови [re: Morrigan*]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.04.07 22:57



тръгнал по третия път.
Щото жената все ми вика че съм бил прасе - а аз всъщност се подготвям за по добро оцеляане в кочинката :))))

Bеer? Mоre?




Тема Re: Края на дните [re: Morrigan*]  
Автор Caбaзий ()
Публикувано18.04.07 00:51



Точно ти ли ще заселваш Марс??
Да не би да си от богоизбраните??






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.