Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Поредицата по за Българитенови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано05.02.07 15:47



Бешевлиев е велик, а ти си селски помияр. Ти колко титли имаш? Нито една освен тия на нацистката организация в която членуваш.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Поредицата по за Българитенови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано05.02.07 15:49



Официална история имат само партии като нацистките атака и по хитлерово време прочутите свастики на гадовете!
Другите нямат официална история - нито на изток, нито на запад.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Поредицата по за Българитенови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано05.02.07 15:51



Ахъм хунски друг път


Хуните никога ама нищо не са строили през живота си
Но е верно че атила е ползвал като основна сила така наречените Багатури -тежката българска кавалерия. Един бог знае дали сред хуните е нямало преврат който да доведе Българите на власт в съюза
Това за малко се случва и с Кубер в аварския каганат за това и бяга от там в македония просто опита да се елиминира Аварския владетел в каганата излиза неуспешен



Тема Re: Поредицата по за Българитенови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано05.02.07 15:52



Ти си смешник


Можеш ли да правиш други номера



Тема Re: Поредицата по за Българитенови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано05.02.07 15:57



естествено, Борис е най-успелия ни дипломат за всички времена. постига си целите на сто процента без нито една спечелена битка. ако имахме един такъв начело след освобождението сега щяхме да сме суперсила, дето я молят да влезе в евросъюза, ама тя се опъва.


християнството през девети век си е до голяма степен политика. еретиците не са християни. нито са мнозинство където и да било. това са, общо взето, подривни елементи с идеология. даже същността им не е религиозна, а социална. особено на прехваленото богомилство.

за съжаление борис допринася за схизмата. но по времето на Кубрат такава е нямало и християнството (не ересите) си е било едно и също из цяла европа. като догмати и разбиране, де. то разните подробности никога не са били толкова важни. тогава даже еретичните източни провинции на Византия вече са помюсюлманчени и спират да създават проблеми.



Тема Re: Поредицата по за Българитенови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано05.02.07 15:58



Добре че си ти да популяризираш тоя тюркофил, че иначе никой няма да си спомня за него


Питай колко титли понастоящем имат професорите подкрепящи иранската теория

Ти завърши поне 8 клас и тогава ще си мерим титлите с теб



Тема Re: Поредицата по за Българитенови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано05.02.07 16:02



Това, че ти не знаеш кой е Бешевлиев не значи, че чуждестранните знаменити учени не занят за него. Ти да не си мярката на учените за известност!?!? Ха, ха, ха!

Ми да имат колкото си искат ирано-феновете, важното е, че Бешевлиев беше първи в тяхната теория, а и им е учител на всички. Това че не разбират Академик Васил Гюзелев е само техен минус. Те нямат нито един академик.

Ти имаш ли висше образование?

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Поредицата по за Българитенови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано05.02.07 16:06



Ха, ха, ха, ха, ха, умирам си от смях като те чета.

Багатури -тежката българска кавалерия

Ти изобщо не знаеш какво пишеш. Българите - кавалери!!!
Тъмните балкански субекти - кавалери!!!

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Поредицата по за Българитенови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано05.02.07 16:11



Какво да ти кажа аз от история на България се интересувам от доста време тоя съм го срещал като име ама до сега не съм срещал някой да ми го препоръчва освен теб което за мен означава много а имено нищо не струва


А щом подкрепя и тюркската теория съвсем
То в такъв случай е ясно че е кумонистическа подлога дето ама хич не го е интересувала историята на България а си е пишел поръчковите статии от кумонистите
И кои са тия учени дето са чували за бешевлиев дай поне няколко имена и заглавия на книги да ги чуем какво пишат за него

Имам висше

И като е бил пръв в тая теория за Иранския произход защо все се опитваш да изкараш Българите тюрки можеш ли да ми обясниш



Тема Re: Поредицата по за Българите [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано05.02.07 16:20



Ти малоумен ли си


Ясно че не правиш разлика между плод и зеленчук и между боб и фасул, като си мислеш че е имало в античноста боб на балканите
Ама да си толкова тъп да не правиш разлика между кавалер и кавалерия




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.