Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Факт е.нови [re: Last_Roman]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано29.01.07 23:09



Вместо да проявиш мъжество и да банваш некадърници и ругатели на българските учени си тръгнал да правиш сеир на подли (днес постъпи изключително подло) хора като тебе. Но аз няма да простя никому тази зловеща обида към Бешевлиев. Не се прави така в никоя уважаваща себе си държава. А ти като неин гражданин с обществени (модерирането на клуб е точно това) отговорности си длъжен да защитиш добродетелния живот на учени, които са посветили живота си на българите, като Веселин Бешевлиев.
Банни ме и тука, пука ми, но това тази вечер мина всякакви граници на мракобесието и злокобната безчовечност.

Действия крепят Вселената.

Редактирано от Koпpивeнa_мeтлa на 29.01.07 23:10.



Тема Re: ОТГОВОРА!!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано29.01.07 23:10



Просто нямаш отговор, а и в детските приказки, които четеш явно също. Просто трябва малко повече ерудиция, да разбереш, че цивилизацията не е в компютъра или в радиото, а в начина на мислене и светоусещане.



Facta, non verba!


Тема Re: ОТГОВОРА!!нови [re: Last_Roman]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано29.01.07 23:12



Цивилизация е да имаш смелостта да защитиш Бешевлиев, а като си пропуснал да си признаеш и поправиш грешката.
Е, това е цивилизация. Не е като да се информираш копипействайки наготово от нета и да ми се правиш на римлянин.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: ОТГОВОРА!!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано29.01.07 23:15



Ползвам Интернет и редица други неща благодарение на това, че хората в Европа се пребориха с християнските тъпотии и теглиха як шут на християнския кретенизъм.



Ти май не можеш да асимилираш простата истина, че християнството векове наред е стопирало развитието на знанието и европейската наука стана истинска наука, когато християнските глупости престанаха да интересуват УМНИТЕ хора.

Ако все още живеехме според разбиранията на християнската "цивилизация", сигурно още щяхме да мислим, че Земята е плоска...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: ОТГОВОРА!!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано29.01.07 23:19



Няма такова нещо като копи пейст при мене. Обичам да си пиша статиите сам.
Пак не ми отговори на въпроса, ама какво ли те питам и аз - ти си всеизвестен лаик.



Facta, non verba!


Тема Re: Брей!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано29.01.07 23:19



Нещастник, играеш си със съдбата.

Не със съдбата с теб ще си поиграя на футбол ако ми паднеш



Бешевлиев е бита карта, останали са само една шепа малоумници да му вярват на това кумонистическо мекере

Никога не съм бил член на войни на тангра
Аз съм и в челния списък на смъртните им врагове
Питай циганина бай ангел дето ги дрънка същите като теб за тюрките и за тангра

А и като убиждаш на нацист винаги ми е било чудно с какво повече си от един хитлер



Тема Излъга,нови [re: BlackWolf]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано29.01.07 23:24



но ти се прощава. От невежество ще да е. Християнството допуска през Средновековието седемте свободни изкуства, които са мотора на мисълта извела човечеството до идеята за независимост между логическа наука и религиозна догма. Ти с присъщия си злобен, дребнав фанатизъм би бил от рилигиозните фанатици през същото това Средновековие, защото не си отворен към необичайното.

пс: че тя земята си е плоска до ден днешен, ако се замислиш?!

Действия крепят Вселената.


Тема Re: ОТГОВОРА!!нови [re: Last_Roman]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано29.01.07 23:25



Отговорът ми беше пределно ясен. Но друг е въпросът, че не ти изнася да си го признаеш и ме занимаваш с глупости.
Аз също се чудя защо ли се занимавам с тебе.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: ОТГОВОРА!!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано29.01.07 23:27



Ми бегай легай тогава.



Facta, non verba!


Тема Re: ОТГОВОРА!!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано29.01.07 23:30



Въпроса е защо изобщо се занимаваш с нас


Просто никой тук неможе да ти оцени пълноцено интелекта нито пък да те разбере

Какво да се прави явно света се е сбъркал ама замислял ли си се дали проблема не е в теб

Защото няма как всички да не те разбират и всички да са ти криви за това че си смотаняк




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.