Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ОТГОВОРА!!нови [re: BlackWolf]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано29.01.07 23:43



На тоя и без това му се изтъркаха номерата





Тема Бешевлиев..нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано29.01.07 23:50



Пръвъ сред историците е Паисий, после идват редица чужденци, полсе се появява някой си Ганчо Ценов, Златарски и Бешевлиев ............... Веселяци са всичките до един хахахах


Но най-вервам на ШанКъзъ Дастан и Джагфар Тарихъ а там всичкото е тюрк и Тенгри-хан.



Тема Re: Брей!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано29.01.07 23:50



Като ги е писал тогава ти защо казваш че Българите са тюрки и ми сочиш бешевлиев

Защо все тангра ти е в устата при положение че само тюрките са тангристи
За да ме хванеш в капан ли, не ставай смешен

Чета ама не и кумонисти на които са им направили подобна реклама с тюркската теория съм вече запознат

Освен това Иван Богданов още 76г разглежда всички теории относно прабългарите и споменава удивителната прилика с аланосарматите
Просто тогава никой не е смеел да отрече тюркската теория
А ти нито на гирите дето ги вдигам нито на книгите дето съм изчел можеш да ми се мериш



Тема Re: ОТГОВОРА!!нови [re: БoянlYl]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано30.01.07 09:36



Безсмислено е да спориш с Метлата. Все едно да се аргуменираш с кошчето си за боклук. Тегли му една майна и не се занимавай с идиоти.



Тема Посмали малко!нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано30.01.07 11:01



Абе то комплексарите все сте чели по много кинги и все сте големи щангисти. То в НСА на това учат начинаещите - да превърнем всяка мозъчна гънка (колко ли имат?) в мускул!
А че българите са тюрки си е исторически факт. Академик Васил Гюзелев добре го е доказал.
Ти па си намерил кого да четеш - Иван Богданов е господин никой. Мижаво адвокатче. Аланосармитите може през оная работа да си ги изкара, все тая.

Действия крепят Вселената.

Редактирано от Koпpивeнa_мeтлa на 30.01.07 11:01.



Тема Re: ОТГОВОРА!!нови [re: Morrigan*]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано30.01.07 11:03



Ако имаш да казваш нещо по темата - казвай, ако не - се пърждосвай.

Твоите келтообразни какви са, номадес или земеделес?

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Посмали малко!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано30.01.07 11:28



Метла обясних ти нещо за комплексите това че нямаш мусколни влакна и мозъчните ти клетки също са кът не означава че и при другите е така


За да си космонавт в наса поне в началото се е изисквало супер физическа подготовка освен и да си много умен. В същност така е и със всички воени пилоти Така че хората успяват да ги съчетаят нещата и то успешно

А васил гюзелев бешевлиев и другите маймуноподобни отдавна не важът четат ги само умствено изостанали като теб
Те са доказвали че българите са тюрки с екземпляри като теб дето ходят на 4 крака без да са пили
Човекоподобно си ти за това си толкова агресивен към нормалните хора, ти си просто една неосъществена маймуна



Тема Re: Посмали малко!нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано30.01.07 11:40



Ти сега и космонавт от НАСА ли ще ставаш? Пък после аз съм бил някакъв си. Ти се виж себе си. Те хората си правят сметката кой е мутант, като те знаят с какво се занимаваш; нацист дето ходи да дига гирички. Бръсната ли ти е главата (като на древните българи!)?
Разбирам те че искаш да ме уязвиш като наричаш Бешевлиев комунист, макар да е преследван заради идеите си, но нямаш кураж да погледнеш истината в очите. Гавриш се с паметта на мъртвите. Ако имаш съвест се трупа на нея.
Кой го че те не питай, а погледни твоите книжки; за Тимур и неговата команда ли четеш? Или Том Соиер? Съдя по способността ти за аргументиране.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Посмали малко!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано30.01.07 13:07



Няма да ставам космонавт но ако не си забелязал философията ми се крепи на еволюционизма и съвършенството


Да се развивам духовно и физически, първа радост е за мене

Не очаквам да ме разбереш все пак за това се иска мозък и волеви усилия които са чужди за един полумаймун
Освен това не вдигам гирички а спортувам, това включва много повече неща от вдигане на гирички

Главата не ми е бръсната но е късо постригана ако държиш да си нясно с прическата ми
Просто косата си я подържам само на 2 фази или много дълга или много къса средните вариянти не ми ходят

Имам съвест но измет като теб едва ли ще я събуди
Нито съвест нито милост имам за такива като теб

Книжките които чета са от разнообразни автори повечето хора са си реализирали идеите освен това понастоящем са професори в университети или заемат пристижни длъжности като специялисти

Все мие тая по какво ме съди една човекоподобна маймуна не си ми на нивото просто




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.