Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема аР ен Би и Черно  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано23.01.07 17:31



скинари наръгаха негър. какво мислят по въпроса местните расисти?



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор CEФИPOT (ИГДРАСИЛ)
Публикувано23.01.07 17:49



Един от местните расисти мисли, че въпреки това негрите се увеличават ли и увеличават, а скинарите намаляват и намаляват





Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор Darth_Vader (killer)
Публикувано23.01.07 20:17



Доколкото знам скинарите сте православни!
И смяташ ли, че сте направили голямо геройство като сте наръгали едно негърче?!


И бих те помолил да не търсиш тук фенове на радикалните християннацисти! Както и да се хвалиш с такива гнусни неща!




Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано23.01.07 20:31



В България скинари няма. Има гологлави футболни запалянковци, които пият бира по цял ден и псуват полицията по мачовете.

Facta, non verba!



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: Last_Roman]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано23.01.07 20:41



В България ако Българин извърши престъпление спрямо негър, циганин и т.н. веднага в него се търси расов и етнически елемент


ако е обратното - значи пак е битово престъпление породено от лош социален статус



Тема истинатанови [re: xenox]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано23.01.07 20:53



Негрите са по-големи расисти от белите.
Ти да си видял негърка с бял да ходи, а?
А колко случая на обратното има?
Освен това ударните т. нар. от теб расистиса са хората с нисък интелектуален багаж-такива каквито са болшинството негри.
Лично съм бил, свидетел как негър си проси боя. Просто щот няма акъл да си замълчи и да не си вре носа там където не му е работа. Нагъл нагъл колкото си иска !! Точно такива каквито сте вие с Метлата и ред несамостоятелно мислеши и действащи провокатори по форумите.

Да, друг е въпроса ,че скинари в България няма така,че цялото съобщение губи смисъл и не си залсужава да се коментира.

Като заключение мога да кажа:
Тъп си еби му майката .





Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: Last_Roman]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.01.07 21:30



Да и аз съм на това мнение





Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.01.07 21:46



Местния расист към когото беше адресирано това мисли, че такива неща се случват в смесените общества


Расиста мисли че бъдещето на европа по принцип не е много розово с нарастващата емиграция от други раси и цивилизации
Расиста си мисли че негрите, азиятците и другите раси по принцип не са по малки расисти от колкото европейците
Но при тях освен всичко е заложен реваншизма
Расиста си мисли, че ако тенденциите в упадъка на европейската цивилизация и чифутските закони за равноправие на малцинствата продължават да прояждат в европа
Някой ден ти ще свършиш наръган от някой черен, а че може даже и по лошо наебан от някой мангал
Това е тъжната истина, какво да ти кажа бъдещето ама никак не е розово



Тема Re: истинатанови [re: Caбaзий]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано23.01.07 22:40



Ха, по случайност знам отговора за твоето озлобление днес. Яд те е, че на негрите куровете са им по-дълги от на арийците. Дори днес чух една българка да коментира с радост точно това. Не се майтапя, като за късмет бях свидетел на разговора.

Действия крепят Вселената.


Тема голата истинанови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано23.01.07 22:52



и аз не се майтапя, знам защо ти се иска да са им по-дълги на негрите


няма "арийци" изпаднали дотам че да те ощастливят



Тема Re: истинатанови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.01.07 23:06



Чак ми стана любопитно коя и къде би коментирала подобно нещо с мухльо като теб



Абе какво да ти кажа това, че най важното нещо за жената е дължината е просто мит
В едни момент като ги забиеш в матката и много ги боли
Да не говорим че дължината като цяло се компенсира с някой пози дето колкото и да е дълбока една жена можеш да и вземеш здравето

А и като цяло има и изследвания по въпроса негрите вадят рекордни дължини, но това обикновено е един на 10-20 че и повече
Докато е доказано че средната дължина на европееца като цяло е по голяма от колкото на другите раси
Това означава че жената я попадне на голям я не го намери при някой негър Ама на белия човек винаги си е на мястото с прилична функционална дължина и ширина

То проблема май е при теб че си същия тип като азис кръгъл мизерабъл без операция си нула



Тема завистлив синови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано23.01.07 23:14



Никъде не съм казал, че е коментирала с мене. Просто бях наоколо и чух.
Да допълня, че жената беше млада и хубава.
Изписал си куп простотии, от които най-яката беше следната:средната дължина на европееца - ех, комплекси, комплекси...

Действия крепят Вселената.


Тема Re: голата истинанови [re: kozaa]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано23.01.07 23:15



Аз за негрите не знам, ти кажи.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: завистлив синови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.01.07 23:21



Ти си голям перверзник бе да слухтиш за интимния живот на жените


Внимавай ще ослепееш и ще ти поникнат косми на ръцете

Комплекси ли, че от какво



Тема Re: истинатанови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано23.01.07 23:24



Къде отидеее!!
Ставаше въпрос за интелекта на негрите и боя , ти отиде да ми говориш за пишки.
Май ти си комплексаря





Тема Re: истинатанови [re: Caбaзий]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано23.01.07 23:26



Не, само свързах разговора, който чух днес с това, което говорите тука. Интелект означава връзване.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: завистлив синови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано23.01.07 23:28



Бе, човек ушите ли да си запуша и очите ли да си затворя като седяха пред мене в автобуса; какво съм виновен, че са безсрамници и си говорят такива неща публично и всички ги чуват.
Завиждаш на негрите за големината и затова си измисляш историики за "средната еврпейска дължина" - измервана сигурно при ирландци и цигани.

Действия крепят Вселената.

Редактирано от Koпpивeнa_мeтлa на 23.01.07 23:29.



Тема Re: завистлив синови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.01.07 23:32



Да бе оправдания


Кой знае какъв запенен воаьор си, с едната ръка в джоба и само слухтиш
Как все такива ги чуваш и ги виждаш човек би си помислил, че имаш постояни обекти за шпионаж

Редактирано от БoянlYl на 23.01.07 23:33.



Тема Re: голата истинанови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано23.01.07 23:34



какво да ти кажа за негрите, освен някой виц


и то не какъв да е а "расистки" та да си е по темата

ВЪПРОС: Наредили са се: негър, евреин, циганин. Кого ще убият
първи?
ОТГОВОР: Какво ти пука,бе!




Тема Re: завистлив синови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано23.01.07 23:40



Ти си с болно и мръсно подсъзнание. Дори не искаш да ме "изслушаш", а вече тръгна да си ме представяш какъв съм бил на базета на една случка разказана от мене. Ебати предразсъдъците. Обаче най-много показваш какъв ти е потенциала в отношенията ти с другия пол. Като остарееш несъзнателните ти страхове ще определят облика на твоята личност. С други думи се самоописваш. Еваллах.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: истинатанови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано23.01.07 23:50



Свързването на късо е опасно за нетворческите умове хахахха, както и за електоуреди без защита.



Тема Re: завистлив синови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано23.01.07 23:57



а на мен ми се струва че описваш себе си

признаваш че не си чел книга, а вече си я осъдил само защото не ти харесала корицата
наистина много ме разсмя



Тема Re: завистлив синови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 00:01



Аз не слухтя нито пък разказвам сексуални истории които други хора са си разказвали помежду си


Всичко си ми е личен опит, опит споделен от бивши гаджета и от споделено със приятели на по бира
А и нямам несъзнателни страхове да не говорим, че ако все пак са ми заложени някакви перверзи те нямат нищо общо с воаьорството
Като любител психолог вече трябваше да си се сетил

Еваллах. И стига с тоя турски сюлеймане че вече взе да се издаваш много



Тема Да бе, да!нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 00:08



Ти нямаш несъзнателни страхове?!?!?!?
Току-що призна, че изобщо не познаваш теорията за колективното несъзнавано и архетипте. Но съвсем охотно я използваш явно без да знаеш къде й е мястото.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: завистлив синови [re: kozaa]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 00:10



За книгата естестевено мога и да бъркам, но разчитам на интуицията си.

А къде точно описвам себе си? Не те разбирам.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Да бе, да!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 00:17



И какви са ми несъзнателните страхове Салиме


Да не би да свързани с подслушване на интимния живот на познати и непознати



Тема Re: Да бе, да!нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 00:19



Ебем ли му майката. Да не съм ти в съзнанието, че да ги знам. Ще да е нещо свързано със семитите, с болезнената амбиция да си супермен.

Действия крепят Вселената.

Редактирано от Koпpивeнa_мeтлa на 24.01.07 00:20.



Тема Re: завистлив синови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 00:20



Прехвърляш си комплексите ако не си сетил още какво искат да ти кажат умнико





Тема Re: завистлив синови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 00:20



Както и ти твоите. Ако не си се досетил какво отвърнах.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Да бе, да!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 00:24



Нямам страх да съм супер мен, нито пък е амбиция която изживявам болезнено


По скоро имам страх да съм загубеняк като теб

А за семитите е те определено не са несъзнавани страхове поне що се отнася до наследниците на древното племе аморити
Гадна сган са носеща беди на човечеството и това си е



Тема Re: Да бе, да!нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 00:26



Абе пич (и аз по моригановски), семитите участват във формообразуването на индоевропейските езици. Ти от това имаш несъзнавани страхове от тях.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: завистлив синови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 00:26



Имено за тях иде реч, ти подслушваш после като те нарекът воаьори си търсиш оправдания в това че на хората им било мръсно подсъзнанието


А твоето какво е
Същото като с Мориган, незнам защо си я харесал да си проектираш сексуалните фрустрации върху нея



Тема Re: завистлив синови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 00:30



Леко, баце, леко (както вика Зизи). Слушането не е воаиорстване. Първо научи тая разлика, пък после ми разправяй глупости.
А това за фрустрациите не го разбрах. Тая дума не я знам. Мориган определено не я харесвам (къде тука видя сексуалност, един бог знае?) - даже ме огорчава, че има такива жени като нея на света: правят го лош и неприятен.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Да бе, да!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 00:33



Това ли ми е несъзнателния страх


Виж първо чак толкова не съм я окъсал да се кахаря за глупост
Второ това са си глупости които ама няма как да ме претеснят



Тема Re: Да бе, да!нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 00:35



Тогава след като си се успокоил, лягай да спиш. Утре нямаш ли РАБота?

Действия крепят Вселената.


Тема Re: завистлив синови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 00:50



Воаьорство е всяка нежелана намеса в лични живот на хората, наблюдаване или подслушване, обикновено е съпроводена с клюкарство "а пък тя ако знаеш какво каза, какво направи"

Както за да си мазохист не е нужно да те налагат с камшик по задник достатъчно е да се кефиш да те правят на маймуна

Къде видях ли хъм, много просто ако една жена е курва и нея познавам на мен и ми е безразлична и не се занимавам с нея Ти вземаш нещата твърде лично все едно ти е направила нещо освен това как можеш да наричаш една жена курва без да я познаваш
За да имаш подобно отношение към някого когото не познаваш означава, че той провокира нещо дълбоко в теб, нещо неосъществено
Може би я ревнуваш, може би завиждаш че тя има осъществен сексуален живот един господ знае Но като цяло ти показваш отношение а не безразличие имено на сексуална основа



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано24.01.07 08:45



местния расист още си мисли, че всичко това има нещо общо с гена, а не културата, образованието и интелекта.
тия бръснати момчета, дето се мислят за скинари също са бели, като тебе. но това не ги е нпаравило с нищо по-висши от негърчето. поведението им подобава на умствения им багаж.

дали ще свършиш наръган от негър или с разбита от скинар глава - все едно. като наръгвам негри и им разбивам главите няма да постигна нищо добро.

вие сигурни ли сте, че скинарите по принцип не са именно такива, каквито са нашите?
тукашните по принцип могат много убедено да ти говорят с часове за превъзходството на бялата раса и други простотии, но практиките им се изчерпват с това да наречеш турци феновете на противниковия отбор и да си го изкараш на тях.



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано24.01.07 09:03



И как реши, че тук е мястото да питаш?? Къде видя расисти в този клуб?



Тема Случайно, а?нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано24.01.07 09:06



Случайно го знаеш, а!!?? ХАхахахаха....





Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: Morrigan*]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано24.01.07 09:10



те си знаят.





Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано24.01.07 09:16



Хммм...

Както и да е. Но някои негри са наистина нагли. Като са родени с черна кожа и си мислят, че цял свят им е длъжен.



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: Morrigan*]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано24.01.07 09:19



100%. и като разбием главите на няколко други такива, щото сме висша раса, всичко ще е ок.



Тема Re: Случайно, а?нови [re: Morrigan*]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 10:28



Неслучайно ли мисиш, че съм го узнал?

Действия крепят Вселената.


Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано24.01.07 10:30



споко - тука расисти нема.



Facta, non verba!


Тема Ти си загубен фройдист.нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 10:35



Абсолютно всичко да прекарваш през призмата на сексуалността говори за нездрав разум. Жалко, че съвременото общество произвежда такива хора.
Отгоре на всичко неграмотни, защото ти действително не знаеш какво означава воайорство. Лошо за българското обарзование. Та чак ставаш смешен като не можеш да отграничиш воайорство от клюкарство - трябва ти лекарство.

Колкото до Мориган - ти ако не я познаваш, аз я познавам и с пълно право и чиста съвест я наричам такава, каквато е. Тя е отговорна за това, което е казала.
И не е нужно нещо да ми е направил някой, за да имам отношение към него, аз имам принципно отношение към хората, което е още по-чисто и несъмнително.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: Last_Roman]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 10:38



Човекът визираше нацистите-арийци Сабазий, Боян, Вейдъра, които са със същия тип мислене като на скинарлите, смятащи се себе си също за наследници на арите. И е прав ксенокса.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано24.01.07 11:02



Нема такива филми. Ариец не е нация, а състояние на духа. Дай определение за нацизъм, нацист и прочии глупотевини.

Facta, non verba!



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 11:04



Ами културата подлежи на асимилация а човек може да се образова а интелекта определено си е до ген


Така де ако проблема беше само в културата европа щеше културно да асимилира циганите още преди векове
Проблема е че те и до днес са си известни навсякъде като крадлива и мързелива сган Верно на запад са представени малко по романтично просто защото циганите там са по измрели през втората световна война и на западняците не им се налага всекидневно да се сблсъкват с тоя проблем за сега С негрите е същата работа те са в щатите от 200г и са работели само докато е имало роби сега се издържат на социялни помощи.
Така е с негри, цигани, араби те са си генетично мързеливи на последните им се отдава само търговийката. При азиятците е обратното на тях пък ние няма да им трябваме в един момент

Какво да ти кажа безмислено е да си пропилееш живота за убиството на един негър, даже и за 10 е безмислено и един не струва колкото теб Обаче тая политика един ден ще превърне европа в бойно поле Да не говорим че крайнодесните навсякъде се засилват и скоро ще се повтори нещо от историята за добро или зло
Щом в щатите взеха да се усещат и да строят стена срещу мексиканците бъди сигурен че някъде много на високо някой се е сетил че тая политика е заплаха и не води до нищо добро за нашата цивилизация
Да не говорим че като цяло се проектират и билогични оръжия поразяващи определени раси и рискови групи. Негрите в африка изчезват имено благодарение на подобни атаки. Само, че негрите в африка не са проблем

Ами скоро гледах един филм за скиновете на запад и там ги бяха представили като футболни хулигани Даже и един негър имаше в една англиска агитка Абе мани това са шоу мени


Просто аз съм за расово многообразие но за целта нито раси нито култури трябва насила да се мешат защото това не води до нищо добро само до разделение и омраза



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: Last_Roman]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 11:14



Това не го казвай на мене, че не е нация, аз отдава съм го казал че е само езиков термин, нищо повече.
Обяснявай се с нацистчетата. А да ми искаш определение за нацизъм е крайноневменяемо действие. То е ясно, без да има нужда всеки сам да си го определя.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Ти си загубен фройдист.нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 11:14



Ти си тоя дето пречупва всичко през секса ние си говорим за раси ти ни говориш колко им били големи патките на негрите


Ти си толкова клиничен случай сам не се усещаш, че ти си този който обръща темата, а накрая проектираш и своите проблеми върху другите.
Наричаш някого когото не познаваш курва само защото ти самия имаш сексуални проблеми
А аз ти дадох точна дефениция за воаьорство, просто клюкарството е страничен продукт Нали трябва да си разкажеш подвига, успял си да видиш да чуеш нещо от живота на някой когото не познаваш голямо геройство за някой който не съпреживява и живее скучно

Редактирано от БoянlYl на 24.01.07 11:15.



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 11:18



Ами в един момент ще или ние или те


Тъй поне малко да се стреснат да не си врът носа къдет не им е работа



Тема Re: Ти си загубен фройдист.нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 11:20



Не е вярно. Нищо подобно не съм казал. Определенията ги правиш ти, анализите също. Аз, пак повтарям, единствено пресъздадох разговор между любимите ви арийки за негрите. И така обясних вашата расова нетърпимост, явно провокирана от физически недостатък. Всичко това ви е станало комплекс и на свой ред вие развивате теориите за расовото превъзходство на арийците ви.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано24.01.07 11:23



Кой е казал нещо за висша раса?? Хммм..Въпросът е, че ако оставиш едно предизвикателство и евентуална подигравка ненаказани, ти ги стимулираш да се повторят. Освен това е изключително идиотско някой да си мисли, че като предците му са били роби, сега всички бели са длъжни да му козируват. В БГ положението не е сеиозно, но ако отидеш някъде из Южните щати ще видиш тениски с надпис " За Бога! Ако знаехме, че ще стане таке, сами щяхме да си берем памука!" Никое действие не идва не предизвикано. Така че, айде да забравим за приказките от рода на горките афроамериканци и жестоките бели, и да гледаме реално на нещата.



Тема Re: Случайно, а?нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано24.01.07 11:26



Изобщо не мисля, че някоя синеока блондинка би си губила времето с такива коментари в градския транспорт. И случайно ти си бил на задната седалка, уж възмутен!





Тема Re: Случайно, а?нови [re: Morrigan*]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 11:28



Ако щеш вярвай. Аз обаче не изглеждах възмутен. По-скоро се подхилвах и едвам се сдържах да не се разсмея.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Ти си загубен фройдист.нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 11:36



Ха, по случайност знам отговора за твоето озлобление днес. Яд те е, че на негрите куровете са им по-дълги от на арийците. Дори днес чух една българка да коментира с радост точно това. Не се майтапя, като за късмет бях свидетел на разговора.


Кой обърна темата на секс и разказа воаьорския си подвиг



А негрите са тъпи и мързеливи и това си е безпорен факт

Абсолютно всичко да прекарваш през призмата на сексуалността говори за нездрав разум.

Това са твои думи

И така обясних вашата расова нетърпимост, явно провокирана от физически недостатък. Всичко това ви е станало комплекс и на свой ред вие развивате теориите за расовото превъзходство на арийците ви.

Това пак са твои думи от където съдя че ти не само обръщаш всичко на секс но и сам себе си определяш като човек с нездрав разум

Освен това ти не си ми жена че да ми казваш малък ли ми е голям ли е, щом досега всичките ми жени досега са били доволни явно не е там проблема за да съм расист



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано24.01.07 11:37



циганите на запад са прогонени и измрели даже по-рано. владетелите са разрешавали и поощрявали избиването на цигани и те са се завъдили тъдява, където сме по принцип толерантни и открити, стига да не ни се качват на главата. една от причините днес да е страшно неприятно англичани, французи и германци да те обвиняват, че си нетолерантен.

но ние виждаме проблема от нашата си камбанария. за негрите, евреите пък и даже циганите нещата съвсем не стоят така. нали знаеш как елфите са станали орки? от унижание и мъчения. и негрите, и евреите имат причина да са реваншисти. нито негрите са се молили да ги водят като роби в новия свят (да не говорим, че работните и интелигентни чернокожи срещат доста предразсъдъци и дескриминация, дори да искат да си намерят място в обществото на "the chosen whites"), нито евреите са имали нещо против да обработват земя и да живеят честно, ако някой през средновековието беше благоволил да им остави земя за обработване на тях, презрените. циганите сигурно също имат причини за реваншизъм, но те са прости и не могат да ги формулират.



глупавото на расизма е определянето на една раса като доминираща по някакви критерии, което да извини издевателствата на едни хора над други. или да спаси самочуствието на дадена група хора, като намери кой да им е виновен за бедите.

и пак не си гледат собствените бакии, а търсят на кого да си го изкарат.

мешането на расите и културите не става насила. то е естествен процес при днешните отворени граници и т. н. на сила се държат расите (всъщност културите) изолирани, в това число слагам и предразсъдъците, които са огромен проблем пред интегрирането на културите - айде да видим ако беше циганин как би се интегрирал в българия днес, след като автоматично всички се гнусят от теб щото си мангал?
макар че има много изключения. но само те си знаят какво им е струвало.

заб. макар да няма пречка да се направи вирус, който да поразява, да речем, хора със сини очи да речем, май такива оръжия още не са влезли в употреба. обезлюдяването на африка се дължи на промискуитета там, не на някакъв страшен негърски вирус. в ЮАР човек, спал с непозната жена се нарича чисто и просто "самоубиец"



Тема Re: Случайно, а?нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 11:38



Да хилил си се с едната ръка в джоба после не си воаьор


Кефил си се от подвига кефиш се да го разказваш абе нямали психиятри за тебе



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: Morrigan*]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано24.01.07 11:38



така е, напълно съм съгласна


горките афроамериканци дори се изживяват и като ....




Тема Re: Ти си загубен фройдист.нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 11:40



Както се вижда от цитатите аз говоря за физически недостатък, а ти го свързваш със секса. Да те съди Господ за лъжата.
И научи какво е това воайорство и от кой език идва в българския.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: kozaa]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано24.01.07 11:43



!



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: kozaa]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано24.01.07 11:54







Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 11:56



Смесването на раси и култури не е естествено явление, както не е естествено явление и изкуствената толерантност

То се предизвиква от определени кръгове с определена цел.
Щом някой не иска да се адаптира към нашите цености и култура да живее където ще

А циганите щом са ги изгонили от индия смятай каква селектирана измет са
И не е вярно че срещат дискриминация, срещат я напоследък защото след като падна кумонизма и няма вече кой насила да ги кара да бачкат те сами си показват природат. Познавам и цигани които работят но те са една шепа а като цяло останалата сган е безполезна просто защото е избрала да бъде такава.

Всяка нация трябва да има закон за защита на основното население на всички други дето не им харесва да ходят където щат

Това съвсем не означава че те трябва да са потискани другите, но сега мнозинството е роб на малцинството и въпроса все повече ще упира до или ние или те
Ако един ден почнат да те управляват негри или цигани бъди сигурен че никой няма да проявява милост и състрадание и да гледа на теб като на малцинство за което трябва да се грижи



Тема Re: Ти си загубен фройдист.нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 11:59



Защо не кажеш че физическия ми недостатък е да бягам по бавно от някой негър, че примерно може да не съм толкова силен или нещо подобно а го свързваш със полов член


Много просто защото ти си комплексаря и си прехвърляш сексуалните недъзи и проблеми на други
Много добре знам какво е ваоьорство, проблема е че на теб не ти изнася смотан развратник



Тема за нездрав.нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано24.01.07 17:27



разум говори факта,че за теб степните номади ей така между другото се занимавали и със сериозно земеделие хаххаах


Но човек , който нсе се съмнява в своята правота е вече почти сигурно,че му трябва лекар патолог , а не психолог.



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Darth_Vader (killer)
Публикувано24.01.07 18:08



Не знам защо ме набутваш в този списък?!


Досега не съм обсъждал интелектуалните способности на някои раси и например, защо нямат световен шампион по шах...

Още повяче, че нацизмът и фашизмът са си чист продукт на юдео-християнската традиция . Даже пречупеният кръст е бил символ на светия ви дух в християнството!

Така, че ако търсиш нацисти, ги търси сред православните, ако гледаш новините ще видиш, че тези, които афишират привързаност към фашизма и нацизма са яростни православни! Дане ти цитирам примери....




Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: Darth_Vader]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 23:55



Голям смешник си да твърдиш, че фашизмът и нацизмът са продукт на християнството и при това в съчетание с юдео.

Действия крепят Вселената.


Тема евреите..нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано25.01.07 01:13



...........са най-големите антисемити.
От както са се появили на света са се занимавали само с едно -изтребване на себеподобни народи различни от тях по вероизповедание.То не бяха Филистимляни, Ханаанци, Самарци и т.н. "езичници" .
Пресен пример е съвремната държава Израел изтребваща Палестинците-друг семитски народ, както и разбира се най-мощната еврейска държава в света САЩ унищожила наскоро мирен и проспериращ арабски(семитки)Ирак.


Нищо чудно,на тоя фон съмненията ,че зад Холокоста на Третия райх да са стояли пак супербогатите еврейски фамилии изтребващи себеподобните си но бедни сънародници , а Хитлер е просто техен инструмент.

.............
Безкрайно е свърхчовешката злоба.



Тема Re: Ти си загубен фройдист.нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано25.01.07 11:22



Признай си, че не само не си чел Фройд, но дори едва си разбрал негови тълкуватели с които на бира сте си разменили мненийца. Защото си личи, че не познаваш теориите му и затова така селяндурски и лаишки ме обвиняваш.
Френски знаеш ли?

Действия крепят Вселената.


Тема Re: евреите..нови [re: Caбaзий]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано25.01.07 11:25



Пълни глупости. По тая логика най-омразните на тюрките са българите понеже не обичат турците заради турското ропство. А както знаем прабългарите са тюркски номадски народ (да се доверим на акад. В. Гюзелев).

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Ти си загубен фройдист.нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано25.01.07 18:03



Искаш ли да ти намеря някой телефон на който жени си говорят за мъже там се обаждат такива перверзници като теб


После ще разкажеш за подвизите си, може даже за някой негър нещо да кажат

А фройд, юнг, фром, скот пек, алан пиз, дако и още един куп съм ги чел че имам такава библиотека само с такава литература че ако те зачаткам с нея по главата грам здраво място няма да ти оставя



Тема Re: Ти си загубен фройдист.нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано25.01.07 22:01



Ако и ти си като комита с историческите книги на българска тематика, по-добре отсега се откажи.
Каквато и литераутра да имаш е добре като я прочетеш да я разбереш иначе си обикновен кресльо.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Ти си циганин.нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано25.01.07 22:20



Да, и катоп четеш Херодот да мислиш щот се получват таквиа смешки като номади -земеделци хахаха
Но, то нормално циганите все твърдят,че ходят на нива


..
Сега се сещам какъв си.
Та ти си циганин ни повече ни по-малко. Чист мангал дето се пише на българин ама така както на него му отърва.



Тема Re: Ти си циганин.нови [re: Caбaзий]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано25.01.07 22:40



Циганин викаш, от тия дето говорят език най-близък до санскрит. Сиреч АРИЙЦИ 100 %.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Ти си великоциганин.нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано26.01.07 11:13



Не,на теб викам циганин.
И така като те слушам май си от великоциганите дето търсят свои велики предшественици по път и над път.
Ти разбира се ,че ще търсиш но все в азия ще ги намираш щот така ти отърва!!



Тема Re: Ти си великоциганин.нови [re: Caбaзий]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.01.07 11:24



Аре стига вече! Има си клуб цигани - роми за подобни квалификации.
Както и клуб попръжни, където можете да се псувате на воля.



Facta, non verba!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.