Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 11:18



Ами в един момент ще или ние или те


Тъй поне малко да се стреснат да не си врът носа къдет не им е работа



Тема Re: Ти си загубен фройдист.нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 11:20



Не е вярно. Нищо подобно не съм казал. Определенията ги правиш ти, анализите също. Аз, пак повтарям, единствено пресъздадох разговор между любимите ви арийки за негрите. И така обясних вашата расова нетърпимост, явно провокирана от физически недостатък. Всичко това ви е станало комплекс и на свой ред вие развивате теориите за расовото превъзходство на арийците ви.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано24.01.07 11:23



Кой е казал нещо за висша раса?? Хммм..Въпросът е, че ако оставиш едно предизвикателство и евентуална подигравка ненаказани, ти ги стимулираш да се повторят. Освен това е изключително идиотско някой да си мисли, че като предците му са били роби, сега всички бели са длъжни да му козируват. В БГ положението не е сеиозно, но ако отидеш някъде из Южните щати ще видиш тениски с надпис " За Бога! Ако знаехме, че ще стане таке, сами щяхме да си берем памука!" Никое действие не идва не предизвикано. Така че, айде да забравим за приказките от рода на горките афроамериканци и жестоките бели, и да гледаме реално на нещата.



Тема Re: Случайно, а?нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано24.01.07 11:26



Изобщо не мисля, че някоя синеока блондинка би си губила времето с такива коментари в градския транспорт. И случайно ти си бил на задната седалка, уж възмутен!





Тема Re: Случайно, а?нови [re: Morrigan*]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 11:28



Ако щеш вярвай. Аз обаче не изглеждах възмутен. По-скоро се подхилвах и едвам се сдържах да не се разсмея.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Ти си загубен фройдист.нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 11:36



Ха, по случайност знам отговора за твоето озлобление днес. Яд те е, че на негрите куровете са им по-дълги от на арийците. Дори днес чух една българка да коментира с радост точно това. Не се майтапя, като за късмет бях свидетел на разговора.


Кой обърна темата на секс и разказа воаьорския си подвиг



А негрите са тъпи и мързеливи и това си е безпорен факт

Абсолютно всичко да прекарваш през призмата на сексуалността говори за нездрав разум.

Това са твои думи

И така обясних вашата расова нетърпимост, явно провокирана от физически недостатък. Всичко това ви е станало комплекс и на свой ред вие развивате теориите за расовото превъзходство на арийците ви.

Това пак са твои думи от където съдя че ти не само обръщаш всичко на секс но и сам себе си определяш като човек с нездрав разум

Освен това ти не си ми жена че да ми казваш малък ли ми е голям ли е, щом досега всичките ми жени досега са били доволни явно не е там проблема за да съм расист



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано24.01.07 11:37



циганите на запад са прогонени и измрели даже по-рано. владетелите са разрешавали и поощрявали избиването на цигани и те са се завъдили тъдява, където сме по принцип толерантни и открити, стига да не ни се качват на главата. една от причините днес да е страшно неприятно англичани, французи и германци да те обвиняват, че си нетолерантен.

но ние виждаме проблема от нашата си камбанария. за негрите, евреите пък и даже циганите нещата съвсем не стоят така. нали знаеш как елфите са станали орки? от унижание и мъчения. и негрите, и евреите имат причина да са реваншисти. нито негрите са се молили да ги водят като роби в новия свят (да не говорим, че работните и интелигентни чернокожи срещат доста предразсъдъци и дескриминация, дори да искат да си намерят място в обществото на "the chosen whites"), нито евреите са имали нещо против да обработват земя и да живеят честно, ако някой през средновековието беше благоволил да им остави земя за обработване на тях, презрените. циганите сигурно също имат причини за реваншизъм, но те са прости и не могат да ги формулират.



глупавото на расизма е определянето на една раса като доминираща по някакви критерии, което да извини издевателствата на едни хора над други. или да спаси самочуствието на дадена група хора, като намери кой да им е виновен за бедите.

и пак не си гледат собствените бакии, а търсят на кого да си го изкарат.

мешането на расите и културите не става насила. то е естествен процес при днешните отворени граници и т. н. на сила се държат расите (всъщност културите) изолирани, в това число слагам и предразсъдъците, които са огромен проблем пред интегрирането на културите - айде да видим ако беше циганин как би се интегрирал в българия днес, след като автоматично всички се гнусят от теб щото си мангал?
макар че има много изключения. но само те си знаят какво им е струвало.

заб. макар да няма пречка да се направи вирус, който да поразява, да речем, хора със сини очи да речем, май такива оръжия още не са влезли в употреба. обезлюдяването на африка се дължи на промискуитета там, не на някакъв страшен негърски вирус. в ЮАР човек, спал с непозната жена се нарича чисто и просто "самоубиец"



Тема Re: Случайно, а?нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 11:38



Да хилил си се с едната ръка в джоба после не си воаьор


Кефил си се от подвига кефиш се да го разказваш абе нямали психиятри за тебе



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: Morrigan*]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано24.01.07 11:38



така е, напълно съм съгласна


горките афроамериканци дори се изживяват и като ....




Тема Re: Ти си загубен фройдист.нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 11:40



Както се вижда от цитатите аз говоря за физически недостатък, а ти го свързваш със секса. Да те съди Господ за лъжата.
И научи какво е това воайорство и от кой език идва в българския.

Действия крепят Вселената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.