Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да бе, да!нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 00:26



Абе пич (и аз по моригановски), семитите участват във формообразуването на индоевропейските езици. Ти от това имаш несъзнавани страхове от тях.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: завистлив синови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 00:26



Имено за тях иде реч, ти подслушваш после като те нарекът воаьори си търсиш оправдания в това че на хората им било мръсно подсъзнанието


А твоето какво е
Същото като с Мориган, незнам защо си я харесал да си проектираш сексуалните фрустрации върху нея



Тема Re: завистлив синови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 00:30



Леко, баце, леко (както вика Зизи). Слушането не е воаиорстване. Първо научи тая разлика, пък после ми разправяй глупости.
А това за фрустрациите не го разбрах. Тая дума не я знам. Мориган определено не я харесвам (къде тука видя сексуалност, един бог знае?) - даже ме огорчава, че има такива жени като нея на света: правят го лош и неприятен.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Да бе, да!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 00:33



Това ли ми е несъзнателния страх


Виж първо чак толкова не съм я окъсал да се кахаря за глупост
Второ това са си глупости които ама няма как да ме претеснят



Тема Re: Да бе, да!нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано24.01.07 00:35



Тогава след като си се успокоил, лягай да спиш. Утре нямаш ли РАБота?

Действия крепят Вселената.


Тема Re: завистлив синови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.01.07 00:50



Воаьорство е всяка нежелана намеса в лични живот на хората, наблюдаване или подслушване, обикновено е съпроводена с клюкарство "а пък тя ако знаеш какво каза, какво направи"

Както за да си мазохист не е нужно да те налагат с камшик по задник достатъчно е да се кефиш да те правят на маймуна

Къде видях ли хъм, много просто ако една жена е курва и нея познавам на мен и ми е безразлична и не се занимавам с нея Ти вземаш нещата твърде лично все едно ти е направила нещо освен това как можеш да наричаш една жена курва без да я познаваш
За да имаш подобно отношение към някого когото не познаваш означава, че той провокира нещо дълбоко в теб, нещо неосъществено
Може би я ревнуваш, може би завиждаш че тя има осъществен сексуален живот един господ знае Но като цяло ти показваш отношение а не безразличие имено на сексуална основа



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано24.01.07 08:45



местния расист още си мисли, че всичко това има нещо общо с гена, а не културата, образованието и интелекта.
тия бръснати момчета, дето се мислят за скинари също са бели, като тебе. но това не ги е нпаравило с нищо по-висши от негърчето. поведението им подобава на умствения им багаж.

дали ще свършиш наръган от негър или с разбита от скинар глава - все едно. като наръгвам негри и им разбивам главите няма да постигна нищо добро.

вие сигурни ли сте, че скинарите по принцип не са именно такива, каквито са нашите?
тукашните по принцип могат много убедено да ти говорят с часове за превъзходството на бялата раса и други простотии, но практиките им се изчерпват с това да наречеш турци феновете на противниковия отбор и да си го изкараш на тях.



Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: xenox]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано24.01.07 09:03



И как реши, че тук е мястото да питаш?? Къде видя расисти в този клуб?



Тема Случайно, а?нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано24.01.07 09:06



Случайно го знаеш, а!!?? ХАхахахаха....





Тема Re: аР ен Би и Чернонови [re: Morrigan*]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано24.01.07 09:10



те си знаят.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.