Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Всичко е наред!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано02.01.07 17:59



Нито едно от децата не вярва в езическите богове, не се покланя на идоли, не принася жертви и пр, просто дрънкат и спамят



Тема Re: Езическа (не)толерантност.нови [re: koбpaO8]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано02.01.07 18:07



Що не си стоя в пенсионерските клубове, ами се навираш тук тогава?



И хубаво като се установява кои е реалният потребител зад IP-то, та да те намерят по-лесно, та да не се плашиш от шпиони с психооръжия и извънземни, нападащи нощем...
А Кобрата е от раздел влечуги, ако не знаеш питай Романа - той е спец по ботаниката! Така че следващия път си избирай по-подходящи никове, като не ти харесват определенията за влечугите(змии, гущери)


Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Всичко е наред!нови [re: фaмyлyc]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано02.01.07 18:17



Толкова ти е общата култура, ако с метлата смятате римляните за единствените езичници, а идолопоклонниците за единствените езичници! Между другото идолопоклонничеството е здраво застъпено в православната ни църква, чрез иконите и кръстовете, а жертвоприношенията, чрез курбаните пък да не говорим! Научи поне идолите на собствената си църква преди да говориш глупости за другите!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Всичко е наред!нови [re: Darth_Vader™]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано02.01.07 18:24



Ти в кои "богове" вярваш, чадо



Тема Re: Всичко е наред!нови [re: фaмyлyc]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано02.01.07 18:40



Кви са тез кретенизми за чадо върви си таковай майката и си викай чадо когато си поискаш! Но на мен чадо не можеш да кажеш, защото нямам нищо общо с теб, нито пък ти имаш нещо общо с майка ми! Ако това е префинен и подъл начин да псуваш завоалирано може и да си го получиш директно!


а относно до вярването в боговете да ти кажа, че вярването е дошло, като следствие от неразбирането на основни природни закони и се измисят глупости от сорта на богове и т.н. Така че в този смисъл не вярвам на никакви богове - продукт на фантазията на някого си или продукт на някоя държавна машина с цел да господства материално и духовно над населението си! Ако не знаеш има религии и без богове, но тук не е мястото да те ограмотявам, а и нямам желание!


Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Аз пък 5 стотинки не давам за тебенови [re: фaмyлyc]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано02.01.07 18:42



през к.... ми е какво си си купил





Тема Re: Всичко е наред!нови [re: фaмyлyc]  
Автор SamSirius (Sam I am)
Публикувано02.01.07 18:42



Пенси, глупав тука е народа,
но с теб сме от една порода



Ти си чесън градски див,
аз съм селски лук щастлив

Отпред си старец белобрад
отзад в газъ съм ти снаряд

Езични аз съм весел, луд
поп дебел си ти разплут

В темето плешив си като задник на маймуна...
Музо моя, моя "тънка", "дълга" струна



И като говориме за струни
Кажи, защо обичат музиката всичкото маймуни?
Чичо Док! Разбра ли? Снимали са, без да знаеш
как пиян се клатиш, как играеш...





Във горичка до брезичка гол клисар лежи,
а до него ученичка библията му държи...


Тема Re: Всичко е наред!нови [re: Darth_Vader™]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано02.01.07 18:45



нито пък ти имаш нещо общо с майка ми! - Трогателна увереност... От толкова затънтен край ли си, та си уверенм че кракът ми не може да е стъпвал там

Макар че наистина такъв тъпак едва ли бих могъл да направя.

А за това, че не вярваш в езически богове - беше ясно, какво има толкоз да го увърташ


Редактирано от фaмyлyc на 02.01.07 18:50.



Тема Re: Всичко е наред!нови [re: фaмyлyc]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано02.01.07 18:49



С'а да не се окаже, че си пръскал "семената на познанието" по китната ни татковина?



Facta, non verba!


Тема Re: Всичко е наред!нови [re: Last_Roman]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано02.01.07 18:53



Ами дето казваше един колега - не смея да ударя шамар на някое хлапе из махлата, да не излезе мое... че и тука малко така излезе от неочаквания демарш на Вейдара по повод думата чадо






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.