Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Езическа (не)толерантност.нови [re: Darth_Vader™]  
Авторkoбpa O8 (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 08:35



1.за мераците-ТИ ме сватосваш.
2.за поговорките-ами ТЕ деликатно показват деликатност.
3. немците -не ГИ излагай, при тях има дисциплина и спазват граница.
/толерират честните и не се самозабравят/.


привет,



Тема Re: Езическа (не)толерантност.нови [re: bira_more]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано02.01.07 10:02



Колега, добре ще е - преди да търсиш оправдание за междуклубната война, която почнаха момченцата преди около два месеца - да поровиш по архивите на тоя клуб и да ми кажеш какви християни са идвали тука и са се опитвали да налагат "християнски фетиши".

От православие 1. ксенокс влизал - както сам сподели - единствено от интерес, след като наглеците оттука почнаха да спамят всеки ден в православие, да види и да пита - какви хора сте, какво искате. Почетох и аз темите му и репликите му - е, в никакъв случай няма агресия и опит за налагане на християнски ценности. Има добронамерен интерес. Нещо повече, в Православие ксенокс беше голям защитник на диалога. Той ни обясняваше например, че като пишат колко мразят всички чифути и колко са гнусни всички християни, момченцата от Езичество искат да кажат колко ни обичат. 2. Моя грешност - още по-отскоро, от две седмици влизам по същата причина, да поразгледам, да видя тия страшни бабаити и антирелигиозни агитатори, които са се зарекли да саботират православие. Е - видях и спрях да пиша - макар че прочитам каквото ме интересува.

Кобрата - набедена за "православно влечуго" - като участник на православие откак се е създал, не помня да е била клубар на православие. Преди време пусна няколко загадъчни въпроса. Метлата също никога не е участвал активно в Православие.

Прочее, ако на прочутата ЕЗИЧЕСКА ТОЛЕРАНТНОСТ ви пречат Копривена метла и Кобра 08 - може не само да ги хулите и обиждате с най-гнусни и груби думи, което и правите постоянно, но просто да ги баннете от участие, а не с претекста - че Метлата и Кобра пишели тук, да правите МЕЖДУКЛУБНИ ВОЙНИ. На такива междуклубни войни никога не се е гледало добре. Бил съм и аз модератор немалко време и знам отношението на админите. Но и не беше целта ми да плаша някого с админите. Доколкото ми подсказва интуицията, Романа е пратен тука служебен модератор ИМЕННО ДА СПРЕ МЕЖДУКЛУБНИЯ КОНФЛИКТ И ПРОСТОТИИТЕ НА НЕКОЛЦИНАТА СПАМЪРИ ОТ ЕЗИЧЕСТВО, а не да ги насърчава. Има ли нещо вярно, Романе?

Редактирано от фaмyлyc на 02.01.07 10:13.



Тема Re: Езическа (не)толерантност.нови [re: фaмyлyc]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано02.01.07 10:28



Влечугото писа:

В отговор на:

Има една НЕМСКА поговорка, ..........
"КОИТО СЕ ДРАЗНЯТ /карат? СИ СИМПАТИЗИРАТ!!!"


А по-късно Фамулос спомена:
В отговор на:

....момченцата от Езичество искат да кажат колко ни обичат....


Абе Фаме, вие сте си плюли в устата с тая Кобра, бе!? И после върви ми приказвай, че не била от вашите! Тя и без това си търси някой да я почеш, че я сърби - взимай си я и си я ползвай със здраве! Тъкмо и мечтата ти за многоженство ще се сбъдне отчасти -поне една жена(макар и кобра) ще имаш! Ако вземеш и метлата(горещо ти я препоръчвам), ще станат даже две!
Парадокс е обаче, че ти знаеш повече за избора на модератор в езичество, за разлика от езичниците!? Ей това вече е прекалено грубо!
А кой по какъв ник е писал в езичество и под какъв си пише във вашия клуб няма значение - значение имат тъпите проповеди, които арогантно ни се натрапват много отдавна. Така че по въпроса за търпението ни си много объркан. Много повече от 2 месеца търпяхме идиотите, но стига толкова!


Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Отговарям на всички.нови [re: фaмyлyc]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано02.01.07 11:04



Тук съм като служебен модератор. Това че ви липсва култура на общуване, псувате се като хамали във всяко мнение, няма една смислена тема от месец /откакто метлата и кобрата цъфнаха тук/ си е въпрос на възпитание.
Немам нито времето нито желанието да редактирам или да трия вулгаризми.
Щом така ви харесва - давайте в същия дух. Нека езичество се превърне в псувалник.

Facta, non verba!



Тема Re: Езическа (не)толерантност.нови [re: Darth_Vader™]  
Авторkoбpa O8 (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 11:38



Mоля ТЕ
НЕ излагай младежите,
готвиш се да правиш
кариера в Германия /някъде беше писал в някой клуб
и нещо повече "ЩЕ чуете за мен,още тази 2007 год/
Похвално е и съм сигурна, че имаш покритие-капацитет за тази си амбиция/.
Но не забравяй, имам деца там и ВСИЧКО в/от съответният университет
или компания СЕ КОНТРОЛИРА /следи/, проверява да не си случайно
свободен елекрон.
Имай го впредид.

привет, от "влечугото"...



Тема Re: Езическа (не)толерантност.нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор SamSirius (Sam I am)
Публикувано02.01.07 12:27



В отговор на:

Ето пример за езическо (римско) отношение към други езичници:




Ето пример за християнско отношение към други християни:

Кръстоносците били едни от най-ревностните защитници на християнството. Те били прехвалени и превъзнасяни до такава степен от папата и християнската църква, че много мирияни искали да приличат на тях и дори им подражавали в действията (като отшелника Петър през 1096г. и 20 000-ната му селска войска). По-късно кръстоносците (особено тамплиерите) били митологизирани. Те били войни, посетили живота си да защитават богомолците по пътя им към Йерусалим. Ето какво направили при превземането на града след обсадата през 1099г:

След като кръстоносците превзели външните стени и влезли в града, от следобяда до сутринта на другия ден, почти всички жители на града били избити. Мюсюлмани, евреи и дори част от християните били избити с неописуема жестокост. Били избивани не само мъже, но жени и деца. Както самите водачи на кръстоносците описват по-късно: Кръвта около джамията Ал-Акса била толкова много, че достигала до глезените им, а според други: до долната част на юздите на конете им. Тези от кръстоносците, които се опитали да защитят арабите в джамията били избити от собствените си съюзници.

Един от знаците на тамплиерите бил кон язден от двама рицаря, който символизирал бедност. Те самите така се наричали. Само че се оказали най-големите далаверджии за времето си. Нашите попове, само са бледо копие на тях . Тяха била идеята за чековата система за разплащане и почти 10 % данък върху парите на богомолците за разплащателната услуга.

Краят им също е много показателен за безкрайната алчност на смирените християни и за отношението им едни към други. За да бъдат присвоени богатствата им, по заповед на френския крал и с одобрението на папата, те били избити по още по-жесток начин от, този по който те се справили с християните в Йерусалим преди два века.

Във горичка до брезичка гол клисар лежи,
а до него ученичка библията му държи...


Тема бан?нови [re: Darth_Vader™]  
Автор cuddly (StarCatcher)
Публикувано02.01.07 13:25



ами ако някой толкова ви дразни- метлата и кобрата, що не ги банне модератора и да има мир?

или ще кажеш, това е под достойнството на езичниците - трябва да има словесна битка?
(а дали е битка или помия е друг въпрос..на гледна точка.)

а за ксенокса - не съм видяла да ви проповядва тук и не разбирам с какво ви дразни...




Тема Re: Езическа (не)толерантност.нови [re: SamSirius]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано02.01.07 13:40



Чудесно. Но какво общо има едното с дургото?

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Отговарям на всички.нови [re: Last_Roman]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано02.01.07 13:49



В голяма грешка си напоследък. Копривена метла е тука от доста време. Сам съм пускал теми със смислени заглавия. Последната не ти ли харесва?

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Езическа (не)толерантност.нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано02.01.07 13:53



Инквизицията за разлика от рим не е търпяла никого изгаряла е даже хора като Галилео

За какво ми е един Галилео, като римляните са изгорили цяла Александрийска библиотека?

Действия крепят Вселената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.