Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема IYI  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано30.11.06 20:21



Днес ми се яви видание: мъж на средна възраст, облечен в някакви чаршафи и с митра на главата закла един бик с набучени цветни пръчки в задника, приготви говеждо с картофи и докато обядвахме ми обясни, че IYI всъщност е буквата М и е знака на Митра, демек - неговия. понеже държеше още ножа, с който беше заклал Бичето, реших да не споря.

абе това в сферата на майтапа, ама днес попаднах в индустриалната зона на Варна и там се натъкнах на един феномен на съвременната архитектура - офис с формата на кораб (или на митра?), със сини прозорци (всъщност целия беше само от прозорци) и с тоя знак като на Ню Йорк Йанкийс, ама без напречната чертичка фигуриращ цели два пъти от двете страни на колоната пред входа.

и си викам - ето какво е правил Сабазий докато го нямаше.
чудеса е правил!





Тема Re: IYIнови [re: xenox]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано30.11.06 20:29



Сабази е як!!!
очевидно е дори за глупак


радвам се че го оценяваш
ако те е страх от виденията значи е време да намалиш бденията

The chase is better than the catch


Тема Re: IYIнови [re: xenox]  
Автор rapidfire (магьосник)
Публикувано30.11.06 21:22



Бе ти внимавай като използваш думата МИТРА, че се използва не само в смисъла на попска капа


А какъв е знака на Янките? Нещо съм слаба по ...... баскетбола?

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: IYIнови [re: rapidfire]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано30.11.06 23:17



абе янките май са бейзболен отбор. знака им е същия, само че между двете отвесни черти има една напречна, така че да образуват N, а Y-то си е самото то. и става абревиатура от Ню Йорк.

митра... ми освен да значи капа на папа, бог касапин и баба Митра от горубляни друго не се сещам. ама аз днес съм си откачил малко от мозъка за профилактика на невроните.





Тема Re: IYIнови [re: xenox]  
Автор rapidfire (магьосник)
Публикувано30.11.06 23:22



Е, то една добра профилактика е да влезеш в Клуб за попържни.


Действа доста освежаващо, като внезапен вдъх в отдавна непроветрявана тоалетна.

Доста безценности може да си намери човек там
Та и отговора на твоя въпрос.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: IYIнови [re: rapidfire]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано30.11.06 23:29



трябва да правим кисели краставички от краставички, щото няма от какво друго да бъдат направени.





Тема Re: IYIнови [re: xenox]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано30.11.06 23:35



сега разбрах защо не пишеш тая вечер в кривославие


оставил си там алкохолика да подържа оганя, а и друго си е да си в клуб където не те трият особенно в дни за профилактика


The chase is better than the catch


Тема Re: IYIнови [re: xenox]  
Автор rapidfire (магьосник)
Публикувано30.11.06 23:35



А в какво се превръщат те, когато минат през стомаха ти, от възпитание ще премълча.


А и крайният продукт се прави от това което поемеш per os, защото няма от какво друго да бъде направен
Само не знам защо при някои хваща обратната на естествената посока.
Тук присъстващите се изключват разбира се.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: IYIнови [re: kozaa]  
Автор rapidfire (магьосник)
Публикувано30.11.06 23:38



Коза!
Правилната дума е "кривослИвие"! Тия там всичките стават със сливите накриво!



Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: IYIнови [re: rapidfire]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано30.11.06 23:46



мани мани
сливи круши....



The chase is better than the catch



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.