Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Думата с "П"нови [re: BlackWolf]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.10.06 23:12



Ти май вече не знаеш от къде ти идват ударите под кръста, що да не е някой от каубоите от клуб индиянци


Ти май вече доста си се прочул из дира от какви ли не клубове не са ти идвали тук почитатели



Тема Re: Думата с "П"нови [re: BlackWolf]  
Авторнaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 23:13





Не позна... Аз съм от ония, които дебнат и отгърмяват "българите-индианци". Ловец на много рядък дивеч.



Тема Re: Думата с "П"нови [re: BlackWolf]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.10.06 23:15



Е стига де няма да ти се смеем наши хора сме си





Тема Re: Думата с "П"нови [re: нaблюдaтeл]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано23.10.06 23:17



Айде бе? Ти да не си безсмъртен?!?

Ловците като теб отдавна ги изкормихме и скалпирахме!
А, ти да не си този, дето на колене ревеше да го пуснем? ти требе да си!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Думата с "П"нови [re: BlackWolf]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.10.06 23:20



Давай, давай още малко демонстрация от ефекта на живитите ти духовни практики


Гойко Митич ряпа да яде



Тема Re: Думата с "П"нови [re: БoянlYl]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано23.10.06 23:24



Аз също не ти преча да харесваш мъртви и забравени неща... Това, че ти още си въобразяваш, че са живи, няма да ги раздвижи...



Между другото, недей да разсъждаваш за работи, дето не са ти ясни... От думите ти (нищо, че пишеш "малко" неграмотно, което е показателно само по себе си), разбирам че нещо си нямаш хабер... Жив и здрав!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Думата с "П"нови [re: BlackWolf]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.10.06 23:37



О какво значи мъртви символите не умират


Хероса или коника герой е бил основен символ за древните ни предци били траки или Българи, ванга кого вижда когато започва да пророкува Маниту или Исус христос
За мен това е доказалтество за жив и практически работещ символ, когато видя подобно изображение разбирам смисъла на думата боготворене

Да прав си индиянските работи не са ми ясни, за това ако искам да ги проумея бих се обърнал към чистокръвен индиянец не към към клоун от факултето
И е малко страно да вадиш изтъркан довод като писмена грамотност при положение, че истинските индиянци са безписмена култура и това според теб ги прави велики Ама така е като няма какво друго да кажеш
В същност в този форум ти никога не си написал нищо за разбиранията си като тема, само евтини критики копи пейст на човек с неизживяно детство
Ех честно казано навяваш ми носталгични спомени когато 2-3 клас четях каръл май и майн рид



Тема Re: Думата с "П"нови [re: БoянlYl]  
Автор Caбaзий (непознат )
Публикувано24.10.06 01:25



и Лизелоте Велкскопф Хенрих хахаха





Тема Re: Думата с "П"нови [re: БoянlYl]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано24.10.06 10:22



Да си беше чел по-добре учебниците по български език и летература, та белким се беше поограмотил...



Забелязал си значи, че досега не съм написал нищо "за разбиранията си като тема". Е, най-после и ти да схванеш нещо!
Естествено, че няма да седна да ги обсъждам с някой като теб - по принцип за тези неща говоря само с интелигентни хора.

За радост, повечето от пишещите тук са такива. Но тъй като в клуба влизат и "умници" като теб, излишно е да се хвърлят бисери на свинете. А освен това си има и съответен клуб. Който се интересува, пише там.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от BlackWolf на 24.10.06 10:25.



Тема Re: Думата с "П"нови [re: BlackWolf]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано24.10.06 10:30



За тези неща говориш само с индиянцие от махлата хора дето са ти на нивото






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.