Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Верно си прост,но сега разбрах,че не се престрнови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.09.06 23:08



Ами тежките шизофрении трябва да се лекуват и с хапчета

Bеer? Mоre?




Тема Re: Верно си прост,но сега разбрах,че не се престрнови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.09.06 23:17



Е истината боли. Християните сте зло. Разбира се не всички християни, но за съжаление болшинството са зло.
Не не са абсолютно зло (такова няма), а са зло за мен. Зло са защото се опитват да ми дават път в живота, лицемерничат (с вик не убивай вървят да колят къде кого могат) и изкарват че всеки който не вярва в тяхното боже е зло. Е който мисли че аз съм зло, само защото не вярвам в божето му - този човек е зло за мен.
Всяка религия която позволява начушаване на всички заповеди (с изключение на богохулството) е човеконенавистническа - и за мен ЗЛА. Защото всеки християнин може да краде и убива ама ако не богохулства и най вече ако се покае - ще му бъде простено.
А това не само не е възпиращ момент, а напротив поощрение - и за кражба и за убийство. А за мен това е зло - като бога и религията на християните.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Верно си прост,но сега разбрах,че не се престрнови [re: Darth_Vader™]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.09.06 23:20



Ако кълнеш от сърдце и си поне малко изкусен в занаята, ще се случат няколко неща:
Този когото си проклел може да бъде застигнат (но може и да не бъде, а може клетвата да рекушира в него и да се върне при теб)
На теб ще се наложи да платиш за ползването на силата - независимо от резултата.

Е ако нямаш вещерски дарби - само ставаш за смях.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Верно си прост,но сега разбрах,че не се престрнови [re: bira_more]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано01.10.06 09:00



Метлата явно няма вещерски дарби, защото само за смях става.
А ако наистина от сърце кълне
Метлата тъпа скоро ще умре!



P.S.
И това няма да е чуждо желание а неговото собствено, великодушно върнато му от по-силен от него (а то 99% са)!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Общ отговор за Боян и Романанови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано01.10.06 11:32



О не е било селяндурска проява, просто това им е бил единствения изход при положение, че са били заобградени от сатанисти


Които освен всичко са създали най черния култ във египет този на ехнатон към Атум

Какви са другите причини според теб, че са обичали да пренасят в жертва деца по възможност чужди не техните

Врачката се нарича история и исторически опит от как ги има тия вампирир се опитват да изкарат, че всичко произхожда от тях и че само тъпия им демон властва над света. Мъчат се да си докарат обещаното господство на света чрез внука давидов



Тема Re: Нагъл тип, проповядващ греховете си ти.нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано01.10.06 11:52



Ти си страшно малоумен тип, само на тебе не, ти сатна ясно какво иска да ти каже


Добро и зло няма понеже са субективни тоест те не са нещо всеобщо и не съществуват извън човека

А това че кълнеш ех какво да ти кажа явно вземаш пример от патрона Йешуа.
Ама да знаеш, че клетвите винаги застигат автора и се връщат подобаващо най малко тройно. За съжаление ти изобщо няма да имаш деца за да усетиш как се връща



Тема Re: Верно си прост,но сега разбрах,че не се престрнови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано01.10.06 11:55



Не всичко само тежките клинични случаи





Тема Re: Общ отговор за Боян и Романанови [re: БoянlYl]  
Автор agrimonia (любопитна)
Публикувано01.10.06 15:37



"са създали най черния култ във египет този на ехнатон към Атум"
Какво имаш предвид? Защо да е най-черен? Нещо зловещо ли има в монотеизма на Ехнатон, освен че като цяло този вид религия е съвсем чужда на египтяните, свикнали да си имат множество богове? Питам сериозно.



Тема Re: Общ отговор за Боян и Романанови [re: agrimonia]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано01.10.06 16:52



Ами черничък е, Ехнатон се опитва да го наложи с кръв като започва да преследва старата религия по един много познат на всички модел


Естествено това е прераснало в голяма и кървава гражданска война и то при това особено жестока. Двете страни са се борили на живот и смърт в крайна сметка старата вяра побеждава след това умира и последния наследник на тази династия и евреите напускат египет. Победителите естествено пишат историята като отправят сериозни упреци към тази реформа, самия ехнатон не е погребан като фарон
По принцип не са ми известни много подробности понеже египет не ми е най интересната цивилизация, но тази реформа определено е свързана с нещо тъмно и зло. Ако може да се посочи назад във времето най стария корен на ордени от типа на масоните то определено част от ученията им водят началото си от тази реформа. Те са мешаници и с разни семитски вярвания като това към Ваал.



Тема Re: Нагъл тип, проповядващ греховете си ти.нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано01.10.06 20:55



Ама да знаеш, че клетвите винаги застигат автора

Как да знам като никога не са ме застигали!!!!
Идиоти вие всичките се превърнахте в пророци и зложелатели.
Но аз нищо лошо не съм извършил, нали така субективни говеда?
Освен че сте тъпанари сте и безконечно завистливи - едно пожелание не можахте де осмислите и да се поучите от него.

Действия крепят Вселената.



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.