Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Женатанови  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано25.07.06 21:54



съжалявам, ама само тоя клуб ми работи в последно време, тъй че...

дайте да си поговорим за жената - всъщност вие да ми поговорите какво мислите лично, пък и познатите ви вярвания за този феномен на природата и да оитаме да си отговорим на въпроса на Джан Никълсън от онзи филм с вещиците: "грешка ли е жената, или Той ни я е пратил нарочно?"

Тук мога да си сложа сигнатура до 100 символа и даже да използвам Маркъп.


Тема Re: Женатанови [re: xenox]  
Автор roxy (not brainwashed)
Публикувано26.07.06 09:04



...този феномен на природата...
така както го казваш, все едно сме ви прекалено далечни и непознати и не си се появил на белия свят именно благодарение на един такъв 'феномен'... лично аз подозирам, че дискусиите ще станат нещо като...хм...приблизително смислово повторение на едноименната песен на "Хиподил";) доколкото зависи от мен, бих цитирала един химн в прослава на Ищар. от гръцката митология като образи и 'символика' ми допадат Атина Палада и Артемида. не съм се разсънила още, за да мисля за повече...
ейй, дайте да поразнищим египетските богини (Хатор, Сенмут и др.), че там определено не съм наясно освен за Изида "кой кой е"?!

I aint got time for your politics
Or your masqueraded machavellian tricks



Тема Re: Женатанови [re: xenox]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано26.07.06 10:59



Цалото Зло е от нея - тя е причината за Грехопадението. Ако и вероятно да не е творение на Нечистивия, то тя е напълно във властта му и е проводник на пъклените му планове.
Ужас, ужас!



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Женатанови [re: BlackWolf]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано26.07.06 11:31



малиии, оцапахме я, като вика тодор колев.
дайте сега сериозно.

например: индианските жени в твоя случай, боли ли ги глава когато не искат да правят секс, тяхното не, означава ли може би и ако някой мъж чуе разговор на група индианки ще се самоубие ли, като твъди популярното клише.

Тук мога да си сложа сигнатура до 100 символа и даже да използвам Маркъп.

Редактирано от xenox на 26.07.06 11:33.



Тема Re: Женатанови [re: roxy]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано26.07.06 11:36



лошото е, че повечето такива богини на плодородието вече са загубили смисъла си, защото "жената днес" е по - скоро сексуален обект за повечето мъже, отколкото "средство" (извинете за грубата дума) за продължаване на рода.
в смисъл - вчера един се опита да оправдае промискуитета с заповедта плодете се и множете се (която 100% е изплагиатствана отнейде), ама той не се плоди и множи, а само чука наред.

Тук мога да си сложа сигнатура до 100 символа и даже да използвам Маркъп.


Тема Re: Женатанови [re: xenox]  
Автор roxy (not brainwashed)
Публикувано26.07.06 12:15



"жената днес" е такава заради общественото развитие и отпадането на ключовата необходимост от масово размножаване за оцеляването на рода(за справка погледнете в съседното гето) - да припомням ли 3-те етапа на развитие на населението? това от една страна; от друга - имаме и научно-технически прогрес, особено напреднал от края на 50-те години насам с едни хапчета, които станали толкова важни, че почнали да ги пишат с главна буква и масовото им приемане заедно с редица други субстанции от едни веселяци (веселячки тоест) десетина години по-късно... като цяло мисля, че основната причина е превесът на градския начин на живот и свързаните с него промени в семейните структури и вижданията за тях - няма го онова всевиждащо 'обществено мнение' на старите, няма ги традициите, ролята на подкрепящите 'плодородието' традиционни религии намалява; развитието на здравеопазването и условията на живот снижават смъртността (в частност детската) и правят възможно отглеждането на малочислено здраво поколение... във връзка с 'модерния живот' донякъде можем да погледнем на чалгата и като на селска 'сексуална революция' - докато майките им навремето са живели в до голяма степен традиционна среда, сега дъщерите гледат "Планета", друсат цици и мечтаят да са певици... примерно, де.
все пак нека започнем от самото начало - първобитните венери и изображенията по стените на пещерите...

I aint got time for your politics
Or your masqueraded machavellian tricks



Тема Жената- видовенови [re: xenox]  
Автор cuddly ()
Публикувано26.07.06 16:05



Видове жени

Жената HARD-DISK – тя помни всичко, завинаги

Жената EXCEL – казват, че тя може да прави много неща, но вие я използвате само за основни нужди

Жената SCREENSAVER – не става за нищо, но поне е забавна

Жената INTERNET – трудно достъпна

Жената SERVER – винаги е заета, когато имате нужда от нея

Жената E-MAIL – от десет неща, които тя казва, осем са безмислици

Жената VIRUS – също така позната като „съпруга”, тя се появява, когато не я очаквате, инсталира се сама и използва ресурсите ви. Ако се опитате да я деинсталирате, вие губите нещо, а ако не се опитате да я деинсталирате, вие губите всичко.




Тема къде е проблемата?нови [re: cuddly]  
Автор cuddly ()
Публикувано26.07.06 17:02



и откъде идат междуполовите проблеми?

ми от различните очаквания (за това какво представлява най-прекрасният ден, примерно)






Тема Re: аха,нови [re: cuddly]  
Авторpokcи (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 17:05



свърши работното време и се развеселихме?!
има някакъв потенциал да стане сериозна тема, все пак...



Тема Re: аха,нови [re: pokcи]  
Автор cuddly ()
Публикувано26.07.06 17:12



да де, и аз чакам да се реализира тоз потенциал за сериозност.
сори за смехо-флуденето

.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.