Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Идиотизмът продължаванови [re: kozaa]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано04.11.06 09:36



Точно така си го представям и аз, но мисля, че това е нормалното му състояние - фанатизиран, надъхан и екзалиран сектант!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Идиотизмът продължаванови [re: Darth_Vader™]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано04.11.06 12:01



Напротив, нормалното ми състояние е на тих кротък и разбран човек, който изслушва всекиго и е винаги добронамерен към него.
Ще ти отговоря когато имам време на онзи постинг.

Действия крепят Вселената.


Тема Нека да продължва, и по-интересно в клуба да ставанови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор SamSirius (Sam I am)
Публикувано05.11.06 17:02



Рекламна пауза



Смятате ли, че един и същи човек, в разстояние на по-малко от 24 часа, по един и същ повод, е направил следните две изказвания:

1. Крастав педераст, злоба ли яде та така тече из устата ти?

2. Напротив, нормалното ми състояние е на тих кротък и разбран човек, който изслушва всекиго и е винаги добронамерен към него.

Ако да, Вие имате нужда от нашият нов лекарствен продукт, наречен: "Xanax"



"A lot of people all over the world suffer from mental derangement, anxiety disorders and depression. We have created Xanax site for the effective treatment of patients with such a disease."

"Много хора по света страдат от обърканост, тревога, умствени разстройства и депресии". Ние създадохме сайт за Ксенокс, с цел ефективно лечение на пациенти с такива разстройства.





Тема Re: Нека да продължва, и по-интересно в клуба да ставанови [re: SamSirius]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано05.11.06 20:13



бруте, не е позволяно да рекламираш лекарствени продукти из нета, особено пък анксиолитици...
ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙ, бих ти издърпал ушите, но след блестящата ода, която написа за рождения ден на Клуб Древен Рим - императорът е благосклонен и те награждава с "Неподострено копие"!



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re: Нека да продължва, и по-интересно в клуба да снови [re: Last_Roman]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано05.11.06 20:31



както се казва - Let fun be (Майтап да става) и Be alive and healthy! (Да си жив и здрав!)



The chase is better than the catch


Тема Re: Нека да продължва, и по-интересно в клуба да ставанови [re: SamSirius]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано06.11.06 11:38



Хехехехехе:))) Сам, още малко и диагноза ще му сложиш.





Тема Re: Нека да продължва, и по-интересно в клуба да ставанови [re: Morrigan*]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано06.11.06 18:04



Тя диагнозата е очевидна не само за Сам, но той му е намерил и лекарството - да се чифтосат някъде болестта и лекарството и да видим какъв ще е резултата...



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Идиотизмът продължаванови [re: Darth_Vader™]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано08.11.06 11:22



Да ти кажа, че си много заблуден. Индивидът не може и пет минути без общество на което трябва да се подчинява. Но ти не знаеш що е общество и затова го бъркаш с тълпата. От тази грешна предпоставка произтичат всички твои заблуди.
Обеществеността не се гради на личното, понеже то няма значение за нейните изисквания и при наличните за създаването на общественост условия.
Ащо обществеността на меже да промини индивида към добро си има и смъртно наказание за тая цел.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Идиотизмът продължаванови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор agrimonia (любопитна)
Публикувано09.11.06 11:39



"Индивидът не може и пет минути без общество на което трябва да се подчинява. "
Не бъди толкова краен. Това, което казваш, е доста пресилено, не мислиш ли?



Тема Не съм краен.нови [re: agrimonia]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано09.11.06 11:55



Ако мислиш така ми отговори защо хората изобщо се групират?
Всяко групиране е обществена функция, не мислиш ли?

Действия крепят Вселената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.