Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Концепция за Висшата сила  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано10.06.06 15:55



Всеки от вас вярва в нещо предполагам, аз съм толерантна към всякакви вярвания, затова ще ми бъде интересно всеки да изложи своята концепция или гледна точка.





Тема Re: Концепция за Висшата силанови [re: *Eвa*]  
Автор SamSirius (Sam I am)
Публикувано10.06.06 16:06



Ей Метларска Ево,
кви са тия проучвания бре? Да не си правиш ученически лексикон или работиш в неправителствена организация и вземаш по някой друг лев за това?





Тема Re: Концепция за Висшата силанови [re: *Eвa*]  
Автор Caбaзий (познат)
Публикувано10.06.06 16:08



Най-висшата сила за най-низшите хора са парите и понеже те са предимно ссъредоточени в определен етнос паразитиращ по целяи свят; под една или
друга форма те започват да смятат,че най-висшата сила са притежателите на тези пари, Те се превръщат постепенно от богоизбнранив истински богове.. човеците неса едни илис ъщи не са дори съвместими ............Но ако преенебрегнеш тези пари (а ти не можеш) ще проумееш малко повечко за Бог!!!



Тема Re: Концепция за Висшата силанови [re: SamSirius]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано10.06.06 16:10



Какви проуччвания, това не е списък, нали е клуб езичество, не ти ли са интересни концепциите на клубарите или сме тук само, за да се заяждаме помежду си?

Редактирано от *Eвa* на 10.06.06 16:12.



Тема Re: Концепция за Висшата силанови [re: SamSirius]  
Автор Caбaзий (познат)
Публикувано10.06.06 16:12



Да опредлено.. Щеше ли да изрично да натърти в себеописанието си,че работел;а в частния сектор!!
Кой частен сектор?? хахаха има хора, наопр. султана на Бруней , за който всики поданици с аму и служители във частната фирма0държава. Навремето Мултигруп се питваше да направи подобна структура ..



Тема Re: Концепция за Висшата силанови [re: Caбaзий]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано10.06.06 16:17



Ти като архитект в държавния сектор ли работиш? В държавния сектор са най-корумпирани.



Тема Re: Концепция за Висшата силанови [re: SamSirius]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано10.06.06 16:24



Сам, ти ученик ли си, само за лексикони и училище говориш, ако си ученик и си непълнолетен ми кажи, да знам да съм толерантна с тебе, все пак с непълнолетните трябва да бъдем внимателни?



Тема Re: Концепция за Висшата силанови [re: *Eвa*]  
Автор Caбaзий (познат)
Публикувано10.06.06 16:26



Корупцията е заложена в самите закони. Абе, що продължаваш да разпитваш?!
Влизаш в ДАКСИ или янкяо друга инф, соистема и намираш квот ти трябва.



Тема Re: Концепция за Висшата силанови [re: *Eвa*]  
Автор Caбaзий (познат)
Публикувано10.06.06 16:28



все пак с непълнолетните трябва да бъдем внимателни?
Така ли те инструктираха?



Тема Re: Концепция за Висшата силанови [re: *Eвa*]  
Автор SamSirius (Sam I am)
Публикувано10.06.06 16:31



Учен съм - изследовател,
астрлог-гадател,
за знания съм жаден,
за концепции съм гладен...

... на науката отдаден...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.