Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Концепция за Висшата силанови [re: Darth_Vader™]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано11.06.06 19:59



Абе келеш, всеки нормален човек който сравни мненията на Ева и твойте ще си направи изводите кой е идиот и кой не!
Но ти верно си тъпо говедо.

Сыне Божий, помилуй мя!


Тема Концепция за висшата Концепциянови [re: *Eвa*]  
Автор SamSirius (Sam I am)
Публикувано11.06.06 23:19



На покрива на Колежа по астрономия, астрология, метафизика и онтология удобно се беше разположила една стара кошница. До кошницата, подпряна на единия от комините стърчеше една млада метла. Между тези два субекта беше клекнала закръглена възрастна дама.
Дамата нежно придърпа и подхвана метлата и започна да я пощи от мръсотията полепнала по нея. А тя беше доста: куришки от гълъби, паяжини, прах, изпражнения от хлебарки ... все пак това й беше МПС-то. Нямаше много време и затова приключи с чистенето сравнително бързо. Скоро щеше да влиза в час. Имаше много малко време. Бръкна в кошницата и извади от там, една краставица, погледна я с блеснали очи, поколеба се и видимо засрамена бързо я погълна. Извади още една, и още една, и още една. Последва ги шпеков салам, домат, сирене, консерва с бобена чорба, малко лук - за разяждане. Ми да нали сега започваше... Нещо я смъдна отвътре, надълбоко, но това беше само моментно усещане. Спомена за черно-бялата снимка, отпреди 30 години веднага я успокои. Освен тия келеши долу от колежа, кой друг я знаеше как изглежда?! Сайта за запознанства, където беше снимката гъмжеше от бележки пълни с всякакви предложения от стари, средни и млади мъжаги. Те бяха готови на всичко...
Скоро кошницата беше изпразнена от съдържанието си. Дамата се поуригна, тихичко, еднаж-дваж, примлясна доволно и смигна на метлата. Знаеха се добре. Извади от дъното на кошницата табелка "Паркирането забранено - гараж!" и я закачи на дръжката на метлата. После по асансьора (комина) се спусна надолу към класната стая. "Кво толкоз, че била съм се пооцапала? Да не съм случайно Снежанка!" и тупна пред учениците, които изреваха от ужас от внезапно появилото се саждено чудовище.
Само за около минута осажденото чудо успя да възстанови дисциплината, да открие дежурния, който дори изтри дъската, на която през междучасието гадните келеши бяха надрскали с големи, грозни и разкривени букви:

"Баба Яга със тояга ни показва как са бяга!

* * *

Ако видиш някой със шкембе, не мисли че тъй му е добре. Той го има само за това да го пълни с бобена чорба!

* * *

Во стайчката шум се дига
ето иде Гуспужата
чуйте я - урига
със метла между краката...

Учи ни звездите да броим
учи ни на хороскоп,
ние мирни си седим,
а тя опява като поп!

Во стайчаката шум се вдига
нещо стана с Гуспужата
вижте я изкукурига
със метла между краката!


Колко сте прости и елементарни изроди с изкривено съзнание! На вашите години аз имах семейство, деца, работех, учех, гледах животни, баба си, която беше на легло (с дядо ми и не само с него...). Абе кво знаете вий. Черни мисли - негативна енергия изпълниха съзнанието й. На устата й, обаче цъфна неотразима усмивка и тя гальовно каза:

"Мили дечица, вие сте ми като мои! Обичам ви!"

"Деца!" - сизходително си помисли тя. Кво да им се сърдиш? Толкоз им акъла! Абе дали някои от тях не ми пишат във сайта за запознанства... Тази мисъл хич не й се понрави...



Тема Re: Концепция за Висшата силанови [re: *Eвa*]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано12.06.06 11:07



Ммммм.....Сам има много тънко чувство за хумор.
С поезия и проза,
открива истини ,
за някои те са неудобни,
Защо ли??



харесвам тънкото чувство за хумор, а не груби цинизми

Наистина ли?? И все още твърдиш, че харесваш Метлата?? Той освен идиотщини и цинизми друго не е писал???
Може би ЗАД интелекта му, който никой друг не забелязва си открила нещо друго???





Тема Re: Концепция за висшата Концепциянови [re: SamSirius]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано12.06.06 11:08



Ти си лигаво същество и имаш болна фантазия. Такива мъже обикновено жените не понасят. Ще си имаш проблеми в общуването с жени в бъдещето, помни ми думата, освен ако не общуваш с изключително тъпи жени.

Редактирано от *Eвa* на 12.06.06 11:10.



Тема Re: Концепция за висшата Концепциянови [re: SamSirius]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано12.06.06 11:11



Хей Сам, бисери редиш,
Езичниците веселиш,
а Баба Яга и Метлата,
от яд ще се.........





Тема Re: Концепция за висшата Концепциянови [re: Morrigan*]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано12.06.06 11:18



Мориган, ти одобряваш ли поведението на един ученик като Сам? Мориган, ти имаш ли деца? Мориган, в какви човешки ценности вярваш, имат ли те значение за тебе? Ти, като жена, одобряваш ли поведението на едно лигаво момче, което нищо смислено не е написало досега? Знаеш ли как може да му се отрази твоето одобрение? Все пак той е ученик, ти на какво основание го защитаваш и какво имаш против мене, познаваш ли ме изобщо?

Редактирано от *Eвa* на 12.06.06 11:20.



Тема Re: Концепция за висшата Концепциянови [re: *Eвa*]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано12.06.06 11:23



Айде да се изясним!
1. Сам не е ученик.

2. Ако обидиш някого, след това очаквай същото.

3. Когато Метлата обижда някого без въобще да го познава, и след това му отвърнат със същото веднага започвате да викате, че сте обидени несправедливо. Двойни стандарти??





Тема Re: Концепция за висшата Концепциянови [re: Morrigan*]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано12.06.06 11:29



Сам е лигав, не знам какъв е, взех го за ученик, не допускам, че по-голям мъж би се държал така.
Аз не съм се карала с никого тук, просто изказах мнение за метлата от това, което знам за него.
Намам нищо против теб, напротив като жени би трябвало да се поддържаме в този мъжки свят.





Тема Re: Концепция за висшата Концепциянови [re: *Eвa*]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано12.06.06 11:55



Сам е лигав, не знам какъв е, взех го за ученик, не допускам, че по-голям мъж би се държал така.


Сам е известен с чувството си за хумор. Директен внос от Сириус!



Аз не съм се карала с никого тук, просто изказах мнение за метлата от това, което знам за него.


Метлата е обидил всички тук. Държанието му според всички, имали контакт с него е идиотско. Напоследък дори се изявява с нов ник Карлитко! Като защитаваш Метлата, нима очакваш някой да ти каже - Оооо, ама си готина!
Чела ли си постингите му?? Още ли смяташ, че е чаровен и галантен??

Намам нищо против теб, напротив като жени би трябвало да се поддържаме в този мъжки свят.


И аз нямам нищо против теб. Мъжки свят?? Оооо! Ако си сред акули има два варианта на поведение. 1. Започваш да викаш и да търсиш кораб. 2. Вадиш арбалета и приготвяш тигана и зехтина!



Тема Re: Концепция за Висшата силанови [re: Morrigan*]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано12.06.06 11:57



Сам несъмнено има много добро и тънко чувство за хумор, но зад него няма нищо сериозно с което да впечатли и заинтригува хората. А и направи една ужасна грешка - обиди Ева, жена която нищо лошо никому не е казала.
А след това не се чуди, че Ако обидиш някого, след това очаквай същото.
.
Как да се държи тя после с него?

Той освен идиотщини и цинизми друго не е писал???
Напротив, когато напиша "другото" отсреща получавам идиотщини и цинизми.
Същото отношение показвате към Емир, който дори не общува с вас. ТОй се обръща към събратята си мюсюлмани, а вие как му се отплащате.

И все още твърдиш, че харесваш Метлата
Е тебе на това най-мого те е яд. Въобразяваш си, че си неотразима и се пукаш когато и на другите обръщат внимание.
Отгоре на всичко не разбираш нищичко от езичество. Дори мога да ти го докажа.

Сыне Божий, помилуй мя!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.