Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Концепция за висшата Концепциянови [re: Morrigan*]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано12.06.06 11:59



Чета му постингите и се възмущавам доста често, защото човекът , който познавам на бележки, тук се преобразява. Понякога даже му казвам да спре, но явно нещо го провокира. Не го познавам лично.
С тебе може би ще се разберем, мислиш добре.

И трето и ти ставаш акула и противодействаш, но с женски чар.



Тема Re: Концепция за висшата Концепциянови [re: Morrigan*]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано12.06.06 12:00



Напоследък дори се изявява с нов ник Карлитко
Това първо го докажи, за да не те запсувам както си е редно към провокатор, който цели да създава само раздори.
Не съм обидил никого без да го е заслужил. Нима отричаш че обиждате християнството и исляма, а то било заради изявения ви антисемитизъм

Сыне Божий, помилуй мя!


Тема Re: Концепция за висшата Концепциянови [re: Morrigan*]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано12.06.06 12:02



Харесвам чувството за хумор на Ласт роман - изтънчен младеж е, но не и това на Сам, може би е въпрос на вкус към хумора.



Тема Виж само логиканови [re: *Eвa*]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано12.06.06 12:13



Ева, тия хора се безочливи и безсъвестни. Обвиняват ни, че сме имали "двойни стандарти", но не броят изобщо своето отношение към религиите, което е гнусно и повод човек да се самозащитава.
Ти също не знам да си религиозна, но не си казала и една лоша дума против християнството, юдаизма и исляма. Значи може да се търси общуване и диалог без хулигански прояви. Но пък те нямат нужния интелект.
А за Мориган съм сигурен, че е бита от гаджетата си. Може да не е от тримата последни, но инуицията ми подсказва че е шамарена досат и оттам е изкривеното й отношение към мъжете.

Сыне Божий, помилуй мя!

Редактирано от Koпpивeнa мeтлa на 12.06.06 12:15.



Тема Re: Виж само логиканови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано12.06.06 12:22



И така да е, не ти е работа тука да го казваш, това си е нейния живот. Нямаш право на лична основа да излагаш някого, особено пък дама. Ако са само предположения, още по-малко. Спри се малко и ти.

Редактирано от *Eвa* на 12.06.06 12:23.



Тема Re: Виж само логиканови [re: *Eвa*]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано12.06.06 12:33



Съжалявам, че става така Ева, но за мене тя не е дама. То за това се иска достойнство да признаеш правото на другия на равностойно съществуване, обусловено то действия.
А религията е тънка нишка, която е показател степента на нашата толерантност.
Разходи се само до религия да видиш как хубостниците и дамите се отнасят с потребител на име Емир. Направо ме е срам да говоря.
Пък и са страшно параноични. Винаги им е нужна жертва, понеже не могат даживеят без да нагрубят някого. Обвинявха ме че съм Цадек, а се оказа че нее така, сега някой от тях се прави на карлитко - пак мене набеждават, но така действа слабият дух. Все другият му е виновен. Типично българска лоша черта.
Аз не я излагам Мориган, тя винаги ще отрече такова нещо. Аз просто се доверих на интуицията си.
А относно молбата ти да се спра: - "не здравият има нужда от лекар, а болният", казва библейската мъдрост. Ако го напавя те по-умни няма да станат, а как искам да ги видя със здрав разум и интелект, което е основа на здравия и силен дух.

Сыне Божий, помилуй мя!

Редактирано от Koпpивeнa мeтлa на 12.06.06 12:34.



Тема Re: Виж само логиканови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано12.06.06 12:41



Не ме интересуват жертвите, щом са жертви, значи се поставят да бъдат жертви.
И знай едно от мене - никога не се опитвай да променяш някого, просто го приеми такъв какъвто е, няма идеални и безгрешни хора. Ако искаш да има диалог, не се опитвай да променяш никого, нито доказвай, че само твоята религия е права или другата не е. Всеки си има глава да мисли и да си вярва в каквото си иска, това си е неговият живот.



Тема Re: Виж само логиканови [re: *Eвa*]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано12.06.06 13:00



Е, аз не съм жертва, де. Не име се връзвам на провокативните простотии. просто бързо ги усеитх че са атакаджии, а Мори и козата са претенциозни натруфени псевдоинтелектуалки дето четат книжки от типа "Как да стана по-красива и умна едновременно".
Не искам да ги променя: просто искам те сами да се променят един ден, разбира се, към по-добро.

нито доказвай, че само твоята религия е права или другата не е
Не го правя естествено. И тъкмо затова ги е яд на мене, че умея освен в християнството да видя доброто и у исляма, а те са ограничени - проектират собственото си невежество и злоба у другите ралигии, които, нормално е, не разбират.

Сыне Божий, помилуй мя!


Тема мъжки свят ли??нови [re: Morrigan*]  
Автор Caбaзий (познат)
Публикувано12.06.06 15:00



... хахахаха
мъжки, женски..
Педераски и лезбийски е света а не мъжки или женски!!
Квит управляващите -такъв и света.





Тема А то ПРОБЛЕМ ли бе да го опишеш?нови [re: *Eвa*]  
Автор SamSirius (Sam I am)
Публикувано12.06.06 15:12



Проблем ли бе да го опишеш

"Стига моля Ви мадам, мене много ме е срам" Сам



Кой ли вятър тук довея
една прекрасна леля-фея
дето е загрижена за всички
от мъже до ученички



Кой по дяволите тук докара
една грозна баба-стара
дето вижда все проблеми
Дявол да я вземи!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.