Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ти си лутом!нови [re: kozaa]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано21.05.06 21:47



И аз като тебе, но с тази разлика, че влизам изключително рядко да почета там, да видя докъде са я докарали.



Тема Re: Ти си лутом!нови [re: *Eвa*]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано21.05.06 22:00



не му е тук мястото за публикации на лични бележки.

Roma locuta, causa finita



Тема Re: Ти си лутом!нови [re: Last roman]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано21.05.06 22:10



Да, прав си, но иначе хората как ще разберат каква е истинската им същност, междувпрочем те също публикуват лични бележки, само че аз не съм заплашвала никого на лични бележки. Повече няма да публикувам, защото другите са още по-цветущи.



Тема Re: Ти си лутом!нови [re: *Eвa*]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано21.05.06 22:15



не смятам, че можем да разберем каква им е "истинската същност" по този начин, нито че форум Езичество е място за обсъждането и

The chase is better than the catch



Тема Re: Ти си лутом!нови [re: kozaa]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано21.05.06 22:22



Да, прав(а) си, нещо трябва да се преживее, за да се почувства.



Тема Re: Ти ли си лутом?нови [re: Last roman]  
Автор Atilkese (Khan )
Публикувано21.05.06 22:34



Видя ли как за само за два дена от 12 до 14 май се саморазправиха с мен:



Не зная дали наистина към комита беше отправен въпртосът или Рекса ме провокира, не се стърпях и отговорих:



От този Рекс изглежда идва „идеята” да ме лишат от права на регистриран оитребител в История с един ход - обявявайки ме за „алтер его на Лутом” и прехвърляне на негово наказание и върху мен..



...тук в главата на Рекс се е родила идеята - щом Атиклесе намеква за отношенията му с комита (баш) значи лесно ще го обявим за по- стар участник в клуба и можем да го набедим, че е „Лутом” и никой няма да го защити..

В тизи многозначителен отговор прозира и планът му.



А истината е, че след като разбрах от въпросната бележка, че Рекс предлага на модератора да бъда обявен за „алтер его на Лутом или Джонито” бях принуден да прегледам внимателно архива на клуба, и оттам разбрах за „топлите „ отношения мржду тях и връзките им с накой организации.
Четох и постинги на въпросният „лутом” , но мисля, че сравнявайки това което съм писал в История идейно съм много по-близък с gioni .Не знам в доноса си Рекс кой има впредвид споменавайки Джонито? Може би gioni.

И нактая с най просташки обиди върху мен се нахвърли и небезизвестният Ziezi:


И модератор комита (баш) това и чакаше:





Тема Re: Ти ли си лутом?нови [re: Atilkese]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано21.05.06 22:48



Напълно те разбирам човече, но ако искаш да си помогнеш, ги зарежи и не влизай повече там, ще се чувстваш далеч по-уютно в някой друг клуб.



Тема Re: Ти ли си лутом?нови [re: *Eвa*]  
Автор Atilkese (Khan )
Публикувано21.05.06 23:04



Разбирам те, но до кога ще отстъпваме пред натиска на платени родоотстъпници отричащи историята ни, изконните български идеали и българската национална идентичност?



Тема Re: Ти ли си лутом?нови [re: Atilkese]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано21.05.06 23:04



Това го пусни във

,а тук пиши по други теми без да се оплакваш от история!
Баси навлеците християнцки се навъдиха тук като бълхи наскачахте!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Ти ли си лутом?нови [re: Darth_Vader™]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано21.05.06 23:13



Я кажи ти в какво вярваш, явно не е с християнска насоченост, защото аз си падам по астрология, също не е с християнска насоченост, не съм астролог, просто ми е хоби.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.